Az içimi dökesim var bu gece.. 'Sözlümün tavırları'

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Betty42 tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : Betty42
  1. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar,,

Icimden bende bugun kafamdan gecenleri yazmak geldi..

Ben sozluyum, sozlumle gun icerisinde surekli telefonlasir ve mesajlasiriz.. Aradaki mesafe 2 saatten fazla oldugu icin aramalara daha cok yogunluk koyariz..

Sozlum hafta ici ve cumartesi gunleri calisiyor.. Ben is ariyorum evdeyim su aralar calismiyorum, okulu bitirdim.

Simdi sorunun sozlumun aksamlari yani gece konusmalarina artik eskisi gibi onem vermemesi :KK43:

Nebiliyim sevgiliyken fln sabahlara kadar konusurduk gece baslardik sabaha kadar, ama artik erkenden msj atiyor 23.00 /00.00 de 'Ben yatacagim canim iyi geceler, seni seviyorum ' gibi msjlar..

Bugun biraz tavir yapiyim bu hareketinin hos olmadigini gosteriyim dedim ' : ) tmm iyi geceler 'yazdim. Hemen aradi. Bende dedim evet rahat degilim eskiden sabahlara kadar konusurduk artik erkenden yatiyorsun, sesimi duymak istemiyormusun, askinla konusmak istemiyormus gibi dedim. Oda dedi 'Anla beni ben senin gibi evde oturmuyorum tum gun calisiyorum aksama kadar, dogal olarakta senden erken uykumun gelmesi ve erken yatmak istegim normaldir ' dedi..

Niye simdi boyle oldu. Ben aksami iple cekiyordum eskiden aksam olcakta askimla yine sabaha kadar konuscas, dertlesces, sevgimizi haykircas birbirimize, hayal kurcas gibi seyler dusunurdum. Yok artik ama..

Uzgunum, dayanamadim agladim..

Belki ortada bir dert yok, belkide fazla ilgi bekliyorum bilmem ama uzgunum..

ay yazdim rahatladim.

Okuyan gozlerinize saglik kizlar ..:kedi:

2. 7 Mart 2010
  3. MisSpink

MisSpink `мάViş'M Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canim bence sozlun hakli bi yandan sonucta dogru aksama kadar calsiyo ve haliyle uykusu erken geliyo
    soyledigine gore zaten gun icinde telefonlasiyor mesajlasiyormusunuz umariim send een kisa zamanda bir is bulursun ve inan baska bi isle mesgul oldugunda boyle seylere takilmazsin

4. 7 Mart 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    zaten gün içinde hep telefonlasıp mesajlasıomussunuz ve hicte soguk tavırlı mesaj atmıyormus uyurken neden bu kadar dert ettiniz anlamadım:umursamaz:
    onu sizin düşünüp 'askım uyu sen sabah işe gideceksin' demeniz gerekir bence
    erkekler fazla görüşmeye sıkıyada gelemezler erkekler işte:umursamaz:
    ama tepkiniz gereksiz soğutursunuz bende söylemesi

6. 7 Mart 2010
  7. adam daha ne desin? yorgunum çalışıyorum diyo. adam çalışıyo hayatın zorluklarıyla mücadele etmeye başlamış anlamışki hayat zor. öyle hoppidi zippidi zamanlar geçiyo.ağır oturaklı olunuyo. erkekler bizim gibi gece gündüz mıncık mıncık olmazlar.

bence böyle nazlar kaprisler yapıp ilişkini yıpratma.yorgunsun yat dinlen hayatım iyigeceler de.
    biz öyle uzun konuşmaları sevmeyiz mesela. telefon bizim için sohbet aracı değil haberleşme aracıdır.uzak olduğumuzdada bu böyle.fazlası bayar çünkü.
    bence bi düşünün..onu bunaltmayın rahatlatın. sabaha kadar boş lak lak yapacağınıza kısa ,duygu yüklü konuşmalar yapın. ayrıca cep telefonuyla uzun konuşmak beyin tümörü dahil bisürü hastalığa sebep oluyo günah yani:hulya:

8. 7 Mart 2010
  9. Celinee

Celinee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tamamen katılıyorum

10. 7 Mart 2010
  11. incidestan

incidestan :) 17.07.2010 :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım erkek arkadaşın haklı bence yoruluyor sadece bedenen değil beyninin de dinlenmeye ihtiyacı var sen yanında ol bence ve unutma ki erkek arkadaşınla dostların arasında fark var.. arkadaşlarınla saatlerce lak lak dedikodu yapabilirsin ama bir süre sonra bu her erkeği sıkar

12. 7 Mart 2010
  13. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    valla kimse kusura bakmasın ama bazı kadınlar harbiden abartıyoo. Bence sende onlardan birisin. Çocuk haftanın altı günü çalııyo sabah erkenden kalkıyo iş güç ugraşıyo bide sabahlara kadar senimi oyalıyacak. Valla sevgilin sabırlıymış b ben onu yerinde olsam dalgamı geçiyosun sen kızım diye terslerdim açıkcası

14. 7 Mart 2010
  15. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    milletin derdi yok kendine dert arıyo yaa

16. 7 Mart 2010
  17. Betty42

Betty42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya tamam hakli haksiz demiyorum, ama bu aralar zaten cok duygusalim, bu gunlere zor geldik zaten. Herseye aglamaya basliyorum, bana iyi geceler diye msj atmasi bile beni aglatmaya yetiyor. Hersey dokunuyor batiyor herseye aliniyorum. Onun icin biraz fazla ilgi bekliyorum. Sonra bana diyorki ben ailemle misafirlikte oldugum halde, sen beni aksam hic aramadinki, halbuki 2 kere aradim iki kerede yaninda arkadaslari vardi rahat konusamadi ve sonra birdaha aramadim aksam sonra iste demin yatmadan diyorki sende msj atmadim, bende dedim sanki sen rahat konusabiliyon onlarin yaninda...

Benim sorunum herhalde fazla ilgiye alistim simdi boyle konusmalar biraz azalinca batiyor bana..

Yada fazla pirpirikliyim, nebiliyim kafam rahat degil ofhh..

18. 7 Mart 2010
  19. sHiRiNeee

sHiRiNeee Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sanirim arkada$imizin asil sorunu sözlüsünün 'önceden' yorgunum uykum var demeyip sabaha kadar telefonla konusabilmeleri.. ama simdi erkenden yatmasi..
    bence ali$kanlik oldugu icin garipsiyorsun bu drumu..

gün a$iri haber alamasaydin bi sorun var derdim..o ise habersiz birakmiyormu$ seni.. erkenden yatmasini anlayi$la kar$ila bence ki zaten mesafe varmi$ aranizda.. uzakla$tirma kendinden