az sayida yumurta toplanmasi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve alyesilmor tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : alyesilmor
  1. alyesilmor

alyesilmor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.Arkadaslar benden dun 3 tane yumurta toplandi bu kadar az olmasi beni sasirtti ben daha cok bekliyordum. Doktorum 6-7 toplariz diyordu ama demekki bos folikuller varmis. Bugun embriyolog aradi 3 tane olgun yumurtam varmis ve bunlarin ikisi dollenmis dedi. Transfer gunu icin tekrar arayacaklar ama ben ya dollenen yumurtalar gelismeye devam etmezse diye dusunuyorum. Aranizda benim gibi az yumurtasi olup ta transfer olan ya da hamile kalan arkadaslar var mi? Allahim cocuk sahibi olmak icin bizim gibi ugrasipta turlu turlu sikintilara , zahmetlere, masraflara giren butun anne adaylarina hayirli evlatlar versin. Amin.

2. 31 Ekim 2010
  3. cigdo

cigdo Meleklerim Allaha emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım öncelikle tedavin hayırlı olsun, yumurtaların sayısı az tamam ama önemli olan kaliteli olması ki seninkiler kaliteliymiş ve döllenme de gerçekleşmiş, zaten biliyorsun yasa gereği ilk 2 denemede tek embryo transferi var, senin kaçıncı bilmiyorum ama canını sıkma derim tatlım.

Benim yumurta sayım da 5di, hepsi döllendi ve hepsi iyi kalite gidiyordu ama transfer günü gelince kaliteleri düştü sadece 1 tane kaldı o da 2çkalite ama ben şu an allah nazarlardan saklasın tekm yumurta ikizlerime hamileyim, darısı başına...

4. 31 Ekim 2010
  5. Sezra

Sezra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    sıkma o tatlı canını arkadaşım. ben de transferimin 3.gününü bitirdim. toplamda altı yumurtam vardı, hepsi toplandı ama sadece bir tanesi döllendi. o da 3.gün embriyosuydu ve dört hücreliydi. küçük bölünmüşleri de vardı. yani bölünmeye devam ediyormuş... hayırlısını dilemekten başka şansımız yok ne yazık ki... benim 9 kasım büyük günüm. heyecanla bekliyorum...

6. 31 Ekim 2010
  7. Sezra

Sezra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    :nazar::nazar::nazar: maşallah diyelim... alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

8. 31 Ekim 2010
  9. cigdo

cigdo Meleklerim Allaha emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Saol cnm, allah sizin ve tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün inşallah..

10. 31 Ekim 2010
  11. Sezra

Sezra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    amin canım amin.........:nazar::nazar:a.s.a.s.alkisalkisalkis:CüvCüv:

12. 31 Ekim 2010
  13. alyesilmor

alyesilmor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allahim ne kadar guzel bisey tek embriyo ile ikiz hamilelik Allah tamamina erdirir insallah.Benim bu 3. denemem ilk ikisinde hamilelik olustu ama gelismediler. Dogrudur onemli olan kaliteli olmalari ama insan genede yuzdeyi artirmak icin cok fazla olsun istiyor iste .Sonucta verecek olan Allah 1 yumurtayla ikiz de verebiliyor canim sende oldugu gibi. =) Allah saglikla kucagina almayi nasip eder insallah...

14. 31 Ekim 2010
  15. alyesilmor

alyesilmor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sezra arkadasim Allah yuzunu guldurur insallah iyi haberlerini burda bizimle paylasirsin da hep beraber seviniriz insallah...

16. 31 Ekim 2010
  17. Sezra

Sezra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    aminnnnnnn..... hep beraber arkadaşım... hep dua ediyorum, hepimizin yüzünün gülmesini diliyorum... inşallah biz de o güzel duyguyu yaşayacağız:)))):KK71::KK16:

18. 31 Ekim 2010
  19. pelinl

pelinl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba
    benim de 3 yumurtam vardı.Senin gibi ben de çok şaşırmıştım sayıyı duyduğumda hatta saatlerce ağlamıştım .Normalde sayım hep iyi olurdu
    doktorum sayılara takılma önemli olan kalitesi dedi .20 tane olup içinden hiç kaliteli çıkmayanlar var dedi. Devam ettik gerekcekten 3 tanenin 2 tanesi döllendi ben de senin gibi ya bölünmezlerse diye endişelendim ama bölündüşer ve transfer ettik
    Ama tutunamadılar kimyasal gebelik oluştu.
    İnşallah senin yüzün güler cnm

Rabbim ol derse 1 tane yumurta ile bir gebelik olur bunu sakın aklında çıkarma olur mu ?