az yumurtayla tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve betonya tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : betonya
  1. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar az sayıda yumurtası olupta tüp bebekte basarılı olanlar varsa hikayenizi bekliyorummm.

2. 30 Kasım 2008
  3. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilk denememde 9 yumurtam olmuştu çok kaliteli 3 embriyo transfer edildi ama sonuç negatifti. şu anda ultrasonda 5 yumurtam görünüyo.dr istersen iptal edelim 2 ay sonra daha çok yumurta elde etmeye çalışırız dedi ama ben iptal etmedim. bu hafta yumurta toplama işlemi yapılacak büyük ihtimal. allah vermek isterse tek yumurta ile bile hamile kalırız istemezse 20 yumurtan olsa bile olmaz. sonuçta normal yolla olan gebelikte 1 yumurta döllenip bebek oluyo o yüzden bence moralimizi yüksek tutup sabretmeliyiz. allahım inşallah herkese sağlıklı bebekler verir...

4. 30 Kasım 2008
  5. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim 4 yumurtam toplandı. Bunlardan 3'ü döllendi ama ancak ikisi transfer aşamasına geldi ve transfer edildi. Şükürler olsun ki sonuç pozitif oldu. Şu an 4,5 aylık hamileyim. Darısı senin ve isteyen herkesin başına inşallah.

6. 30 Kasım 2008
  7. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay çok sevindimmm.ilk denemendemi oldu.3 defa denedim tüp bebek 4üncüsünü yaptıracam ama çok korkuyorum.biliyorum pes etmemeliyim.

8. 30 Kasım 2008
  9. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dogru söylüyosun allahım isterse olur.benim bir arkadasım vardı.tüp bebek yaptırdık bırlıkte.benim 6 arkadastan ise sadece 2 yumurta toplandı.o hamile kaldı ben ise olamadım.hersey sans kader.allahım her istegene versiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

10. 30 Kasım 2008
  11. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bu üçüncü denemeydi. İlk iki denemede sadece 2 yumurtam oluştuğu için doktorum aşılama önerdi. Aslında üçüncü denememde ultrasonda 5 folikül görünüyordu ama toplanınca birinin boş olduğu anlaşıldı. Tedavilerinde senin kaç yumurtan oldu? Eğer kist sorunun yoksa tedaviden önce benim gibi en az 3 ay DHEA kullanmanı tavsiye ederim. DHEA yumurta sayısını arttırdığı gibi oluşan embriyonun kalitesini de arttırıyor. Eşim yabancı sitelerden çok okudu araştırdı bu DHEA'yı. Doktorumuzun da bilgisi dahilinde kullandık tabi.

Son düzenleme: 30 Kasım 2008
  12. 31 Aralık 2008
  13. kavakyelleri27

kavakyelleri27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben iki defa yaptırdım olmadı doktor dhea yazmıştı aldım kullanmadım doktorun kimdi benim doktorum yurofertilin doktorudu fuat aksoy benim yumurtam 4taneydi 2tanesini transfer yapmışlardı ikinci yaptırdımızda üçtane yumurtam oluşmuştu 1tanesini transfer yaptılar ikinciyi konukoglunda yaptırdım üçüncüyü devlet karşılıyormu rabbim seni sevindirmiş inşallah bizleride sevindirir rabbim

14. 31 Aralık 2008
  15. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim 8 yumurtam toplandı .4 tanesi döllendi 3 tane transfer edildi. sonuç pozitif şuanda hamileyim.önemli olan yumurtanın kaliteli olması.

16. 1 Ocak 2009
  17. Rananurrr

Rananurrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meraba,kavakyelleri bende sankoda tüp bebek tedavisi gördüm 9 yumurtam alındı 3 transfer edilecekti rahim ağzı dar olduğu için 4 transfer ettiler,dün öğrendim biri tutmuş fakat kan değerim biraz düşük yarın bidaha ölçtürcem,10gün sonrada inş. durumunu öğrencez bebeğin,rabbim sana ve tüm isteyenlere versin ve kucağımıza almayı nasip etsin inş.

18. 2 Ocak 2009
  19. kavakyelleri27

kavakyelleri27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46:meraba rananurr kan degerin düşükse şirin ye pekmez şirin yersen kan degerin düşmez inşallah salıklı hayırlı bebegini kucagına almayı nasip eder rabbim inşallah rabbim isteyenlerin hepsini sevindirir kendine iyi bak canım