azarlanmak ..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve SweetiSh tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : SweetiSh
  1. SweetiSh

SweetiSh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar merhabalar.. opuyorumnanaktan

içim okadar sıkkınki dışardan belki milltin ne derdi var bu da ne demeyin lütfen..
    eşimle çok severek evlendik hatta eşim aşırı fazla diyebilirim .. gözlerimin içine bakarak ağlayan bıridir o.. çok istedi evlenmeyi bnmle..

eşimle ufak tefek tartışmalarımız oluyor.. bunlar önceleri kıskançlıktı yada ailevi durumlardı.. nişan söz dönemlerinde..şimdi 7 aylık evliyiz daha çok yeni..
    ama eşimin hal tavırları cok kırmaya basladı beni.. özellikle nedenleri saçma sapan seyler olunca değdi mi sanki diyorum kendi kendime.. :eek:lmaz:

Örneğin eşim fanatik fb li.. dünki maçta yenilince ve kupayı kaybedince sinirlendi elini duvara vurdu.. bende eşime aşkım alt tarafı maç boşver bize
    bi kazancı yok ki kendini strese sokuyosun dedim.. oda bana bagırdı .. azarladı.. ama ne bagırma.. sen ne anlıyosun kii bide alt tarafı maç diyosun diye..
    okadar üzüldüm ki.. bide ben üzülünce bu şekilde azarlanınca hemen gözlerim dolar.. mafoldumben sonra annesi geldi ne oldu kazandılar mı diye..
    bende eşime imalı baktım hani sıkıyosa annene de bagır diye.. yemez tabii borusu bi bana ötüyor ya.. yani o anki sinirle bagırsa kii bu bnce bi bahane değil..
    ee ozaman herkese bagırması gerekir.. neden sadece bana? neyse tabii ben surat yaptım o da yanıma gelip durdu sonra baktı oturdugu yerden gülerek sataşıcak yer arıyorum diyor maçın sonucuna istinaden.. :umursamaz:

Mesela eşim takılmayı cok sever espiriler felan.. ama bazen cok kırıcı hal alıyor.. mesela kilomla dalga geçmesi beni çok kırıyor..
    yani abartı kilom yok sadece biraz fazlalıklarım var .. yani boyum 160 kilom 55-57 arası.. yani imalı imalı bakar bazen ayy şu kiloya bak der gibi..
    kızarım bende tabi.. sonra şaka yaptım der..

ne bileyim kızlar yaa.. benım annemle babam ayrılar.. babam yuzunden çok kavgalı tartışmalı ortamda büyüdük gelemiyorum öyle tartışmalara ..
    yani ne gerek vardı diyorum değdimi sankı.. şuan bile limoni aramız.. bide haklı gibi ben çok sinirliyim diye arkasına sığınıyor.. sankı bi sınır onda var.. mafoldumben

yani elle gösterilen bi sebeb olsa neyse.. saçma salak seylerden bagırmasından cok sıkıldım. :umursamaz:

oturup konuşmakta yaramıyor.. ki ben bi sorun oldugunda önce konusurum.. defalarca söyledim ama aynı.. bilmiyorum ... ufffff

2. 6 Mayıs 2010
  3. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    her ailede olur ama bu kadar tartışma sonuçta tartışmasız evlilik hiç görmedim ben

4. 6 Mayıs 2010
  5. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    223
    Ödül Puanları:
    153
    Sanki benim eşimi anlatmışsın..Benim eşiminde böyle neye kızacagı belli olmaz..Artık o bağırınca bende bağırıyorum..Bu sefer susmak zorunda kalıyo..İlk dönemler bende böyle hemen gözlerim dolar yatak odasında ağlardım..Yanıma gelirdi hemen..Ama artık onun yaptıgını yapıorum çünkü bundan anlıyo..Kendimi üzeceğime onu üzüyorum..Eskiden komşular duyuyo diye strese girerdim..Artık benim bağırma sesimi duyuyolar..Bu daha güzel kaydirigubbakcemile3

Yani diyeceğim o ki kendini üzme..Her kadın ister eşiyle iyi geçinmeyi herşeyi saygı çerçevesinde halletmeyi..Ama anlamayana da böyle davranıcaksın mecburen..

Bide kiloma takılıyo demişsin..Benim boy 176 kilom 62 ..Benim eşimde bazen takılır ne kadar kilolusun diye..Bazende mnken gibisin der..Bi dengesizlik var ama çözemedim.. kaydirigubbakcemile3

6. 6 Mayıs 2010
  7. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    sende maçsa sadece sorun takımı yenildimi sus pus ol bi kenara çekil canım benim babamda çok iyifir ama beşiktaş yenilsin tamam çıldırır::) susarız biz ailecek hiç konuşmayız o bizle konuşana kadar ama bide yendimi bayram havası eser evde gırgır yapar güler:) maç onlar için ekonomiden siyasetten aileden herşeyden önemli ne yazıkki.

8. 6 Mayıs 2010
  9. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy canım benim üzülme. ben de fanatik fenerbahçeliyim dün hiç tadım tuzum yoktu. Nişanlım fanatik galatasaraylı o bile dalga geçemedi patlayacağımı bildiğinden. alt tarafı maç işte ama insan üzülüyor bir de benim gibi hiç kupa görmediyse:) eşine anlat sakin sakin ben tartışmaya gelemiyorum biliyorsun diye. haklısın ama maç; yüzünden kimse kırmamalı kimseyi.

10. 6 Mayıs 2010
  11. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    o üzüldümü sende üzülüyomuş onu anlıyomuş gibi yap:)

12. 6 Mayıs 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.171
    Ödül Puanları:
    463
    valla bi maç yüzünden duvara yumruklar atıp sana fırça atıyosa vay haline ya
    dalga falan geçsen, hassas olduğu bi konuda sinirlendirimişin dicemde öyle bişey de yok
    benim eşimde fanatik fb li ama hiç böyle davranmaz, dün o ada yıkıldı maç esnansında ama 15 dk sonra düzeldikaydirigubbakcemile3
    dediğin gibi alt tarafı maç
    :hulya:

14. 6 Mayıs 2010
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Deli deliyi görünce elindeki degneyi atarmis.....o bagriyormu sen ondan fazla bagir, bir güzel piskopati oyna bak bakalim bir daha yapiyormu?

Sinir oluyorum böyle adamlara....yok yere bagirip cagirmayi bir halt saniyorlar....sen samar oglanisin sanki onun, neymis beyfendi sinirli....baslarim senin sinirine diyeceksin....hicte öyle sus pus gözlerin dolu aglamakli oturup bunu sineye cekme güzelim.

Sen cocuk degilsin....cocuk gibi azarlanmakta zoruna gider hali ile.

16. 6 Mayıs 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.171
    Ödül Puanları:
    463
    senin hassas noktan bu işte, bence eşin buna biraz saygı duymalı
    bence eşinle tatlı dille bu konuyu konuşmalısın, bak aşkım ben kavga gürültüde büyüdüm, o yüzden bu hareketlerin beni olacağından daha fazla üzüyo diye..:hulya:

ay şu erkeklerin ben sinirliyim yaklaşma patlarım tavrınada uyuz olurum
    sinir sadece onlarda mı varmış
    ben öfke nöbetlerine inanmayan biriyim, öfke, sadece karşısındaki insanları yönetmek için bi bahane, o öfke nöbetlerinden o kadar çok kazancı oluyo ki bu tip erkeklerin, o yüzdende öfke nöbetlerinden asla vazgeçmiyolar
    :hulya:
    o yüzden sende bu öfkeye sinire çanak tutup beslemeyeceksin bi kazanç yaratmayacaksın yani ona bu öfke nöbetlerinden

18. 6 Mayıs 2010
  19. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    evlenmekten bu yüzden çok çekiniyorum değişecek diyemafoldumben