Azosperm için Çakşır Otu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve HASXIXBE tarafından 6 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : HASXIXBE
  1. HASXIXBE

HASXIXBE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    78
    Merhabalar;

Ben netten araştırmalarıma göre çakşır otunun azosperme iyi geldiğini hücreleri geliştirip sperm üretimini sağladığı okudum. Bu konuda bilgisi olan varmı acaba..

2. 6 Ağustos 2007
  3. EU1

EU1 Guest

hadi ya çok iyi alalım ozaman heeeeeeeeeeee

4. 6 Ağustos 2007
  5. HASXIXBE

HASXIXBE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    78
    kesinlikle ben siparişimi verdim bile. Sadece üretimde faydalı değil sayısı az olanlardada etkili bişey. Denemekten zarar gelmez :)

6. 6 Ağustos 2007
  7. EU1

EU1 Guest

ne kadar mış kjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

8. 6 Ağustos 2007
  9. EU1

EU1 Guest

10. 6 Ağustos 2007
  11. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    ay ben nerden bulacagim bu otun almancasi nedirki belki bulabilirim türkcesini bile yeni duydum almancasini bilen varsa yazsin

12. 6 Ağustos 2007
  13. EU1

EU1 Guest

hayatım google dan araştırsana sen ne armut piş agzıma düşsün haaaaaaaaaaaaaaa

14. 7 Ağustos 2007
  15. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar çakşırotu araştırdığıma göre cinsel gücü artırıyormuş, sperm artırır yazmıyooor:KK43: arkadaşlar internette bu konuyla ilgili birçok yorum okudum. bu doğal bitkiler satan yerler var ya bunlar bir mağcun hazırlıyorlarmış sperm kalitesi sayısını etkeleyen bir karışımmış bu. okuduğum yorumlarda gerçekten işe yaradığını yazıyorlar. tabii doğru ve güvenilir bir yere gitmek gerekir.

16. 7 Ağustos 2007
  17. HASXIXBE

HASXIXBE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    78
    Canım sadece cinsel gücü arttırmıyor. Net olarak aktaramıyorum ama hatayın yüksek kesimlerinde yetişen bit ot türü. Orada yetişen hayvanların özellikle keçilerin kuzuların ikiz üçüz doğurması üzerine amerikalı bilim adamları araştırma yapıyolar ve bu otun içince sperm üretimi arttırıcı etki olduğunu söylüyorlar. Ben aldım 100 gr sanırım 1 ytl çok uygun fiyatı. Bi sitede bunu kullanarak hiç spermi olmayan kaç tane insan bebek sahibi olmuş bi çoğunada umut kapısı olmuş. İsmini vermek isterdim sitenin ama forum sitesi ne kadar doğru olur bilmiyorum. Bi arkadaşta hiç sperm yokken 100000 e çıkmış sayısı, bi kısmının 10-15 tane çıkmaya başlamış. Gönen deva gıda diye bir site var adanada ben ordan hapların siparişini verdim. İnşallah şifa olur. Fakirin ekmeği umutmuş bizde herşeyden medet umar hale geldik Allah beterinden korusun...

18. 7 Ağustos 2007
  19. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hıııım hemen bende alyayım.. sitenin linkini verebilirsin bildiğim kadarıyla bir sakıncası yok