azosperm olarak bebek sahibi olanlar...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pskaya tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : pskaya
  1. pskaya

pskaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haydi bayanlar lütfen bilgilerinizi ve tedavillerinizi bizimle paylaşarak bize yardımcı olun yeni tedaviye başlayacaklar ve tedavi sonucunda mutlu olanlar burda bulaşalım

2. 22 Nisan 2009
  3. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.328
    Ödül Puanları:
    163
    ilk ben başlayayım canım;bizdede azosperm sorunu vardı.eşim 2 sene önce mikro ameliyatı oldu.sonuç çok güzeldi ve ben ikizlerime hamile kaldım.Eşi azospermli arkadaşlar ne olacak diye düşünüp kendinizi üzmeyin.Rabbime sığının yeter o herşeyin iyisini biliyor

4. 23 Nisan 2009
  5. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb.lar bende varım kızlar eşim m.tese amılıyatı yapıldı sonra tüp bebeğe başladık şimdi 14 haftalık ikizlere hamıleyım kendinizi üzmeyin Allah yardımcı oluyor,işallah yakında budurumda olupda hamıle olan çok kişinin durumlarını kutlarız.
    Artvınlı hyırlı olsun canım nsl.bebişler şimdi benden renkli usg istediler azosperm durumlarında %8-10 bebekde solunum veya yumurtalık sorunu olabiliyormuş diye bakalım hayırlısı mayısda yapılcak

6. 23 Nisan 2009
  7. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım sizleri kutluyorum darısı başımıza benimde eşime mikrotese yapılcak haziranda kısmetse ben ilaç tedavime başladım inşallah bizdede sperm bulunurda bende hamile kalırım tese olup sperm bulunan arkadaşlar ne kadar sperm çıkmıştı ve azosperm sebebiniz neydi

8. 24 Nisan 2009
  9. pskaya

pskaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hoşgeldiniz öncelikle allah sağlıklı sıhatli büyümelrini nasip etsin

10. 24 Nisan 2009
  11. pskaya

pskaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimde azospermi var 5-6 yaşlarındayken testis ameliyatı olmuş ondan kaynaklanabileceğini düşünüyoruz sizin problemleriniz neydi ne ne kadar sürede sonuc aldınız biz bu ay sonunda uzun protokolle başlamyı düşünüyoruz peki sperm bulma şansınız yüksekmiydi doktor bişi söylemişmiydi nerde tdavi gördünüz kaçnıcı demenizdi bende ikiz istiyorum hemde çok :)) inşallah allahım bütün isteyenlenlere sağlıklı sıhatli bebekler nasip eder

12. 24 Nisan 2009
  13. pskaya

pskaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bize tedavinizle ilgili bilgiler verirseniz çok müteşekkil kalırız bize umut oldunuz kızlar deneyimlerinizi bekliyoruz

14. 24 Nisan 2009
  15. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    eşim 13 yaşında çift taraflı inmemiş testis ameliyatı olmuş..
    hormonlardan fsh 18 idi mikrotese olurken gecen sene oldu çok sayıda sperm bulundu ! ameliyatı alman ashatnesinden tansel bey yaptı..
    3 tane birinci kalite 3.gün konuldu ama tutmadı..
    2.tedavime başlıyorum şimdi
    bu sefer 5.gün konulsun istiyroum çünkü spermler nane oldu için (testisden alınmasını söylüyorum) belkide5.güne kadr embriyo yaşamıyo bile..
    inşallahh olurrrr

mutluluk yakin bunu beğendi.
  16. 24 Nisan 2009
  17. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bizde 7 yasında yapılmış inmemiş testis amiliyatı sebebinden azosperm bu tarz miliyatların 1 yasında yapılması lazmmş en geç fsh 38 cıvarıydı sansımız azdı ve eşimde tek yumurtalık mevcuttu 2008 kasım da amılayat yapıldı beşiktaş jınemedde sedar bey yaptı 12 sperm bulundu 10 u sağlıklıydı sonra iğne tedavime basladım bendende 19 yumurta toplandı 10 u sağlam çıktı 7 embriyo oluştu 3.gün 1.kalitede 3 embriyo yerleştirildi şuan ikizlere hamıleyım.işlallah szilerinde haberlerini duyar kutlarz buralarda kib...

18. 24 Nisan 2009
  19. pskaya

pskaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ikizlerini allah kucağına almayı nasip etsin:nazar: bende çok istiyorum ama bakalım artık nasip diyelim eşimin fsh değeri yüksek değildi tam ortalardı ama tam hatırlayamadım doktor bunun ii oldugunu söyledi değeri çok yüksek veya çok düşük olduğunda sperm bulma şansı az dedi ama yinede allah bilir bakalım haftaya tedavi için bekliyoruz allah herkesin gönlüne göre versin siz hangi hastanede tadavi oluyosunuz doktorunuz kımdı hangi protokol uygulandı çok soru sordum bende size görüşmek üzere....a.s.