Büyük göğüsler için sütyen seçimi

Konusu 'Doğal Göğüs Küçültme Yöntemleri' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 17 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benım goguslerım bıraz buyuk ve rahatsızım bu halınden yanı elımde olsa 75 beden yaptıtım estetıkle o kadar rahatsızım 85 /b goguslerım tasıyamıyorum sırtım agrıyo kafamçokkarıştı

neyse bana onerebılecegınız bır suyten modelı varmı hepsını denedım ama hıc bırınden mennun kalmadım goguslerı kucuk gosteren modeller aldım ama bır sure sonra eskısı gıbı oluyor bır suru para doktum gecen gun sutyen aldım bırı 85 buyuk geldı bırde farklı bır model aldım 95 ancak olduuu halbukııııı 85 daha buyuktuuuuu

sole kıyafetın altında hos duran bır model arıyorumm yardım edın kafamçokkarıştı
  2. 17 Mayıs 2008
  3. Rockwell

Rockwell I Rock :)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cok guzel bi soru canim. tesekkurler. Benimde goguslerim buyuk. 90-95 falan. Hicbi turlu guzel bi model bulupta icime sinerek kullanamadim. ya yanlardan tasiyor ya da dik durmuyor. Benim derdimde dik gostercek bi sutyen. insallah bilenler yazar!!!
  4. 18 Mayıs 2008
  5. ..::elifb::..

..::elifb::.. Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 90 kullanıyorm pekte memnun oolduğum sölenemez yani bu durmdan hem insanı daha da kilolu gösteriyor:bbo: kullandığım sütyeni tarif edicem ama ne kadar anlatabilirm bilmiyorm süngersiz tabi birazda kalın askılı oluolar malum taşiımak zor oluo onları:1closedeyes: ama altında tel var bölece dik duruo yanlara doğru taşma olmuyor :dance: yanlız her yerde bulunmuyor telsiz(demirsiz)ler var ama onlarında body altlarında hoş durmuyolara.s
  6. 18 Mayıs 2008
  7. blue rain

blue rain Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mini miester modelleri var ten, kom ve yeni inci markalar. hem toparlıyor hemde bir beden daha küçük gösteriyor. tavsiye ederim. büyük göğüsler için toparlayıp bir beden de küçük gösteriyor ve öyle taşmaları falan da önlediği için kıyafetleriniz de şık duruyor.
  8. 18 Mayıs 2008
  9. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    minimizer sütyenler bu konuda işinize yarayabilir. hem toparlıyor hemde bir beden küçük gösteriyor...günlük kullanım için bella donna markasını tavsiye ederim. çokta dayanıklı...mağazalarda 30 küsur fiyatı...diğer markalarınkine de baktım fakat göğüs formuna tam oturan tek bu marka oldu...sitesine girip bir bak istersen...
  10. 20 Mayıs 2008
  11. hadin

hadin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben trump kullanıyorum süper rahat ve taşma olmuyor askılarda kola yakın alttan telli ama teli hissetmiyorsun ve küçük gösteriyor yanlız biraz pahalı ben en son 2 tane aldım tanesi 84 milyondu ama çamaşır makinesinde yıka 90 da hiçbirşey olmuyor ben iki sütyeni hiçbirşey olmadan iki üç yıl giyerim o kadar iyi çıkıyor verdiğiniz paraya değiyor
  12. 20 Mayıs 2008
  13. Beltin

Beltin Guest

95 beden kullanıyorum,düşünün halimi

mutlaka telli kullanırım
  14. 20 Mayıs 2008
  15. dimitrina

dimitrina pamuktan kalbin solmadan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tr'de var mi bilmiyorum ama wonderbra kucuk gogusler kadar buyuk gogusler icin de harika bir minimizer sutyen uretmis..gecenlerde aldim ve gercekten cok guzel gosteriyor..hem dik hem de 2 beden kucuk diyebilirim..kesinlikle tavsiye ediyorum!
  16. 21 Mayıs 2008
  17. tuba_ceren

tuba_ceren pmk_princess Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    38
    ben 90 kullanıyorum ve hiç bir ağırlık hissetmiyorum sütyenin sıkı olmasına dikkat ederim.
  18. 21 Mayıs 2008
  19. mxixz mxixz

mxixz mxixz Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende agırlık hıssetmıyorum ama ıste ordan burdan tasması benı sınır edıyor