[B] Eşine ARI SÜTÜ+BAL+POLEN karışımı içiren arkadaşlar acil yardım lütfen [/B]

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve Yeshill_Yansima tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Yeshill_Yansima
  1. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben eşime evicap ve çinko veriyorum. keçi boynuzu kürüne başladık ama 1 gün içti. tadı çok kötüymüş diye içmedi. :1no2: bende dedimki herkes içiyor sende biraz çaba göstersen olmazmı içine limon sıkayım öle iç dedim ama midesi bulanıyomuş içince. :kızgın: keçi boynuzu pekmezi yiyordu sabah akşam. bende dedim arı sütü polen bal karışımı alıp içine keçi boynuzu pekmezide katıp içirsem olurmu sizce? kızlar hangi marka arı sütü bal polen karışımı önerirsiniz. fikirlerinize göre hemen bugün gidip alıcam.

2. 13 Şubat 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    kecıboynuzunun pekmezınıde yese ıyı gelır.ayrıca fındık badem cevız ve bal karısımıda yap ıcır.sperm esksıklıgımı sorun anlamadm?

4. 13 Şubat 2010
  5. duduu

duduu berke&emir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim eşim varikosel ameliyatı olmuştu.sperm sayısı azdı bende arı sütü+polen+muz+süt karıştırıp içirdim çok uzun süre ama işe yaradı 5 haftalık hamileyim.ayrıca kendimde içtim.

6. 13 Şubat 2010
  7. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm yaa sperm sayısı çok düşük kısmetse tüp bebeğe başlıcaz bari o zamana kadar biraz artarsa şansımız artar diye inanıyorum.saol paylaşımın için

8. 13 Şubat 2010
  9. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    tebrik ederim cnm allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah.
    arı sütü- polen karışımını nerden aldınız? markasını öğrenebilirmiyim?

10. 15 Şubat 2010
  11. duduu

duduu berke&emir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aktardan aldım ama markasını hatırlamıyorum.benim eşimde keçiboynuzu pekmezini hiç sevmedi.bir dönem onu da meyveleri doğrayı üzerine çikolata sos yapıp içinede keçiboynuzu pekmezi koyuyordum:)kandırıyordum yani ama işe yaradı.kaydirigubbakcemile3

12. 19 Şubat 2010
  13. yude

yude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    cnm ya oncelıkle tebrık ederım allahım saglıkla kucagına almayıda nasıp etsın bı sorum olacak uzun sure demıssın ne kadar uzun sure kullandın bu karısımı

14. 19 Şubat 2010
  15. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım benesime suan kavun çekirdegi yagı ve demir dikeni macunu yediriyorum.kavun çkirdegi meniyi haddınden fazla arttırıyormuş.demir dikenide testesteronu cinsel istegi hızı ve meniyi arttırıyormuş.testestoron menının oluşmasını saglıyormuş.arastırmanı ısterim gerçi sorun ne bilmiyorum ama paylasmak istedim

16. 19 Şubat 2010
  17. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    acaba tadını beğenirmiki bilmiyorumkismile ben hemen araştırmaya başlıcam. demir dikeni testesteronu arttırıyor demişsinya sakın kandaki testesteron seviyesini de yükseltmesin. benim eşimin testesteronu normal sınırlardaydı artması zararlı olurmuki acaba. bizim sorun ağır oligozospermi ve morfoloji kötü. ameliyat edilmesine gerek olmayacak kadar hafif bir varikoseli var ama çare yok. yapısı bu eşimin. bizde kısmetse tüp bebeğe başlıcaz haftaya. opu ya kadar eşime takviyeler yapiim dedim 3-4 haftadır epey bişiler veriyorum belki o gün daha fazla sperm olur diye. bu arada paylaşımın için teşekkür ederim yerimseniben

18. 19 Şubat 2010
  19. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    umutsuzluğa kapılmayın hemen, mucizeler bitmiyor. Bakın benim eşimin sperm sayısı 100.000 çıkmıştı, ileri harekeli sıfır, morfoloji ise %1 di. ılk tüp bebek denememizi yaptık sonuç negatif tabi. Neyse ağladık sızladık sonra toparlandık tekrar denemeye karar verdik. Benim iş yerime yakın bitkisel karışımlar satan bir yer vardı, ama aktar falan değil, direk karışımlar satan bir yer. Neyse tesadüfen öylesine bir akşam eşimle girdik ve derdimizi anlattık, bize iki macun bir yağ verdiler düzenli kullanılacak dediler, hatta altı ay düzenli kullanımda normal yolla hamile kalanlar bile varmış Ama biz o kadar kullanamadık tabi çünkü bir ay sonra ikinci tüp bebek denememiz vardı. ilaçlarıma başlamıştım bile. Neyse, eşim bir ay kullandı ve tüp bebek için doktorum yumurta toplama günü spermiyogram istedi ve sonuca şok olmuştuk hepimiz. 100.000 den 1.000.000 çıkmış, %75 ileri hareketli ve morfoloji tamamen normale dönmüştü.Eşimle sadece birbirimize baktık. Doktorum bile inananmadı bir şeymi kullandınız ne yaptınız diye sordu ve cevabımız karşığında şimdi doktorumuz diğer hastalarına reçete gibi yazıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.Buradan yazmak nasıl olur bilmiyorum ama gerekirse yazarım faydası olacağına kesinlikle inanıyorum. Ginseng macunu, tribulus ballı macun ve kavun çekirdeği yağı.
    Macunlar yemeklerden yarım saat önce birer tatlı kaşığı, yemekten sonra 1 çay kaşığı kavun çekirdeği yağı ve üzerine bol su içiyor. Deneyin arkadaşlar, ben kendi gözümle gördüm faydasını, neden olmasın?..................................................arkadasım bu bılgıyı kadınlar kulubunden buldum san göderiyorum bır bak