[b]kızlar yardım edin çok üzgünüm:([/b]

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve Yeshill_Yansima tarafından 27 Ocak 2010 başlatılmıştır.

27 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Yeshill_Yansima
  1. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR YARDIM EDİN ÇOK ÜZGÜNÜM:KK43:

DÜN EŞİMİN SPERMİOGRAM TESTİNİN SONUCUNU ALDIK (5 AYDIR ÇOK UĞRAŞTIK AMA HAMİLE KALAMADIM BİZDE TEST YAPALIM BİŞEY VARSA ERKENDEN BİLELİM DEDİK, BENİM HERŞEYİM NORMAL ÇIKTI,ZATEN ADETLERİM VE YUMURTLAMAM DA DÜZENLİDİR) SPERMİOGRAMDA HIZ VE MORFOLOJİ NORMAL ÇIKTI AMA SAYISI DÜŞÜK ÇIKTI (3milyon/ml) DR EŞİMİ MUAYENE ETTİ VARİKOSEL YOK DEDİ AMA SONRA RENKLİ DOPPLER ÇEKTİRİN DEDİ.BİZDE NETTEN ARAŞTIRDIK ELLE TESPİT EDİLEMEYEN VARİKOSELLERDE USG YE GEREK YOK VE TEDAVİ EDİLMEZLERMİŞ KÖTÜ BİR ETKİ YAPMAYACAKLARINDAN DOLAYI. YANİ ELLE HİSSEDİLEN VE GÖZLE GÖRÜLEN VARİKOSELLER AMELİYAT EDİLİRMİŞ. BİZDE RENKLİ DOPPLERİ ŞİMDİLİK ERTELEDİK. CUMARTESİ TEKRAR SPERMİOGRAM YAPTIRIP BAŞKA BİR DR A GİDECEĞİZ. AMA KIZLAR SİZDEN YARDIM İSTİYORUM DR BU SAYIYLA NORMAL YOLLA HAMİLE KALMAN İMKANSIZ DEDİ. AŞILAMA DA NORMAL YOLDAN PEK FARKLI DEĞİL %5 ŞANS ARTAR DEDİ. SİZDEN RİCAM BENİM GİBİ DURUMDA OLANLAR TECRÜBELERİNİ PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM. VE BAKIRKÖY-BAHÇELİEVLER TARAFINDA BİLDİĞİNİZ İYİ BİR LABORATUAR VE ÜROLOG VARMI? HASTANEDE OLUR MUAYENEHANEDE.

2. 27 Ocak 2010
  3. tu_runcu

tu_runcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    113
    canım bukadar üzülme şükret ki sperm çıkışı var benim eşimde micro tese de bile bulunamadı üzülmeyi boşverip tedavinizi hızlandırın. rabbim gönlünüze göre versin

4. 27 Ocak 2010
  5. tu_runcu

tu_runcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    44
    Ödül Puanları:
    113
    ben medicalpark bahçelievlere gittim ama çokta memnun kalmadım allah izin verirse ikinciyi almanda yapacağız

6. 27 Ocak 2010
  7. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlar bizde eşim için dr. teoman kadıoğlundan yarına randevu aldık umarım tedavimiz kolay olur. bakalım buradan okuduklarım kadarıyla iyi bir dr olduğunu hissettim. inşallah yarın gönlümüzü rahatlatırız.

8. 27 Ocak 2010
  9. sevdanehri54

sevdanehri54 Rabbim Sen Bizi Koru.. Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    198
    benim eşiminde o civarda sayısı normal yolla olması çok çok düşük ama mucize her zaman gerçekleşebilir.Aşılamayı bu sayıyla doktorlar düşünmez çünkü olumlu sonuç alması çok zordur o yüzden tüp bebek derler.

ben tüp bebek e geçtim direk ama olmadı.Eşimde varikosel vardı ameliyat oldu ama hala sayı düşük canım.Rabbimden ümit kesilmez.keçiboynuzu kürü yap 6 ay kullanın,kabak çekirdeği,çakşır otu macunu yedir.Bunları kullanıpta mucize olarak normall yolla hamile kalan arkadaşlar var.Bir arkadaşın morfolojisi bozuktu tamamen,diğerininde sayısı bizimkinden azdı ama normal yolla hamile kaldılar.Üzülme canımm gereken neyse yapın.

Bu arada testler heryerde farklı sonuç veriyo bizim genelde 16 milyon çıkarken tüp bebek emrkezinde 5 milyon çıktı.en iyisi araştırma hastaneleri derim çünkü o veriyi heryer kabul ediyo ama diğer yerlerin doğruluğundan şüphe ediyolar doktorlar.

10. 27 Ocak 2010
  11. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238
    yeteeeeer kullanıcısından alıntı
    ARKADAŞLAR BİR KEZ DAHA SİZLERİ YENİ TOPĞİMİZE GÖZ ATMAK VE DESTEK İÇİN ÇAĞIRIYORUM

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR
    TÜP BEBEK TOPİĞİNDEN ARKADAŞLAR YENİ BİR TOPK AÇTILAR
    TÜPĞ BEBEK FİYATLARINDA İNDİRİM İSTİYORUZ DİYE BU TOPĞİE GELİP BİR ZİYARET EDERSENİZ ÇOK SEVİNECEĞİZ BİR LİSTE HAZIRLIYORUZ LİSTE YETERİ KADAR KALABALIKLAŞINCA VE BELİRLEDİĞİMİZ BİR GÜNDE SESİMİZİ DUYARACĞIMIZ YERLERE MAİL ATACAĞIZ TÜP BEBEK FİYATLARI VE RAPOR ÇIKARMADAKİ ZORLUKLARLA İLGİLİ HEPİNİZİ BEKLİYORUZ

Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

TOPİĞİMİZİ BURASI

canım linkini yapıştırayım da arkadaşlar kolay bulsun....
    Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz)

12. 27 Ocak 2010
  13. pearl35

pearl35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belki dopplerle kist olup olmadığına bakıcaktır. benim eşimdede varikosel yoktu ama doktor yinede dopplere soktu sonuçta kist çıktı ve ameliyat oldu ama ameliyat sonrası sperm sayısı beklediğimiz kadarda artmadı

14. 28 Ocak 2010
  15. Yeshill_Yansima

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bugün eşimle teoman beye gittik önce spermiogram yaptırdık tümlabda ve sonuç çok çok kötü çıktı teoman bey zaten son yaptırdığımızı baz aldı. eşimi muayene etti çift taraflı varikosel teşhisi koydu. pztsi tekrar spermiyogram ve fsh-tsh testi yaptırıp gidicez. önceki dr varikosel yok demişti ama bariz var. dr çok önemli alanında uzman olması çok önemli. maddi açıdan bizi epey yıpratacak ama başka çaresi yoksa mecburuz. sperm sayısı 3milyon değilmiş 300.000/ml miş.ve harekette kötü çıktı. ama teoman bey varikosel bu yaşta bukadar düşürmez sayıyı dedi. yani ameliyat olsa bile sayı spontan gebelik için yetmez.ama ilerde başka problemlere yol açmamak için ameliyat derse yaptırcaz.

16. 28 Ocak 2010
  17. bynkutluay

bynkutluay YaHalıkYaBariYaMusavvir Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    196
    canım bence ameliyat derse hemen olsun zaten amaliyat olduktan sonra 6 ay içinde bebek olur der. benimde dayımın oğlu o şekildeydi ameliyat oldu ve çok şükür bebişin doğmasına 1 hafta falan var rabbim yüzünüzü güldürsün inşallah.

18. 30 Ocak 2010
  19. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    oncelıkle gecmıs olsun doktor sacmalamıs ebnce olmaz vede ımkansız dıe bır sey yoktur.esının sperm sayısı sadece ve sadece 26 tane olupta hamıle kalan ınsanlar var ayrıca esıne kecı boynuzu kuru yap yedır bıraz daha deneyın.ılac falan vermedımı?