B Planı

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Cicilikiz
  1. Cicilikiz

Cicilikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Vizyon :16 Temmuz 2010 Cuma
    Yönetmen :Alan Poul
    Senaryo :Kate Angelo
    Oyuncular :Jennifer Lopez (Zoe)
    Alex O’Loughlin (Stan)
    Michaela Watkins (Mona)
    Eric Christian Olsen (Clive)
    Anthony Anderson (Çocuk Parkı Babası)
    Tür :Komedi / Romantik
    Yapım :2010 [​IMG]

Hakkında:Yıllarca çeşitli erkeklerle flört eden Zoe (Jennifer Lopez) doğru kişiyi beklemenin çok uzun sürdüğüne karar verir.

Anne olmaya kararlı karakterimiz kurduğu planı uygulamaya karar vererek doktordan randevu alır ve tek başına gitmeye karar verir. Zoe aynı gün, gerçek olasılıklar barındıran bir adam olan Stan (Alex O’Loughlin)'le tanışır.

Filizlenen bir ilişkiyi korumaya ve hamileliğin ilk belirtilerini saklamaya çalışan Zoe, kendini bir yanlışlıklar komedisinin içinde bulur ve Stan'e kafa karıştırıcı sinyaller verir. Zoe tuhaf davranışlarının nedenini endişeli şekilde açıkladığında, Stan bu alışılmamış geleceği değerlendirir ve sonunda durumu kabul eder. Aşk ve flört daha önce yatakta böyle bir üçlü çılgınlığa tanık olmamıştır: Stan, Zoe ve hiç yanından ayırmadığı, devasa hamilelik yastığı. Gerçek hamilelik testi ise, ikisinin de hormonların yarattığı karmaşa ve doğum hazırlıkları dışında birbirini tanımadıklarını fark etmeleriyle başlar.

Dokuz aylık geriye sayım devam ederken, ikisi de birbirlerinden soğumaya başlar. Herkes aşık olabilir, evlenebilir ve bir bebek sahibi olabilir; ama bunu son hızda ve geriye doğru yapmak, iki insanın birbiri için yaratıldığının en büyük kanıtıdır.

2. 20 Temmuz 2010
  3. cinkek

cinkek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    dün izledim,öyle çok güldüğüm söylenemez sadece gülümsedim,konusu da fena değildi

4. 2 Ağustos 2010
  5. olie

olie Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Evet bende izledim, çok süper bir konusu yok ama can sıkıntısı ile evde oturduğunuz bir gün vakit geçirmek için izlenebilir, özellikle de Jenifer Lopez için zemuszemus:KK3:

6. 31 Ağustos 2010
  7. loading

loading Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de boş vakit geçirmelik bi filmdimirmirmirmir

8. 31 Ağustos 2010
  9. sedefonur