[B][U]değeri 20 olup katlanan var mı? çok düşükmüş [/U][/B]

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve deniz bulut tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : deniz bulut
  1. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bugün kan testi belli oldu. 19,5 dan 20 dedi. pazartei 1 test dah yaptırın katlanırsa kalıyor yoksa gidiyor dedi. :a015: böyle olup değeri katlanan var mı? :1shok:

2. 9 Mayıs 2009
  3. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım diğer topiğe de yazdım sen şuan hamilesin...Öğrenmek istediğim bişey var kaçıncı günün ve kaç günlük embriyo transfer ettiler sana sanırım 2. gün transferi ve eğer bugün 12. gün ise bu sonuç çok normal..Bana 2 gün transferi yapıldı 4 Mayısta ve test günümü 18 mayıs olarak söylediler hatta 19 mayısmış da o gün tatil olduğu için 18 mayısta yaptırabilirmişim.

4. 9 Mayıs 2009
  5. deniz bulut

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    :a015:bana 2. gün transferi yapıldı ama bu 13 günüm yani 3. gün transfer olup 12. gün testi ile aynı oluyor. bende de kabahat var. yaş deim 2 tane 4 hücreli edim ve hep ümitsiz oldum ve kenime de fazla dikkat etmedim. şimdi de gidiyor işte. sana niye 15. gün test günü verdiler ki? transferen sonra 13. günü vermiyorlar mı? neyse sen dikkat et kendine inşallah seninki düzgün bir pozitif olur kaydirigubbakcemile3

6. 9 Mayıs 2009
  7. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım transfer gününü saymayacaksın ertesin gün 1.gün oluyor o şekilde mi 3. gün? Sen bence ümidini hiç kaybetme hatta bu akşam bir test daha yaptır istersen ya da sabah bence kesin artacak değerin ve inşallah kucağına da alacaksın şimdiden hayırlı olsun hamileliğin

8. 9 Mayıs 2009
  9. hana

hana Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Yanlış anlamışım 2. günmüş seninkisi de o zaman 13. gün erken daha...En erken 14. gün yaptırman lazımdı dr.lara göre...

10. 10 Mayıs 2009
  11. deniz bulut

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben 3. gün transfere 12. gün test günü ise 2. gün transfere 13. gün normal fiye düşünmüştüm. 5. gün transfere de 10. gün test yazılıyormuş. inşallh erkndir de pazartesiye katlanır :Saruboceq:

12. 27 Haziran 2011
  13. xxyakamozxx

xxyakamozxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm bayanlar ben yeni üye oldum siteye.benm 5.gün transferi oldu yani iyi kalitede olduğu söylendi.fakat transferin 7.günü kanamam oldu önce lekelenme şeklindeydi 1-2 gün sonra adet oldum ve tamamen ümidimi kaybettim.11.günü beta değerim 24.6 çıktı dr. gebelik yok dedi.14.gün değer 49 oldu dr. bu seferde kimyasal gebelik dedi tabi bu arada testler olurken ben hep adet oluyodum o yüzden dr. değer kesin düşer diyo. anlıycağınız dr. çok ümitsiz bende öle olunca bittim kafamda bitirdim. çarşamba yine kan vermeye gitcem bakalım ne olcak belki bi mucize olur.ben diğer topiklerde değeri 9 ile başlayıp sağlıklı evlatlarını dünyaya getirenleri okudum belki bendede aynısı olur...

14. 27 Haziran 2011
  15. mersenem

mersenem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    316
    Ödül Puanları:
    153
    inşallahh kat katt artarr canımm rabbimm yardımcınn olsunnn

16. 27 Haziran 2011
  17. xxyakamozxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cnm çoookkk teşekkür ederim...allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah...çarşamba sonucumu aldıktan sonra bu topike yazarım:
    ))))))

18. 29 Haziran 2011
  19. xxyakamozxx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadaşlar bugün test sonucumu aldım...maalesef kimyasal gebelik değer 29.4 düştü çokkk üzgünüm kısmet dün kandildi çokkk dua ettim ama demekki hayırlısı böyleymiş...allah isteyen herkese nasip eder inşallah...ümidim başka baharlara kaldı...:))))))))))))