Başak Burcu Ve Cinsellik

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1 Eylül 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Aktif Üye Yönetici Editor

Beğenileri:
    232
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Diğer burçlara oranla, cinsel alanda daha az aktifdirler. Genellikle soğuk ve mesafeli bir tarz sergileyen Başak, mükemmeliyetçi bir yapıya sahip olduğu için cinsellikten de uzak durmayı tercih eder. Her şeyde olduğu gibi cinsellikte de acele etmez. Uzun uzun düşünür ve planlı hareket eder. Tek eşliliği tercih eder. Detaylara önem veren Başaklar için bazı detaylar tahrik edici olabilir. Zihin alışverişine önem veren Başaklar için entellektüel partnerler uygundur. Cinsel partnerinin de entellektüel olarak güçlü olması Başak'ın uyarılmasında önemli paya sahiptir.

Kadın: Zeki, organize ve titizdirler. Seks sırasında temizliğe çok önem verirler. Bu nedenle banyoda sevişmeyi tercih ederler. Seks konusunda hayalleri yoktur. Seks onlar için son derece doğal bir işlevden başka bir şey değildir. Vahşice sevişen erkeklerden hoşlanmazlar. Başak kadını, seks önüne geçilmez bir hal alıncaya kadar ilişkinin gelişmesini bekleyebilen, öz disipline sahip erkeklerden hoşlanır. Temiz ve kolalanmış beyaz çarşaflar onu uyarmak için yeterlidir. Partnerinin nelerden hoşlandığını hemen anlar. Kendisi de aynı ilgiyi bekler. Bir Başak bayanıyla beraberken ona yeterince harcama yapıp, temiz, şık ve düzenli bir erkek olabilirseniz ilgisini ve sevgisini kazanabilirsiniz.

Erkek: Çok titiz ve mükemmeliyetçi olduğundan duygularını yaşarken bazen abartıya kaçabilir. Bu yüzden seks onlar için çok da zevk veren bir aktivite değildir. İdealist ve romantiklerdir. Zeki bayanlardan hoşlanırlar. Kadınları tavlamak yerine onlar tarafından tavlanmayı tercih ederler. Başak erkeği de kadını gibi hijyene çok düşkündür. Temiz bir yatak, beyazlar içinde bir kadın uyarılmalarına yardımcı olur. Onları elde edtmek için bakımlı, titiz ve fazla masraf çıkarmayan bir bayan olmanız yeter. Bitmeyen hastalık ve somutkanlıklarına dayanabilirseniz tabii
  2. 10 Şubat 2009
  3. sharman

sharman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Basak burcunun cinsellikle ilgili boyle adlandirilmasina karsiyim.Cevremde bi suru basak arkadasim var hic biride yukarda anlatildigi gibi degil.Kadin veya erkek!!!!
  4. 11 Şubat 2009
  5. payalşımı için tesekkurler canım tamda benım kocişi anlatmişssin :) onada okudum efendım nededın dıyor :)
  6. 13 Nisan 2009
  7. PessiMisst.91

PessiMisst.91 ÜniversiteLi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bir başak burcu olarak sana katılıyorum cnm
  8. 14 Nisan 2009
  9. MLS_

MLS_ Lost in the dark... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben bır baŞaĞım ve aynı anlatılanlar gıbıyım
  10. 28 Nisan 2009
  11. suprensesi

suprensesi yeni bir hayat.... Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ayyy ben çok sevindim bu yazılanlara,hoşlandığım çocuk başak ta..
  12. 27 Mayıs 2009
  13. bende karşıyım bi başak kadını olarak bu cinsel bilgilerre tam tersi bi kere :)
  14. 22 Aralık 2009
  15. jasmi

jasmi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizim gibisini erkekler fizanda arasa bulamazlar yaşasın başak kadınlarının hiçbir kadında olmayan :dance:erotizmi:)
  16. 22 Aralık 2009
  17. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sadece bunlar doğru ,gerisi palavra :umursamaz::umursamaz:
  18. 13 Şubat 2010