Baba evinden son ktnz gn....

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Antepligelin tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Antepligelin
  1. Antepligelin

Antepligelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sizi bilmiyorum ama ben nezaman dügün kasetimize baksam hüngür hüngür aglayasim gelir. Gelinlikle o evden ciktigim gün, ogün ciktiktan sonra o eve ister istemez yabanci oluyor insan. Benim kurdelem calinmisti ogün onun icin abim belime kurdele baglayamamisti o benim icimde bir hukdedir.

Sonra esim ailemle kavga cikarip, küfür edip gitmek istedigi ve onu zor tuttuklari an..... Benim pek iyi anilarim yok o konuda ama eminim sizlerin daha iyi anilariniz vardir.

Gelin ogün icimizde kalanlari veya bizi cok mutlu edenleri paylasalim....

2. 23 Şubat 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim için çok eğlenceli oldu..
    neden üzüleyimki zaten ağlamışım etmişim..bir de o günümü mahvedemem..:sm_confused:
    biz nerdeyse tüm aile olarak evdeydik sadece halam ve yengem davetilileri karşılamak için salondaydılar..
    eşimi aradım dedim saat kaç oldu nerdesiniz gelmiyomusunuz diyetatlicadiarzu
    herkes güldü geline bak diye..
    benim yine çok kalabalık bir grupla ve konvoyla almaya geldiler.odamdan kayınpederim aldı beni babamdan isteyerek.babamın elini öptüm.
    kardeşime sarıldım..
    bende kurdele yoktu.ben kendimi biliyorum,beni bilen biliyor diye takmak istemedim.
    kornalarla arabaya bindim.ve kornolarla mahallemden ayrıldım.çok güzeldi çoookkkk:asigim:

4. 23 Şubat 2008
  5. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Düğün günü beni görenler şaşırıyordu.şakkıdı
    Hatta anneannem sus biraz gelinler çok konuşmaz demişti:roflol:
    Herşeye karışıyordum, bu yüzden ağlamadım o gün. Ben de bi telaş bi telaş.
    Halbuki herşeyle ayrı ayrı ilgilenen var. Ben o günün tadının çıkarayım değil mi?
    Yok! Ben telaşe müdürü. Düğün kasetimi seyrettiğimde de ne kadar çok konuşup herşeye karıştığımı gördüm. Kuaförden eve geldiğim andan itibaren kızkardeşim videoya çekmiş. En çok annem ağladı, ay dayanamam ben ona. Hala msn den görüşürken bile beni kameradan göründe gözleri doluyor. Canım benim.:çok üzgünüm:

6. 23 Şubat 2008
  7. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

ben o gün içimde hep bi üzüntü vardı en son evden çıkarken ilk babama sarıldım orda ipler koptu zaten makyajım akana kadar ağlamıstım babamın omzunda.o an sanki birdaha görüşmeyecekmişiz gibi gelmişti:) hiç ayrılmak istememiştim yani nerdeyse babam gitme dese gitmeyecek hale gelmiştim.ben babama aşık bi insanım dünya bi yere babam bi yere.sonra sırayla annemle sarıldık kardesimle sarıldık sonra konvaya bindik ama arabanın içinde hala ağlıyodum eşimde beni gördükçe o da ağlamaya başlamıştı:) canım kocam.
    gelin odasona girince kardeşimle bağrış çağrış tekrardan makyaj yapmak için uğraşmıştık.yinede çookk oynadım

8. 23 Şubat 2008
  9. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Ben kına gecemde bile ağlamayıp tam aksine çığıra çığıra kına türküsü söylemiştim :roflol:
    Düğün günü de çok kalabalık bir konvoyla almaya geldiler beni, davuulla zurnayla.
    Hemi de gelin arabası faytonduuuu... jeyyar
    Önce erkek evine gidildi imam nikahı kıyıldı, ordan salona gidilirken normal motorlu bir arabayla gitmiştik faytonu bırakıp.şutarafagitti
    Ay çok güzeldi yaaa bembeyaz iki at ve bembeyaz, süslü püslü bir fayton..
    Kocacıım rüzgarda yüzümü örten kırmızı örtüm uçmasın diye uğraşıp durmuş, bir yandan da bana şarkılar söylemişti..
    Çok güzeldiii çoooooooooookkkk... :asigim:asigim::asigim:

Ayy bak şimdi aklıma geldi fotoğrafçıda çekimler sırasında gülmekten gözümden şakır şakır yaş geldiği için makyajım tamamen dağılmıştı :roflol:

10. 23 Şubat 2008
  11. EcMeL

EcMeL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim öyle çok şatafatlı olmadı.
    Eşim beni kuaförden çıkarıp eve getirmişti.
    Evde fazla kalabalık değildi zaten.
    Sonra kayınpederleri bekledik.
    Konvoy halinde geldiler.
    Babam hadi artık yavrum dedi. Erkek kardeşim kurdelemi bağladı çok zor tutmuştum kendimi. Ben ağlamaya başlasam evdekilerde çoşacak biliyordum.
    Babamdan annemden helallik aldım ellerini öptüm annem ayakkabımın içine para ve altın sıkıştırmıştı ve evdekiler başladı ağlamaya.
    Kaçırırcasına uzaklaştırdılar beni hemen.
    Ama en zoru düğün bittekten sonraydı. Yarım saat sarılarak ağlaşmıştık annemle babamla. Hey gidi günler heyy...

12. 23 Şubat 2008
  13. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    allahim hepinizi yuvanizda mutlu mesut etsin insallah

14. 23 Şubat 2008
  15. melos85

melos85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah ahh yarami destin simdi dügün sabahi diktirdigim gelinligimi ilk gördügümde ben bu gelinigi giymem demistim cünkü hic hosuma gitmemisti halende gitmiyor kaynanamgil orayla anlasmislar diktirilsin diye bende tamam demstim nerden bilecektimki böyle olacagini abim kursagimi saten baylayamadi aglamaktan en cokta o benim zoruma gitti herkes bize öyle görünce aglmaya basladi ayirmadilar simsiki sarilmistik ikimizde annemle babamla kiz kardesmimlede öyle oldu cok aglamistim cok zor olumustu benim icin

16. 23 Şubat 2008
  17. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ağlak bir insan olarak hep ağladım.
    Ama babam kuşağımı bağlayıp beni merdivenlerden indirdiği ana koptum zaten .
    O dağ gibi adam nasıl ağlıyordu.
    Boşver baba ben gitmiycem demek istedim.
    Eşimi bile ittiresim geldi merdivenden.

18. 23 Şubat 2008
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Kuaföre kızkardeşimle beraber gittik..Çok çok eğlenceliydi. Sonra eve beraber döndük. Babacığım yaklaşık 1 aydır küstü bana evlilik tarihi belli olduğundan beri. Annemle,kardeşimle geyik yapmaya devam ettim bol bol. Gelinliğimi giydirdiler..:dance:
    Düğün salonuna gitmek için kocam ve 2 kuzeni geldi. Annemler önden gittiler biz arabada bir tur atıp öyle gittik. Yol boyunca aman ne kahkahalar susmadık hiç..
    Düğün salonuna girdiğim anda;
    işte o anda önce anamı babamı gördüm. Sonra kardeşimi ve ablamı ve onların eşleri!!! İşte o an pişman olduğum andır. Evlilik kararım hataydı! Ailemdeki herkes yumruk olmuş gözlerle gitme der gibi bakıyordu.:çok üzgünüm:
    Hemen nikah kıyıldı kocam hala der ağlaya ağlaya evet dedin der. Nikah memuru,nikah şahidim(kan kardeşim) bile beni zor sakinleştirdi.:bbo:
    Düğün sırasında arada neşelensem de bir anda gözyaşlarına boğuluyordum.
    Babam zaten hiç yüzme bakmadı. Kuşağı bağlarken de takısını takarken de hiç gözgöze gelemedik. Bu duygusal durum düğünden sonra belki 2,3 ay daha sürdü.benneyaptımki
    Ben hata yaptım kızlar! Evlenmem çok büyük bir hataydı,şu ada bile gözyaşlarımı tutamıyorum. Anamın babamın gözbebeğiyken ellerin oyuncağı oldum..senağlamasenağlama