baba evine ne kadar sık gidersiniz?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve damldaml80 tarafından 25 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : damldaml80
  1. damldaml80

damldaml80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhabalar,

Ben 1 yıllık evliyim ve çalışıyorum.Annemler 5dakikalık mesafedeler ve evde annemle babam var sadece,kardeşelrim dışarda okuyolar.Annem hergün arar şu yemek var,gelin yemek yiyin,işiniz varsa gidersiniz der.Ve genelde(haftada 3-4gün) gideriz.Bugün eşim dediki,çok sık gidiyoruz,annenlere yük oluyoruz,artık bu kadar sık gitmeyelim dedi.inanın çok üzüldüm.Kalbinmi kırıldı,bişeyemi alındın diyorum,yok diyo.Sebep nedir diyorum,yük oluyoruz diyo.Annemlerin çok şükür maddi durumalrı iyi,artı annem de babam da bana ve eşime çok düşkünler,bugüne akdar hiç problemimzi olmadı.Siz ne sıklıkta gidersiniz?acaba biz gerçekten abartıyormuyuz?

2. 25 Temmuz 2008
  3. melisanur

melisanur Guest

Canım belki eşin seninle baş ba olmak istiyor.Mutlaka annene sadece yemeğede gitseniz bi kaç saat kalırsınız.Belki evine gidip rahat oturmak seninle vakit geçirmek isteyebilir.

Belkide eşin çok anlayışlı biri gerçekten sıkıntı veriyordur bu durum kendisine yük oluyormuş gibi.Sen sonuçta öz kızlarısın o ise damatları ailenin.Senin gibi düşünemeyebilir.

Allah mutluluğunuzu artırsın:teselli:

4. 25 Temmuz 2008
  5. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    2-3 ayda bir bi kaç saatliğine oflaya puflaya artık gidelimde demiyorum gerçi yoruldum
    bence şükret haline

6. 26 Temmuz 2008
  7. kötü niyet yok bunda canım eşin aileni cok sevse de sıkılıoyr olamaz mı bence cok abatmışsınız belki sen kendi yemeklerinden eşine yedirsen haftada bire düşürseniz bu gidişleri daha iyi olacaktır..ben mesela istemezdim öyle haftada dört gün eşimin ailesine yemege gitmeyi ,sen kaynanana gitmek ister mitdin bu kadar sık...yeni evlisinz evin ve yalnız kalmanın tadını cıkarın...aileleri evliliğn ilk yıllarında biraz ihmal edip evliliğe alışmakta fayda var sanki...

8. 26 Temmuz 2008
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende 3-4 haftada bir giderim.eşime annemgile gidelim dediğimde daha geçen ordaydın der.bizim hergün gittiğimiz yer kaynanamgildir.oraya sesi çıkmaz.şükretki yakınlar.

10. 26 Temmuz 2008
  11. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    eskiden her gün giderdim ama artık sadece okul tatillerinde gidebiliyorum.çünkü istanbul dan taşındılar :KK43:((((((((((

12. 26 Temmuz 2008
  13. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    biz de 10 dk lık mesafede oturuyoruz. gidiş sıklığımız değişkendir. bazen 2-3 hafta uğramayız,bazen de haftada 3 gün yemeğe gideriz(yoğun çalıştığımız dönemlerde ve ramazanda). ailem çok nadir gelir bize.
    sık gitmekten benim eşim de pek hoşlanmıyor. evimizde olalım diyor. ailem ona çok iyi davranır ama bazen eşimin sıkıldığını fark ediyorum.
    bence eşiniz sıkılıyor olabilir. haftada 1-2 ye düşürebilirsiniz.

14. 26 Temmuz 2008
  15. geceninrengi

geceninrengi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    Cok sık gidiyorsunuz bence de. Esiniz de evde sizinle vakit gecirmek istiyor sanirim. Bence haftada 1e filan dusurun...

16. 26 Temmuz 2008
  17. kxixsmetsiz kedi

kxixsmetsiz kedi 15senedirseviyorum seniii Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kötü düşünmeyin.daha çok yenisiniz..eşiniz evinizde sizinle başbaşa kalmak istiyor olabilir.bence bi süreliğine azaltabilirsiniz.....

18. 26 Temmuz 2008
  19. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben evlenince 2-3 gün giderim kimsede engel olamaz heyyytt
    özlerim ben annemi babamı en azından ilk zamanlar alışana kadar :asigim:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.