Baba krizi

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve dixgxdem tarafından 28 Aralık 2009 başlatılmıştır.

28 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dixgxdem
  1. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya neolur yardım edin inanın artık isyan edeceğim 2yaşında bir oğlum var iki düşükten sonra olan tek çocuk babası aşırı üzerine düşüyor her istediğini yapıyor ama oglumun tercihi hep baba oluyor ben ne yapsamda babanın sevgisini bastıramıyorum kıyameti kopartıyor mesela üzerini değiştiremiyorum yemek yediremiyorum herşieye aglıyor bagırıyor babasının kımıldamasına dahi izin vermiyor bende yapmam gereken için ugraştıgımda eşimle biribrimize giriyoruz inanın çok yıprandım ne olur yardım edin ne yapmam gerekiyor sakın eşinle konuş durumu idare et falan demeyin eşimde ondan daha çocuk

2. 28 Aralık 2009
  3. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Aya aynı ben yani küçüklüğümmüş.Annem de bana öyle derdi.Karnım acıksa bile meme için anne değil baba dermişim:)
    Baba diyerek ağlarmışım ya:KK70:

4. 29 Aralık 2009
  5. mu_se

mu_se günes topla benim icin .. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    esinle konus demeyin demissin ama guzelim bunun baska cozumu yok ..
    ikizlerim dogdugunda esimde asiri duskundu onlara aglatmazdi hic .. mik deseler alirdi kucagina .. bebekler aglamaya baslayinca ilk esimi sakinlestirmem gerekirdi ...
    oglumun biri kolikti, kac defa acile goturduk artik hastanede herkes yuzumuzu ezberlemisti .. doktor 10 gunun icinde besinci kez gidince bu cocuk aglamayi seviyor ne yaparsaniz yapin susmaz bu duruma alismalisiniz dedi .. esim doktora acayip sinirlenmisti ... surekli izin aliyordu ilk dogduklari zaman evde kalabilmek icin ... annesi bile diyordu kizim versen benim oglan emzirecek bebisleri diye ... altlarini aksamlari o degistiriyordu ya anlatamam asiri duskundu .. ise gittiginde saat basi mutlaka arardi napiyolar uyudularmi uyumadilarsa niye uyumadilar biseymi var hastalarmi geliyimmi doktora goturelimmi surekli boyleydi ... benide panik yaptiriyordu zaten acmiydim o daha bi korkutuyordu ...
    bu duurm 4,5 ay surdu artik bende ne takat kaldi nede sabir bir gun bi patladim hafta sonuydu boyle devam edersen cocuklara bi daha elimi surmuycem kendin bak buyut dedim
    aksama kadar emzirme haric kucagima alip bebeklere dokunmadim esime tavir yaptim, oturduk adam gibi konustuk beni ne kadar yordugunu, bana ne kadar eziyet ettigini farkettirdim ...
    sonrasinda yavas yavas normale donduk tabi hemen olmadi biraz tavir biraz nazla yola geldi
    suan bebisler 20 aylik hala cok duskundur ... bensiz bi magzaya gittilermi mutlaka bi oyuncakla donerler ... normalde ben sinir koymaya calisiyorum ... cevremizde arkadaslar hep takilir sen uvey annesin babalarida oz annesi bu cocuklarin diye ... cocuklarin hem ruh hemde beden sagligi acisindan sevgi kadar disiplinde sart olduguna inaniyorum ama esime inandiramiyorum o ayri ... isiniz cok zor kolay gelsin ..

Son düzenleme: 29 Aralık 2009
  6. 29 Aralık 2009
  7. dixgxdem

dixgxdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya artık Öyle bıŞey oldukı eŞım oglumun benle geÇırdıĞı vakıtlerı bıle kıskanıyor onu bensız yerde ogluma annen ÖcÜ anne pıs sevme onu ona gıtme ona vur derken Çok gÖrdÜm ve ıŞın zor tarafı oglumda onun dedıklerını yapıyor bana anne dahı demıyor ısmımle Çagırıyor aglarken baba dıye aglıyor buda gerÇekten canımı acıtıyor bırkaÇ kere onunla konuŞmayı denedım sen Çok sert davranıyorsun aynı Üvey anne gıbı dıyor ama benım ıstedıĞım sadece bıraz tertıp Çok zor durumdayım artık aglama krızlerıne gırmeye baŞladım eŞım Çok anlayıŞsız

8. 29 Aralık 2009
  9. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Bende babama çok düşkünmüşüm bebişliğimde kucağında uyurmuşumda öyle rahat ederlermiş:) ağlayınca baba diye ağlarmışım bende:ecrin_bebek:

10. 29 Aralık 2009
  11. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Çok garip ya eşiniz bunu ciddimi yapıyor yoksa sizi kızdırmak şaka maksatlımı, eğer eşinize ulaşamıyorsanız bu konuda ailesine anlatın konuşsunlar. Belki onları dinler hani düşkünlüğü anlarım biryere kadar normal olabilir, anneyi dışlamak gibi bir niyet sağlıklı olamaz yazık çocuğunuz disiplin olmazsa ilerde çok zorluklar çıkartır size. Eşinizin yaptığı yanlışlığı görmesi lazım...

12. 9 Ocak 2010
  13. protein

protein EZGİ&EYLÜL DENİZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım benim eltimde senin gibiydi hatta kaynım oğlunu bir kaç kere işyerine falanda götürmek zorunda kalmış.5 yıl önce eşimin amcası rahatsızlandı hastaneye kaldırdık kaynım mardinde yaşıyorlar onada haber verildi tabi gelmesi için o zaman oğluda 2.5 yaşlarında neyse hava alanından almaya gittik baktık onurda yanında çok agladı getirdim dedi eşimin amcası aynı gece fefat etti çoçuğu zapt etmek ne mümkün babayla morga gitti babayla mezarlığa gitti peşinden 1 dakika ayrılmıyor baba çişini yaptırıyor baba banyo yaptırıyor baba yemek yediriyor çok anormal gelmişti eltim buna dayanamayıp birde kız çoçuğu dünyaya getirdi ama şimdide onur sinir hastası bir çoçuk oldu çünkü baba aynı şeyleri kıza yapmaya başladı eltim zavallı hep aglıyor kızıma bari anneleik yapayım dedim onada izin vermiyor diye yakınıyor bizler ne kadar konuşsakta olmuyor aksine siz kıskanıyorsunuz benim babalığımı diye tepkiler veriyorişin özü böyle iyi bir baba olduğunu sanıyor arkadaşım allah yardımcın olsun zor bende benimkinden bu kadar degil ama biraz yardımcı olmasını isyorum nerdeeeeeeeeeeeeeeeeee

14. 9 Ocak 2010
  15. ArkeoS

ArkeoS İkinci duam... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcın olsun arkadasım ama babası nıye boyle seyler soyluyor kucucuk cocuga ya yanlıs bısey oldugunu ve sana karsı tavırlarının degıstıgını gormuyormu?bı psıkologdan yada danısmandan yardımmı alsan acaba?