babalar gunune ozel hediye onerileri...

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Miy tarafından 3 Haziran 2009 başlatılmıştır.

3 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Miy
  1. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    babalar gunu icin hediye dusuneen arkadaslar,....................................... .........
    bebislerinizin, fotograflarindan takvim,mause pad,tisort,kupa vs.vs. yaptirabilirsiniz.bunlari yapan cesitli internet siteleri var.malum adres veremiyoruz. fiyatlarda cok uygun
    ustelik kalici va anlamlii bir hediye olur bence,ben daha onceki yıllarda buna benzer seyler yaptirdim.
    gecen yil,buyuk ogluma uzerine seni cok seviyorum babacigim yazan bir tisort yaptirdim.babalar gunu sabahi oglum tisortunu giyip babasini yataginda uyandirdi.cok guzellerdiiii.:nazar:
    buyıl ikikez baba,acaba bu yil ne yapsam,alsam.. ? sizler ne dersin, ne dusunuyorsunuz.
    babalar gunu hediye onerilerimizi burada paylasalim mi.

2. 13 Haziran 2009
  3. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlasilan kimse babalar gunune bisey dusunmuyor..... :çok üzgünüm:

4. 13 Haziran 2009
  5. seldus

seldus ♥ ♥ küçük paşam ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben düşünüyorum aslında eşim henüz baba deil baba adayi:))) ben kendi babam için de düşünüyorum ama bulamadım..büyük ihtimal istediği bişey varmıs onu alacam.. annemden öğrendim:))))) eşim için ise henüz bişey bulamadım hevesimi seneye saklıyorum kısmetse oğlusumla birlikte kutlarız ..bu sene de pasta yapıp oğlumun ağzından mektup yazmayı düşünüyorum ....

6. 13 Haziran 2009
  7. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eger farkli,guzel bir oneri gelmezse,buyuk oglum babalar gununde babama pasta yapalim dedi.pasta yapip sakliycaz sonra ip uclariyla bulmasini sagliycaz.kucuk oglum adinada eger burda bulabilirsem oscar alicam.bulamazsam tisort yazdiricam.

8. 14 Haziran 2009
  9. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    o oscara bende bi internet sitesinde rastlamıstım tesadüf.ama kaale almamıstım.şimdi onu bulmaya calısıyorum bulamıyorum :KK43:(( bende ilginc güzel bişi arıyorum ama yok :KK43: kıyafet falanda almak istemiyorum.acaba swact dan saat mi alsam şööle sık bişi??

10. 15 Haziran 2009
  11. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Celencim,oscar hediyelik... diye arat.bir suru sitede satiliyor.bu arada aralarinda fiyat farklari var. en uygun kdv dahil 30 ytl civari... uzerindede yilin babasi yaziyor.