babaların tutumu

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve mirage85 tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mirage85
  1. mirage85

mirage85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de 26 haftalık hamileyim...:CüvCüv:kızlar merak ediyorum eşlerinizin size karsı davranısları ne yönde? bu süreci sizin kadar heyecanlı geçiriyorlar mı ya da bunu hissettirebiliyorlar mı?:CüvCüv:

2. 11 Şubat 2010
  3. DEMETZEYNEP

DEMETZEYNEP Börtü Böceğim Bitki Örtüm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 28 haftalık hamileyim canım benim nazlanacağım yerde eşim nazlanıyor onun canı bişeyler istiyor sanki o aşeriyor deli ediyor beni mesela şunu şöyle yaparmısın diyorum kalsın sonra yaparım diyor ama benim sabrım gelmiyor valla çok nazlanıyor anlayamıyorum

4. 18 Şubat 2010
  5. Thrush

Thrush Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    21. haftamdayım muayenelere eşimle beraber gidiyoruz resmen ultrason görüntülerine agzı açık bakıyor benden daha heyecanlı ve anladımki eşiniz bebek istedikten sonra hamile olursanız çok kıymetli oluyorsunuz normalde eşim her dediğime evet diyen birisi deildir ama hamileliğim boyunca bişi isteyipte yapmadımı yada biraz sesini yukselttimi ister istemez gözlerimden yaşlar gelmeye başlıoyr hormonlardan sanırım beni öle görünce hiç kıyamıyor istedigim şeyi yapıyor yada özür diliyor hamilelikle ilgili sıkıntılarım olmasa kızımıda mrk etmesem daha uzun süre hamile kalmak isteyecegim çok güzel bi durum....Allah tüm istiyenlere nasip etsin hayırlısıyla inş.(AMİN)