Babam bir kadını taciz etmiş... Annemin gözü önünde...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve titi8686 tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : titi8686
  1. titi8686

titi8686 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar cok sıkıntılıyım bugunlerde annemın moralı sıfır gecenlerde annemle bı arkadas grubuyla eglemeneye gıtmıslerdı o gece babam sarhos olup aynı masada hattaannemın yanında oturan kadına elle tacızde bulunmus kadın bısey dememıs yada dıyememıs bılmıyorum annem gormus ama konduramamıs halıyle ertesı gun babama sormus sen bunu yaptın mı gercekten dıye babamda ewt neden ve nasıl yaptım bılmıyorum ama yaptım demış annem yıkılmıs tabi.. bunda oncede sanırım babam ınternetten oyun oynarken chat yapıyomus annem geldıgınde ekranı kapatıyomus annem suphelenıp sormus nıye kapatıyosun ben senın nerelere gırdıgınde anlayabılıyorum (babam yenı yeni pc kullanmaya basladı annem ıs yerınde butun gun pc kullanıyor ondan daha ıyı bılıyor)niye kadınlarla konusuyosun dıye sormus oda normal yazısıyorum baska bısey yapmıyorum demıs o zamn nıye ben gelınce kapatıyosun pcyı falan demıs bısıey dememıs ama normal yazdıklarında kapatmıyomus pcyı annem bunu farketmıs 5 gundur falan annemın moralı com kotu psıkatra gıttı doktor ılac vermıs sımdı yanlıs kararlar alabılırsın ıalcı kullan kendıne gel sonra gercek kararını verırısın flan demıs ayrıca babamlada gorusmek ıstedıgını bıldırmıs .. bunun yanında babamın bazı erkeksel sorunalrı da varmıs annem anlayısla karsılamıs ıstersen doktora gıt falan benım ıcın onemlı dııl sorun etme falan demıs ama nafıle benı sen boyle yaptın beynımı doldurdun oyuzden boyle oldum ben demıs annem bana bunları anlatıgında ıstersen pcye program yukleyıp neler yaptıgını gormenı kımlerle neler konsutugunu ogrenebılırsın dedım ama oda ogrenmek mı daha ıyı ogrenmemek mı dedı kaldım hangısı daha ıyı olur dıye bılmıyorum eger bı yanlısını gorursem bı dakka durmam o ewde dıyo sımdı bıle tacız olayına boyun egmıs tolere atmıs oluyorum hala aynı ewde aynı yatakta yattıgım ıcın dıyo artık baban benı ıstemıyo nıye duruyorum kı dıyo bende hatalı olan babam sen tabıkı duzenını bozmıcaksın o ıstemıyosa gıder dedım ama kıme ne soylesem ne konussam annemı nasıö tesellı etsem babamı nasıl eskı halıne getırmek ıcın ne konussam yada konussam mı konusmamasam mı bılmıyorum erkek kardesım ewed onlara beraber ona sorunca ben bısey bılmıyorum dıyo ama muhakkak yalıs bısıedrl oludugnun farkındadır cok uzun yazdım bılıyorum sabırla okuyup bana akıl verebılırsenız cok tesekkur ederım sonucta 23 yıllık ewlılık bı yanda annem bı yanda babam cok kotu bı durum bu allah kısmenın basına vermesın arada kalmak ne zormus boyle..

2. 23 Ocak 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.626
    Ödül Puanları:
    363
    Çok üzücü..:çok üzgünüm:
    Babanızın sağlık sorunları nedir bilmiyorum ama ne olursa olsun annenizi bu şekilde üzmeye hakkı yok..:kızgın:
    Psikoloğa mı gidecek üroloğa mı gidecek ne yaparsa yapsın ve çözüm bulsun sıkıntılarına..
    Ayrıca şu zamanda bilgisayar kullanmasını yeni öğrenenler için internet gerçekten bir tehlike sanırım.. Gençliklerinde yapmadıklarını şimdi elinin altında olup daha kolay ulaşmaya sağlıyor. İnternette geçireceği vakiti annenize harcasın.. Bence gözünü iyi bir korkutmak gerek..:nazar:

4. 23 Ocak 2010
  5. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında sizin anne babanızın arasında kalmamanız lazım. bu konularda arabulucu yada durumu duzelticiliği sizin yapmammanız lazım bence. olabildiğince uzak kalın olaydan. anneniz babanız bu sorunları çözer yada çözmeyip boşanmaya karar verirlerse onların kararı olur. siz arada kalırsanız daha çok yıpranırsınız ve babanıza olan bakış açınız değişir. sonuçta olanlar karı koca arasında olan biten seyler.. aynı ev içinde bişeyler bilip kayıtsız kalmaz çok zor tabi ama bence çocuklar anne babalarının hayatları ile ilgili sorumluluk almamalılar. inşallah içinde bulunduğunuz durum en kısa zamanda düzelir.

6. 23 Ocak 2010
  7. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    bazıları gençken azar bazılarıda 40 dan sonra azar

birde gençken hiç çapkınlık yapmayıp direk evlendiyse içinde birşeyler kalmıştır artık sizin babanız hangi gruba giriyor bilmem
    senağlama:roflol:

8. 23 Ocak 2010
  9. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayatımızdaki en büyük otoritelerin anne babalarımızın yaptıgı yanlışlar bizi her zaman daha derinden etkiler..onlara bu tarz seyleri hiç yakıştıramayız..gercekten cok üzücü bi durum..kaç senelik evli bi adamın chat yapması, sarhoşken taciz falan..ama acıkcası burda sizin yapabileceginiz cok fazla sey yok..annenize destek olmak dısında..ama bunu yaparken bi yandanda objektif olmalısınız..bi taraftada babanız var cünkü..anne ve babanızın ilişkisi sonucta..anneniz umarım bazı seyleri sindirebilir..

10. 24 Ocak 2010
  11. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    aynı fikirdeyim.

12. 24 Ocak 2010
  13. nehiyy

nehiyy Aşk.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım annenin yanında ol, en büyük gücü ve desteği senden alır. Yapıcı olmaya çalış annene karşı çok zor bi durum gerçekten. Ama kararlarını etkileyebilcek sözler sarf etme burda dengeyi nasıl bulcaksın bilemiyorum ama umarım en kısa zaman da bu sorunu çözersiniz.

14. 24 Ocak 2010
  15. ABERK

ABERK Canım zuzum Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    Canım durum gerçekten çok zor.Dilerim herşey hayırlısı ile yoluna girer.Eğer annen kendini bazı şeyleri görmeye hazır hissetmiyorsa pc program yükleme ve tabiki bir yerden sonra evlat olarak araya girmek lazım ki onları birbirlerine yaklaştırmak lazım.Yok istemezlerse elden ne gelir sağlıksız bir yuva insana zarar.Allah yardım etsin dilerim en kısa zamanda problem çözülür.

16. 24 Ocak 2010
  17. titi8686

titi8686 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iyi dilekleriniz için tesekkur ederim umarım duzelırler...babamın gozunu korkutmak gıbı bı durum malesef olusmuyo kı annem bunu denemıs babamda benı tehdıt etme demıs ben hıc karısmama kararı aldım her zaman annemın yanındayım ona destegımı esırgemıcem ama bu konu hakkında da daha fazla bısey konusmıcam cunku ne desem bı ıse yaramıcak annemın bıraz sakınlemesı lazım

18. 23 Ağustos 2010
  19. papatyam.

papatyam. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar evliyim 26 yaşındayım eşim 33 yaşında ve 14 yaşında bir kız kardeşim var eşim kardeşimi taciz etti hatta geçen senede sıkıştırmış ama kardeşim bana söyliyememiş korkudan ben bu olayı hissettim üstüne gitti bir sürü dolapla dümanle ortaya çıkardım üzüntümü anlatmamın imkanı yok kahroldum dünyam başıma yıkıldı olay geçen ay oldu ayrıldım baba evindeyim ama eşim boşanmamakta diretiyo gerizekalı sapık nefsime yenik düştüm affet diyo bensiz yaşıyamazmış yalaaaannnnn tabiii.... herneyse bu saatten sonra ona dönmektense ölürüm daha iyi bu dert beni çıldırtıçak kimselere diyemiyorum içim yanıyo çok cnm yanıyo benim yaaaa nasıl atıcam ben bu acıyı içimden??????? aklıma geldikçe midem bulanıyo:KK43: herşey bitarafa 8 yaşında 1 oğlum var garibim nebilsin babasının sapık olduğunu babamı özledim annecim neolur barışın diyo