babam çok ağır konuşuyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve shygirl tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : shygirl
  1. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar
    normal zamanlarda çok iyi bir insan olan babam bana karşı sinirlendiğinde o kadar ağır şeyler konuşuyor ki bu sözlerini yıllar geçsede unutamıyorum ..bilmiyorumkismile

2. 19 Ekim 2010
  3. 68ozthen

68ozthen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım çok iyi anlıyorum seni inan.. bende bekarken babamla hiç geçinemezdim dediğin gibi sarfettiği kelimeler çok zoruma giderdi.. ama ne olursa olsun baba o ATA.. bunu aklından çıkarmadığın sürece üzülmessin canım inan çünkü o baba veonları kızgınlıkla söylüyo isteyerek değil....

4. 20 Ekim 2010
  5. sevgi84

sevgi84 aşkım oğlum beN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    adı üstünde tatlım baba ailelerimizi kendimiz seçemiyoruz ki.her insanın bir kişiliği yapısı vardır.demek baban da sinirlendiğinde bağırarak tepki veriyor.elden bişey gelmez idare etmekten başka bişey yapamazsın.yarın öbür gün bişey olsa babana Allah korusun vicdan azabı duyarsın.yinede babana asi gelme.bazen biz küçükler büyükleri idare etmek zorundayız.tamam bazen çok ağrına gidebilir üzülüyorsun anlıyorum da dediğim gibi idare etmen gerekir

Son düzenleme: 20 Ekim 2010
  6. 20 Ekim 2010
  7. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Keske hic olmasa böyle seyler. Baba atsan atamazsn satsan satamazsın ama babanla konusabilirsin ne kadar kırılıp, etkilendigini anlatabilirsin.:1closedeyes:

Son düzenleme: 20 Ekim 2010