Babam çok ağır laflar konuştu bana

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gizemli_20 tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : gizemli_20
  1. gizemli_20

gizemli_20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARTIK YAŞAMAKTAN BIKTIM ZATEN BİR KİŞİ İÇİN BU SIKINTILARI ÇEKİYORUM BU HAKARETLERİ YİYORUM AMA HERŞEY BİR YERE KADAR AKŞAM ÖYLE İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNDÜM Kİ UFUK EĞER BENİ ARAYIPTA BENİMLE KONUŞMASAYDI ŞİMDİ ÖLÜ BİR KIZ OLUYORDUM SİZE OLAYI ANLATAYIM VE HAKLI OLAN KİŞİYİ SÖYLEYİN GEÇTİĞİMİZ CUMARTESİ GÜNÜ HERZAMANKİ GİBİ EHLİYET DERSİMDEN ÇIKTIM UFUK (UFUK BENİM NİŞANLIM VE 4 SENELİK ÇIKTIĞIM) BENİ DERSTEN ALDI VE BİZ KAYINVALİDEMGİLE GİTTİK ORADA OTURDUM YEMEK YEDİKTEN SONRA KALKTIK UFUK BENİ EVE GÖTÜRDÜ BABAM NÖBET TUTTUĞU İÇİN AKŞAM EVDE DEĞİLDİ EVE VARDIK HERŞEY GAYET NORMAL OTURUYORUZ BİZİM ORANINDA SAAT 11:30 DAN SONRA OTOBÜS YOK VE UFUK BENİ EVE ZATEN GETİRDİĞİNDE SAAT 11 Dİ VE OTOBÜSE YETİŞMESİ İMKANSIZDI VE UFUK GİTME BURDA KAL DEDİM BENİ DİNLEMEDİ TAKSİ TUTARIM YİNE GİDERİM DEDİ BENDE İZİN VERMEDİM BENİ DİNLEMEDEN ÇIKTI GİTTİ ARKASINDAN KOŞTUM KOMŞULAR DIŞARIYA ÇIKTILAR HERKEZ BİZE BAKIYOR UFUK İYİCE SİNİRLENDİ VE BENİ DİNLEMEDİ VE GİTTİ VE BEN EVE GİRDİĞİMDE ANNEM BENİ İTEKLEDİ VE SEN NE YAPMAYA ÇALIŞIYORSUN DEDİ VE VURDU BENDE HİÇ SESİMİ ÇIKARMADIM GİTTİM YATTIM ERTESİ GÜN OLDU ANNEM BABAMA HERŞEYİ EKSİKSİZ ANLATMIŞ VE BANAM BANA HAKARET ETMEYE BAŞLADI SEN ONUNLA YATTINMIDA ARKASINDAN KOŞACAK KADAR OLDUN DEDİ ERKEK MERAKLISIMISIN BEN DAHA ÖNCEDE BABAM BENİ UFUĞA VERMEDİ VE BAŞKA BİRİNE VERDİ O KİŞİDEN BEN ZOR KURTULDUM BABAM BEN ONUNLA NİŞANLIYKEN HERŞEYE İZİN VERİRDİ ONLARDA KALMAM İÇİN ZORLARDI AMA ŞİMDİ BUNU BEN İSTEDİĞİM İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR AMA BENİM KALBİMİ ÇOK KIRIYOR BU HAKARETLERİ HİÇ BİR KIZ KALDIRMAZ DAHA NELER SAYDIDA EN HAFİFLERİNİ YAZDIM ŞİMDİ SÖYLEYİN KİM HAKLI KİM HAKSIZsenağlama

2. 2 Mart 2009
  3. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım annenin iteklemesi hiç hoş değil ama sen de keşke arkasınan koşmasaydın.millet kavga ettiniz de sen de çocuğun arkasından koşuyorsun zannedicek diye ailen kızmıştır..ama nişanlın niye sinirlendi?o da arkasından koşuyorsun diye mi sinirlendi?

4. 2 Mart 2009
  5. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.955
    Ödül Puanları:
    238
    Canım nişanlının arkasından koşup bütün komşulara reklam olman hoş olmamış. Ne vardı sanki kıyametmi koptuda onun arkasından bir hışımla koştun. Biraz ani hareketler yapıyorsun gibime geldi. Ailenin huyunu biliyorsun kızıyolar bu tür şeylere ama sen bile bile bunu yapmışsın..
    Babanın söylediği sözler her ne olursa olsun senin hakketiğin sözler değil. Çok ayıp etmiş. Güzelce oturup konuşabilirdi. Bak ben istemiyorum bu tür hareketler sende bizi anla ona göre hareket et diyebilirdi. Sen küçük olarak bir yanlış yapmışsın ama oda bir büyük olarak çok ters hareket etmiş. Güzel söz yılanı deliğinden çıkarır. Sen onun kızısın babanla otur konuş "baba bunu bana yapma ağır konuşma bende yetişkin bir insanım" de buna benzer mantıklı konuşmalar yap. Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah birdaha tekrarlanmaz böyle bir olay..

6. 2 Mart 2009
  7. KalenderMesrepim

KalenderMesrepim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    153
    Ödül Puanları:
    153
    haklsıınn elbette..
    ama arkadasın dedigi gibi keske arkasından kosmasaydın..
    hem nasıl komsuymus onlar öyle kapıdamı yatıolar??
    zati herkes ne der die die ne hallere gelioruz..

8. 2 Mart 2009
  9. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ha bir de madem ailenin huyunu biliyorsun madem 11 buçukta son otobüs keşke o saate kadar saate kadar oturmasaydınız kayınvalidende...

10. 2 Mart 2009
  11. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    bir babaya yakışmamış genç kızına bu şekilde hakaretler saydırması,tamam hoş deil nişanlının arkasından gitmen,olayı büyütmüşsün sadece,ama bu laflar nolursa olsun söylenmez genç bir kıza o konuda haklısın, yalnız aklında olsun erkeğin peşinden hiçbir zaman koşma,gidicem derse bırak gitsin yerimseniben

12. 2 Mart 2009
  13. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    baban agır laflar konuşmuş evet ama sende niye zorluyorsun kalması için ve üstüne üstük komşuların çıkacagı kadar peşinden koşuyorsun..o sana kızıyor ve konşularınız buna şahit oluyor... ailen millete karşı utandıgı için sana ders vermek adına bunları demiştirler..
    yanlış anlama ama ben ailene kızamıyorum...

14. 2 Mart 2009
  15. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım bir kere her sorunla karşılaştığımızda intiharı düşünseydik kimse kalmazdı
    önce böyle fikirleri çıkarın kafanızdan
    birde aileniz bu konuda madem tutucu ona göre davransanız sizde rahat edersiniz
    sonuçta babanızda sert konuşmuş eminim bir anlık sinirle konuşmuştur:teselli:

16. 2 Mart 2009
  17. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Evet belki de kırıcı sözler söylemiş, annende sert davranmış ama bence sende hatalısın... Bırak gitsin, neden peşinden koşuyorsun ki... Hem bu intihara sürükleyecek bir konu değil ki, bu kadar çok bunaltma kendini.

18. 2 Mart 2009
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    inanın şok olmuş durumdayım...
    bir baba nasıl olur da bu tür sözleri sarfeder yavrusu için...
    aklım almadı bir türlü...
    siz yetişkin bir bayansınız,annenizin sizi iteklemesine,
    babanızın gururunuzu kırmasına müsaade etmeyin...
    lütfen onlarla konuşun,bu tür davranışlardan mutsuz olduğunuzu
    söyleyin...öyle intihat falan düşüncesini silin kafanızdan...
    bu canı Allah verdi,alan da Allah olmalı...
    anneniz ve babanızla ilişkileriniz normal değil anlaşılan...
    bence daha çok huzursuzluk yaşamamak için,
    nikah tarihini öne alın derim...
    sevgiler...