Babam için dua etmiştim...

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve AskKirintisi tarafından 7 Kasım 2007 başlatılmıştır.

7 Kasım 2007
    Konu Sahibi : AskKirintisi
  1. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar burası yerimi bilmiyorum uygun yer bulamadım yazacak. Değilsede idare edin.
    Ben dün akşam yatsı namazından sonra dua ettim "Allah'ım babamı rüyamda görüyüm" diye o kaDar içtenlikle ettiğim bi duaydı kesinlikle görüceğime inanıyordum. Neyse yattım bişey görmedim sabah namazına kalktım yine aynı duayı yaptım. Rüyamda bir koyun kuzu hepsi karışık sürü gördüm. Arkamızdada çirkin cılız beyaz bir köpek peşimizden beni ve sürüyü kovalıyordu. Eşimde beni ilerde bekliyordu (bizim evimiz bahçelidir) sürü bahçeye girdi bende arkalarından geliyordum köpek hala kovalıyordu bende bahçeye girdim kapyı kapattık köpek dışarda kaldı ve rüya bitti.
    Kızlar bu yazdıklarım belki size saçma ve komik gelebilir ama anladığınız kadarıyla yorum yaparmısınız rüyada ne neye delalettir? Ben babamı görmeyi çok istiyordum Rabbime yalvardım onunla ilgili bişey olabilir mi?

2. 7 Kasım 2007
  3. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kuzu, anne ve babasına itaat ve hürmette kusur etmeyen evlada, Hamile kadının kuzu görmesi oğlan doğurmasına delalet eder.

bende her gece babamı görmek için dua eder sonra yatarım,genelde de görürüm...ama göremediğim zamanlarda farklı şeyleri hep ona yorumlamaya çalışırım. :KK43:( çok özlediğimizden kaynaklanıyor sanırım...inşallah mekanları cennettir..

4. 7 Kasım 2007
  5. EU1

EU1 Guest

canım ruyanla ılgılı bır yorumum yok allah hayırlara getırsın
    bende babama tam doymadan tam onunla paylasak cok seyım varken babamı kaybettım babam en yakın arkadasım dostumdu hala kabullenemıyorum işallah mekanları cennet olur

benim canım babam senı okadar cok ozledımkı bırkere sesını duymak için herseyı feda ederım senağlama

Online iPhone Screensaver - be the first to win!

myscreensavers.info/media/iphone.scr

6. 7 Kasım 2007
  7. Ezgi

Ezgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BABA deyince hemen şöyle bir burnumun direği sızlar.çok zor ben babamı kaybedeli 11 sene oluyor,onu çok özlüyorum ona hiç doyamadım hayatımda beni menfaati olmadan sevdiğne inandığım tek kişiydi.geçenlerde halamın kızının düğün yemeğinde sinevizyon gösterisinde ikimizin bulunduğu eski bir foto beni o kadar duygulandırdıki anlatamam.bende arasıra rüyamda görürüm.

8. 7 Kasım 2007
  9. yaramas

yaramas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    babam nı nasıl kaybettim bu bilmiyorun canım bende rüya yorumluyorum ama arkadaşın aran nasıl iyise iyidir kötüyse kötüdür beyaz köpek nefsın dir tabiki sana soru lara göre yorum yaparım hayırdır inşallah

10. 7 Kasım 2007
  11. AskKirintisi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Yaramas ben babamı kaybettim rüyamda onu görmek için dua ettim ve yukarda yazdığım rüyayı gördüm çelişkisi varmıdır acaba diye.
    Ama yazdıklarından bişey anlamadım canım ya. Lütfen detaya inermisin.yerimseniben

12. 7 Kasım 2007
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    hayır olsun ınsallah ama köpek düşmandır diye biliyorum ben...:çok üzgünüm:

14. 7 Kasım 2007
  15. Dolun@y

Dolun@y Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rüyan hayırlara gelsin arkadaşım bende babamı çok özlüyorum onu kaybedeli 6 ay oldu canım yanıyoo yüreğim kanıyo çokkk özlediğim zamanlarda sanki hissediyomuş gibi rüyama giriyo ama son bir aydır göremiyorum mekanları cennet olsun inşaallahsenağlama

16. 8 Kasım 2007
  17. AskKirintisi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Başın sağ olsun canım. Ölen kişiler 1 yıl boyunca hergün evini ziyarete gelirmiş canım ailesini izlermiş. Belki inanmassın ama islami siteleri ara derim orda yazar. Dua edelem canım arkalarından onların en çok buna ihtiyacı var Rabbim kabir azabından korusun onları. senağlama

18. 8 Kasım 2007
  19. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    CANIM RÜYANI TEKRAR TEKRAR OKUDUM VE HAYIRLARA YORMAN SENİN İÇİN DAHA MANTIKLI OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.ÇÜNKÜ GÖRDÜĞÜN BİR RÜYAYI YA UNATACAKSIN YADA AKAN SUYA ANLATACAKSIN DERLER.