babam ile kayınbabamın ismini koymayı düşünüyorum bana fikir verin..

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve seherb tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : seherb
  1. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaa ksılar bebişlerimise arda ile furkan ismini koymayı düşünüyoduk sonra benim aklıma babam ile kayın babamın ismini koymak geldi babamın adı kemal kayın babamınki amil yaa şimdi napsamkii amil ismi yüsünden çekindim biras sizce nedersinis siz napardınıs bu durumda koyarmısınıs:uhm:ölee kaldım yanii herkes onu ahmet die çagırıyo die ahmet olur die düşündüm eşimd eolursa amil olur ancak dedi bende terettüt ettim koysammı koymasammı :1ninca:

2. 22 Nisan 2008
  3. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence babalarınızın isimlerne bağlı kalmanza gerek yok cnm, ikinizin de beğendiği isimleri de karar verip koyabilirsiniz ..

4. 23 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

seherciim eğer çok istiyorsan bence ikinci isi olarak koy senin bulduğun isimler güzel çünkü.......

6. 23 Nisan 2008
  7. seherb

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    dimi yaa bend e caymaya başladım saten bu fikirden git gide:) ben yine düşündüklerimisi koyim şimdi oglumunki saten berkay onlarda arda ile furkan olsun :))inşallah sag saglim dogarlarsa:)

8. 26 Nisan 2008
  9. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    amin cnmcım hayırlısı ile alacaksın bebişlerini kucağına :)) isimleri gibi güsel ömürleri olsun!!!

10. 19 Mayıs 2008
  11. vozden

vozden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba cnm,
    benim ikizlerimin ikisi de erkek ve bizde ilk başta dedelerinin isimleri olsun dedik fakat sonra onların yanında çağırırken zor olur yada neden ben diğer dedemin isini almasım filan gibilerinden ayrım olmasın diye vazgeçtik fakat komik olan benim erkek kardeşim olmadığı için anneme babama bir erkek evladı olasa idi ne koymak isterdi, koymamızı istediği bi isim var mı sorsana demiştim (direk soramıyorum ayıp diye) babamın verdiği cevap tam fıkralıktı:)
    biri hasan diğeri gençay olsun (babamın adı hasan soyadı gençaydır:))

12. 20 Mayıs 2008
  13. suprise

suprise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben ce eger kimse mecbur tutmuyosa uyuyan devi uyandirma derim :) kendi istediginiz ismi koyun cocuk sizin tadini cikarinnnnn:)

14. 27 Mayıs 2008
  15. bal-do

bal-do Guest

valla bende eşimin babasının ismini koymak isterim ilk oğluma çok istedim görümcelerim boşver eski isim koyma dediler istemediler bizde koymadık şimdi ikinciye kayınabbam çok istiyormuş bende baştan onlar istemedi diye kocamın ikinci ismini koymayı düşünüyordum hatta hep öyle çağırıyorduk ama şimdi caymak üzereyiz sanırım kayınbabamın ismini koycaz ama hep farklı bir isimle 7 ay çağırdık şimdi ismi değiştirmek bana tuhaf geliyor

16. 9 Haziran 2008
  17. seherb

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben caydım onların isimlerini koymıcamm.. arda ile furkan olucak bebklerimizin ismi allah izin verise...

18. 10 Haziran 2008
  19. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 3 aylık hamileyken eşimin annesini kaybettik. Kızımıza Lina koyacağız, nüfus cüzdanında öyle görünecek ama göbeği kesilirken ve kulağına okunurken kayınvalidemin ismi olan Hadiye Lina diye okunacak. Benim ve eşimin iki ismimiz var ve ikimizde hiç hoşnut değiliz. Benim hayatım boyunca ikinci ismim hep dert oldu, aynı şekilde eşiminde öyle olmuş o yüzden 2 isim koymuyoruz ama kulağına 2 isim okunacak inşallah.