babam küz bana

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve TATLIM1988 tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : TATLIM1988
  1. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar, benimde sorunum var ben 3 ay önce nisanlandim sevdigim biriyle, ama babam bana kizgin nisanlandigim icin. neden kizgin nisanlandigim icin billmiyorum bende konusmuyor mecbur kalmadigi surece yuzume bakmiyor, anneme diyor onun biseysine karismiyorum ne yaparsa yapsin...bu beni bi ayri uzuyor bana desdek veren sadece
    annem baska kimse yok. ne yapacami billmiyorum

2. 6 Kasım 2008
  3. benim yolum

benim yolum 06.06.2009 Ö&O Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Neden küs güzelim baban sana ? derdini daha açık anlatırsan belki yardımcı olabilirz neden böyle yapıyor yani damadın yanlış bir şeyinimi gördü neden tasvip etmiyor ???fisfisfisfisfisfisfisfisfis

4. 6 Kasım 2008
  5. zeymuran0

zeymuran0 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.585
    Ödül Puanları:
    238
    bilmemen mümkün değil ki canım.bi sebep yokken niye küssün baban.nişanlını mı istememişti veya nişan için erken olduğunu mu düşünüyordu.

6. 6 Kasım 2008
  7. tale

tale ben sana küsüm aslında... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bi insan evledına nasıl küsebilir hiç anlamam ben babamdan hiç öyle bişey görmedim fakat şimdi diyorum ki keşke küsseydi bana kızsaydı belki bu hatalarımı yapmazdım. oturup babanla konuş nedenini sor ona neyden rahatsız olmuş öğren ve mutlaka onun hayat tecrübesine güven. daha çok şeyler yazmak isterdim fakat şimdi nişanlın sana dünyanın en iyi insanı gibi geliyordur (hepimize öyle olmadı mı sanki ) :çok üzgünüm:

8. 6 Kasım 2008
  9. TATLIM1988

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nisanlandigim icin küs, nisanlim cok iyi biri babamda billiyor taniyor oglani saten biz nisanlanmadan önce taniyordu babam onu ama tabi onla konustugumu bi iliskim oldugunu ilk baslarda billmiyordu ama uzun surmedi söyledim böyl böyle diye onla evlenmeyi dusunuyoruz diye ilk karsi cikdi erken felan dedi sonra annemle ikna ettik ve oldu bu is, onda beride küs benle konusmuyor

10. 6 Kasım 2008
  11. TATLIM1988

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet erken oldugunu dusunuyor, allah sukur nisanlim iyi biri babamda billiyor kendide diyor cok iyi biri diye ama benle küs iste nedeni bi billsem

12. 6 Kasım 2008
  13. lisa simpson

lisa simpson Guest

baba demek ki bir hata goruyor bu isten ki uzuluyor. seninle uzuldugu icin konusmuyor. al babani karsina sakin sakin baba fikrin neyse bilmek istiyorum sen buyuksun benim goremedigim seyleri mutlaka gorup farketmissindir, niye kussun soyle de.

mutlaka bir eksik guduk taraf gormustur damat adayi veya ailesinde. herkes kızının mutlulugunu ister. tabi simdi senin gozlerin asktan kor oldugu icin hepsi sana kusursuz gozukuyordur maalesef.

14. 6 Kasım 2008
  15. benim yolum

benim yolum 06.06.2009 Ö&O Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım demekki üzülüyor baban erken olduğunu düşünüyor ne kadar sevsede damadını bu böyle .ama böyle senide üzüyor oturun konuşun en iyisi niçin böyle davrandığını ...

16. 6 Kasım 2008
  17. birzamanlar

birzamanlar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dediğin gibi küçük bulduğundan seni evlenmeni istemiyor sanırım,veya çocuğu tanıyorsa bir hatasını biliyorsa belki söylemiyordur sana açıkaçık anla diye bakıyordur,belki sadece paylaşmak istemediğindense seni,sen ona bolca sevgini göster oda bu durumu atlatır,sadece nişanlını görmesin gözlerin,sevdiğini hissettir babana onu.

18. 6 Kasım 2008
  19. TATLIM1988

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nisanlimda ilgili bi sorun oldugunu dusunmuyorum cunku arasira konusmalarini dinlliyorum annemle babamin, babam diyor ben onu oglum gibi göruyorum cok iyi biri onun olmasini sevindim diyor, acaba kizkandigi icinmi öyle yapiyor dersiniz arkadaslar kafam cok karisik

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.