babam ondan vazgececegimi saniyo =(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Ruyamsiin tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : Ruyamsiin
  1. Ruyamsiin

Ruyamsiin u'r my dream <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    oncelikle herkese iyi aksamlar ve hayirli kandiller diliyorum fistiklar opuyorumnanaktan

benim 1 sene once bi ciktigim vardi ama ayrildik. Sonra hayatima baska biri girdi ve onunla cok ciddiyiz cok seviyoruz birbirimizi :asigim: bunu butun ailem biliyo ve annem haric herkes karsi :çok üzgünüm: hic kimseyi umursamiyorum babam haric...
    Babam eski sevgilimi biliyo, onu terkettigimide biliyo ve saniyoki simdikinide terkederim, bikarim hemen vazgecerim bu yuzdende soz kesmek felan istemiyo :çok üzgünüm: ve onunla gorusmemi istemiyo ona bosuna umit vermeyim diye ve kafami derslere verim diye.
    yardiminiza ihtiyacim var kizlar, babama nasil gosterebilirim sevgilimden asla vazgecemeyecegimi? biliyorum en iyisi bi kac sene bekleyip, "bak vazgecmedim ondan" demek ama babama tamam gorusmicem deyipte dayanamayip gorusmek istemiyorum, yani arkasindan is cevirmek istemiyorum cunku biliyorum dayanamam kesin gorusurum.

okudugunuz icin tskrler sevgiler :1hug: a.s.

Not : kusura bakmayin Turkcem fazla iyi deyil insallah anlayabilmissinizdir demek istediklerimi bilmiyorumkismile

2. 6 Eylül 2010
  3. DamLa1212

DamLa1212 Çav bella (: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Diğerini neden bırakmıştın ? :)

4. 6 Eylül 2010
  5. Ruyamsiin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    anlasamadik, sorunlarimiz vardi

6. 6 Eylül 2010
  7. DamLa1212

DamLa1212 Çav bella (: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Şimdikiyle aynı sorunlar yaşanmaz mı peki ? süprizzzzz

8. 6 Eylül 2010
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    madem okuyosun evlenmeyi de henüz düşünmüyorsundur heralde dimi?

10. 6 Eylül 2010
  11. puR

puR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Baban onunla görüşmeni sırf ona ümit verme diye mi istemiyor?
    Başka sebep(ler) daha olabilir mi?

12. 6 Eylül 2010
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Anladığım kadarıyla erkek arkadaş konusunda tutucu bir ailen yok.
    Babanın başka bir nedeni olmasın?
    Söz için acele ettiğini düşünüyordur mesela.

14. 6 Eylül 2010
  15. Ruyamsiin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hyr sanmiyorum cunku sorunlar karsi tarafin huylarindan cikiyordu

hayir evlenmeyi dusunmuyorum tabiki sadece resmiyete olmasini ve herkesin bilmesini istiyorumm

hem bosuna umit verme diyo, hem belki ilerde kendin gibi birini istersin belki diyo (okumus biri) =( ama benim hic umurumda deil okuyup okumamasi, nede olsa bi isi var issiz deil

aslinda tutucular bu konuda ama onu tanidiklari ve guvendikleri icin fazla bisey demiyorlar.
    evet acele ettigimi dusunuyo cunku vazgecerim saniyo =(

16. 6 Eylül 2010
  17. ..MELEK..

..MELEK.. O artik 3. sinifta =) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yasiniz kac?
    Sanirim universite ogrencisisin. Erkek arkadas olabilir ama hemen evlilik dusunmek cok aceleci bir davranis. Baban, senin evlilik gibi ciddi konulari rafa kaldirip, derslerinle ilgilenmeni istiyordur. Meslegin olunca, ayaklarin yere saglam basinca karsindakini belki baska sebeplerden begenmeyip istemeyebilirsin. Hem daha once biriyle gorusup ayrilmissin, saniyorum ki ailenle de tanistirmissin. Herkesi tutup tum aileye gostermek iyi birsey degil bence. Su anda da bunu yapiyorsun mesela, babanin yerinde olsam benim de hosuma gitmez.

18. 6 Eylül 2010
  19. Sensible

Sensible Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    108
    Bence baban kaygilarinda hakli.

Cocuga karsi bir ön yargisi yok anladigim kadari ile, bu durum tamamen seninle alakali.
    Okuluna odaklanmani istiyor belliki, bu nedenle acele etmemeni öneriyordur.
    Is resmiyete dökülsün diyorsun ama evliligi düsünmüyormussun, neden resmiyete dökülsün ki?
    Okulunu bitirmene ne kadar zaman var bilmem ama uzun süre nisanli/sözlü kalmak yerine, uzun süre birbirinizi bi taniyin bakalim gercekten evlenmek istiyormusunuz birbirinizle.
    Ayrica diger sevgilinden ayrilali daha 1 yil olmus, bu kisiyle muhtemelen bir seneniz bile dolmamistir, yani resmiyet icin fazla acelecisin gibime geldi.
    Bence okuluna odaklan, bu sirada erkek arkadasinlada görüsebilirsin tabi. Babana birseyi ispat etmek istiyorsan, bunu nisanlanmak isteyerek ispat edemezsin, nisanlandiktan sonrada ayrilanlar var, nisanlilik kesin ayrilmamak degildir ki.
    Ispat etmek icin uzun bir zamana ihtiyacin var. Ama bence asil bu kisi dogru kisimi diye kendine ispat etmen gerekiyor bazi seyleri. Bekle canim, herseyin yeri ve zamani var.