Babama bir şey olursa dayanamam

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pelnn tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : pelnn
  1. pelnn

pelnn aMa çOk sEvİyOrUm!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar slm babam hastenede yatıo kalbinden rahatsız anjiyosu dün yapıldı doktorlar açık kalp ameliyatı diyolar çok korkuyorum ona bişe olursa dayanamam ve maalesef annemle konuşmuyolar ve annemin umru değil herşeyle ben ilgileniyorum hastene-çıkarılması gereken evraklar falan öyle yoruldumki ve ben daha sadece 19 yaşındayım ve çalışıyorum işten izin almam çok sorun oluyor herşey üstüme gelio ziyaret saatleri sabah 6 öğlen 1 akşam 6 öğlen ve akşam işde olduğum için kaç gündür sabahın 5inde kalkıyorum hergün hastaneye gidiorum babamı görmeye ihtiyaçlarını karşılamaya ama yanımda kimse yok ağır gelio bunlar bana sanki bi yerde düşüp bayılcakmışım gibi gelio inanın ben bu kadar güçlü olduğumu bilmiodum ve tüm bunlar varken babamı kaybetme korkusuda içimden bian gitmio....yanımda tutuncak birini istiyorum dayanamıyorum bunca şeye yetebilirmiym bilmiyorum çok yoruldum artık ben ve annemden iğreniyorum resmen....

2. 5 Mayıs 2009
  3. tgultekin

tgultekin ÖzLedİm.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım öncelikle çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin babacığına.
    Hayat bazen istediğimiz gibi gitmiyor ve hepimiz bir takım terstlerden geçiyoruz.sende bunun öyle olduğunu düşün. ve sakın isyan etme. .
    Babanın önce sana ihtiyacı var.

4. 5 Mayıs 2009
  5. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun..yakın bi akrabamız yeni ameliyat oldu..onlarda çok korkuyodu bişey olucak diye ama çok şükür ii geçti..sende üzme kendini bugünler geçicek..bide bakmışsın baban evde..dua et tatlım bol bol inşallah bugünler ii haberlerle geçicek..Allah şifa versin..annenin ilgisizliğide çok kötü her ne olursa olsun,bi yastığa baş koymuşlar,böle kötü bi gününde yanında olması gerekiyodu babanın.annen çok hatalı.neyse sen üzme kendini inşallah benim kızımda senin gibi ilgili ve güğçlü olu ileride ii bi evlatsın..baban bu konuda şanslı :teselli:

6. 5 Mayıs 2009
  7. pelnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim öyle özledimki şimdi evde olsaydı babam ne güsel olurdu beraber gülüşüp konuşsaydık keşke öyle özledimki onu elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama yetemicem tökezleyip bi yerde düşücem diye çok korkuyorum çünkü daraldım artık hiç gücüm kalmadı sanki hergün annemin olduğu eve gitmek bana çok zor gelio hayat bana hep kötü yüzünü gösterio

8. 5 Mayıs 2009
  9. pelnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim öyle özledimki şimdi evde olsaydı babam ne güsel olurdu beraber gülüşüp konuşsaydık keşke öyle özledimki onu elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama yetemicem tökezleyip bi yerde düşücem diye çok korkuyorum çünkü daraldım artık hiç gücüm kalmadı sanki hergün annemin olduğu eve gitmek bana çok zor gelio hayat bana hep kötü yüzünü gösterio

10. 5 Mayıs 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım..
    annenle baban aynı çatı altındalar ve konuşmuyorlar öylemi?

12. 5 Mayıs 2009
  13. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    çok geçmiş olsun canım Allahım acil şifalar versin babacığına
    sen gerçekten çok güçlü bir kızsın ve sana böyle karamsar düşünceler hiç yakışmıyor
    önce sen inan ve babana bunu hissettir
    herşey yoluna girer umarım

14. 5 Mayıs 2009
  15. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun, size dayanma gücü diliyorum

gücünüzü boş düşüncelere harcamayın, elinizden geleni yapın.Allaha emanet olun

konunuz "Kendi ailesiyle ilgili sorun yaşayanlar" bölümüne taşınmıştır

16. 5 Mayıs 2009
  17. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun, size dayanma gücü diliyorum

gücünüzü boş düşüncelere harcamayın, elinizden geleni yapın.Allaha emanet olun

konunuz "Kendi ailesiyle ilgili sorun yaşayanlar" bölümüne taşınmıştır

18. 5 Mayıs 2009
  19. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin babanıza ve tüm hastalara, lütfen kendinizi çaresiz hissetmeyin ve hep güzel düşünün ki başınıza güzel şeyler gelsin, hayat sınavlarla dolu ve maalesef en ağır sınavda sevdiklerimizle denenmek.Şimdi siz güçlü olun ve babanıza gittiğinizde sizdeki olumlu enerjiyi babanızda hissetsin. Belki annenizin ilgilenmemesi onu daha çok kırıyor, ama size yansıtmıyor, annenizde merak ediyorum acaba hasta olmamak için, yarınlar için elinde senetmi varda böyle davranıyor?ınsan düşmanı düşse bu duruma yinede elinden tutar.Allahım ne insanlar var Yarabbim. Sen çok iyi bir evlatsın, ALLAH yar ve yardımcın olsun canım.