babama mektup

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve pasagulsah tarafından 19 Mart 2007 başlatılmıştır.

19 Mart 2007
    Konu Sahibi : pasagulsah
  1. pasagulsah

pasagulsah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    babacım sen gittin ya;
    annem kimseyle evlenmedi. bizim başımıza üvey baba getirmemek için, senin hatıralarına saygı duyduğu için, kendi hayatından vazgeçti bizim mutluluğumuz için...
    babacım sen gittin ya;
    halam bize mektup yazdı abim öldü sizde düşün yakamızdan diye, ta kii biz okuyup ayaklarımızın üstüne basana kadar da hiç biri aramadı, senin o bizden öncelikli tuttuğun ailen ve bize bırakacağın mal mülkü onların üstüne yaptığın kardeşlerin...
    babacım sen gittin ya;
    sülalede herkes bizi eleştirmeyi, yeri gelince bağırmayı hak gördü kendinde. hani sen yoksun ya babasızlıktan başıboş kalmayalım diye bize baş olmaya çalıştılar...
    babacım sen gittin ya;
    her yanımda baba dediklerinde sana baba demeye doyamadığımı anlıyodum. içim her seferinde yanıyordu.
    babacım sen gittin ya;
    emo da çok bocaladı. sana benzemek için bıyıklarını kesti her aynaya bakışında seni görebilmek için. benzedi de kimi zaman annem seni gördü oğlunda şaşırdı bu kadar mı kalıtım olur bazı hareketleri diye.
    babacım sen gittin ya;
    evimizde kocaman bir boşluk hep oldu. dolduramadık bir türlü o boşluğu...
    babacım sen gittin ya;
    gelinliğim çok güzeldi banada çok yakışmıştı. hani sen demiştin ya ölmeden hasta yatağında inşallah gelinliğinide görürüm diye ondan anlatıyorum. kuğu gibi olmuşsun dedi herkes...
    babacım sen gittin ya;
    hayatım boyunca kızına kıyamayan babalara gıpta ettim. sen olsaydın onlarda görürdü senin bana kıyamadığını...
    babacım sen gittin ya;
    annemde yarattığın boşluğu ben kapamaya çalıştım elimden geldiği kadar. ama olmadı yetmedim anneme o hep seni aradı...

bu da pagulsah'ın duyguları...

2. 19 Mart 2007
  3. EU1

EU1 Guest

babacım sen gittin ya;
    gelinliğim çok güzeldi banada çok yakışmıştı. hani sen demiştin ya ölmeden hasta yatağında inşallah gelinliğinide görürüm diye ondan anlatıyorum. kuğu gibi olmuşsun dedi herkes...
    babacım sen gittin ya;
    hayatım boyunca kızına kıyamayan babalara gıpta ettim. sen olsaydın onlarda görürdü senin bana kıyamadığını...

Pasa işyerinde masamda ağlattın beni yaaaaaa...
    Gönlüne sağlık çok güsel yazı
    Eminimki baban görmüştür kugu gibi halini
    : ) :) :)

4. 19 Mart 2007
  5. DeveKuxsxu

DeveKuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    PASAGULSAH burası müsait olsa ağlamaktan bir hal olurdum. şu an çok kötü oldum. sanki benim duygularımdı. benim yakarışlarımdı. Harikasın ellerine sağlık. ALLAH annelerimizi bize bağışlasın.

6. 19 Mart 2007
  7. ressam1970

ressam1970 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok duyguluydu yüreğine sağlık hayattalarken anne baba kıymeti bilmek gerekiyor her günü dolu dolu yaşamak lazım ağlattın beni :KK43:(

8. 19 Mart 2007
  9. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    babacım sen gittin ya;
    her yanımda baba dediklerinde sana baba demeye doyamadığımı anlıyodum. içim her seferinde yanıyordu.
    babacım sen gittin ya;
    evimizde kocaman bir boşluk hep oldu. dolduramadık bir türlü o boşluğu

babam öleli 7 sene oldu.hala babamı andıkça içim yanıyor onu çok özledim

10. 19 Mart 2007
  11. emrecemre

emrecemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    babcım sen gittin ya;
    her yanımda baba dediklerinde sana baba demeye doyamadığımı anlıyodum. içim her seferinde yanıyordu...
    babacım sen gittin ya;
    babacım sen gittin ya;

offfffff kızlar babası sağ olanlarkıymetini bilsin...evlendim kayınpederime bile baba derken içimin biyerleri acıyor..çünkü babamı 15 sene önce kaybettimm..
    1o yaşında bi çocuk için inanılmaz zor günlerdii..hala da öyle...gidin sarılın boynuna bizim yerimize de....:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

12. 19 Mart 2007
  13. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    PAŞAGÜLŞAH canım ne güzel anlatmışsın duygularını..elden bir şey gelmiyor işte ama anacığın varya o anacığın işte onun kıymetini bilmek zamanıdır sakın olaki onu hiç bir şeye değişme ama hiç bir şeye...sevgiyle öpüyorum seni
    allaha emanet olun..

14. 19 Mart 2007
  15. pasa07

pasa07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Gülşah'cığım ne kadar güzel anlatmışsın içindeki duygularını.Herkes gibi benide ağlattın.İşte öyle iyi babalar böyle güzel yazılar yazdırıyor.Benimkide yaşarken 30 yıldır aramıyor.Şanslısın böyle bir babanın annenin kızı olduğun için.

16. 19 Mart 2007
  17. pasagulsah

pasagulsah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize teşekkür ederim duygularımı paylaştığınız için.
    babası olanlar kıymetini bilsin babalarının sonra burnunuzun direği sızlıyor...
    annem bu arada iyiki varsın iyiki başımızdasın seni dünyalara değişmem benim bitanemsin allah ömrünü uzun etsin...
    gitme sakın sende ağlatma beni bir mektup daha yazdırma bana sakın ...
    allaha emanet ol...

18. 19 Mart 2007
  19. jasmin34

jasmin34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yavrummmmmmmm beni çok ağlattın. şu anda ağlamakdan duygularımı yazamıyorum ama şunu bilinki hep arkanızdayım hiçkimse size zarar veremez