Babam'a Mektup

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Cardialgia tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Cardialgia
  1. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    Bana bugün gelemedim yanına adresin yok yolumda yok

Sen gidince sayamadım elimden kayan yıldızları

Saçlarıma güneşin ışığını düşüren bakışlarını göremedim

Yalın ayak gezerken bana kızışını

Kader böyleymiş dedi annem

İlk önce anlamadım ne demek istedi…

Sonra anladım senin uzaklardan bakmanmış bana

Çocukluğum uzak kaldı bana içimde hep bir şeyler yarımdı baba hep yarım…aslında hep özendim arkadaşlarıma akşam eve gelen babalarının oyundan ayrılıp kucağına atlamalarına…baba gittiğin yer çok uzak biliyorum zaten adresinde yok,yoluda bilmiyorum…oysa koşa koşa gelirdim bilseydim herbişeyimi anlatırdım yanıbaşında sen görüyorsun ama olsun birde benden duy isterdim…baba özledim seni işte bir ara rüyama girde konuş içim acıyor sanki tarifi yok bunun …tutamıyorum baba zamanı tutamadım affet belki büyük olsaydım gitme bırakma derdim ama ufacıktım senle bile konuşamadım…hatırlamıyorum yüzünü baba oysa ne çok isterdim sesini duymayı birkezde olsa sarılmayı…annem ‘babana çok benziyorsun’diyor.en çokta gözlerim sana benziyormuş…

Ne çok isterdim sana doyasıya bakmayı…senin emanetinmişiz biz,öyle seviyor öyle koruyor bizi sana aşık olan kadın..bazen ağlarken görüyorum onu seni çok özlediğini söylüyor,o an boğazım kilitleniyor baba konuşamıyorum üzmemek için ağlayamıyorum yanında…yoksun yokluğun acıtan canımı sensizliği taşımak zorunda kalmasaydım da senle yaşasaydım…en mutlu ve en hüzünlü anlarımda başımı omzuna güvenle yaslasaydım…teselli etseydin beni,güç verseydin bana,korusaydın ,bazen çok güçsüz oluyorum baba…seni özledim biliyorum bunu hissediyorsun…birgün elbet kavuşacak ellerimiz o zaman sana sensizliği anlatacağım ve minik bir kızın duasında yaşadığın zamanları…seni seviyorum baba seni seviyorum…mafoldumben

Yazan:esmer_sekerim

2. 24 Ağustos 2009
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Yüreğim burkuldu. Aslında başlığı gördüğümde anlamıştım ama duramadım.
    Ben de anneciğimi anımsadım canım. Allah hepimize sabır versin. Bir gün kavuşacağız.

4. 24 Ağustos 2009
  5. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Ne mutlu ki annen yanında canım. Okuyunca göz yaşlarıma engel olamadım. Neler hissettiğini anlayamayız yaşayan bilemez. Ama Allahtan sabır dile. Emin ol gölgesi heran yanında ve seni koruyordur. Hepimizin gideceği yer belli elbet birgün buluşacaksınız. Yapman gereken tek şey onun için bol bol dua etmek. Allah anneni sana bağışlasın. Güçlü ol, dik dur bu dünyaya karşı.. Hep iyi adımlar at ki baban huzur içinde uyusun...

6. 24 Ağustos 2009
  7. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    mafoldumben

8. 24 Ağustos 2009
  9. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok çok çok üzgünüm şuanda...
    gözlerim doldu burunumun direği sızladı...
    çok iyi bilirim
    2 yıl oldu ilk günki acım taze
    allah sabır versin canım hepimize...

10. 24 Ağustos 2009
  11. Cardialgia

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    hepinize çok teşekkür ederim çok iyisiniz...bende sabahtan beri gözyaşlarımı tutamıyorum çok özledim onu.kimseyi üzmek istemem ama sizinle duygularımı paylaşmak istedim...mafoldumben

12. 24 Ağustos 2009
  13. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok üzüldüm gerçekten ya.Gözlerim doldu doldu akamadı birşey düğümlendi birden boğazıma.Allahım dağına göre verirmiş kışını böyle düşün.Güçlü bi annen varmış size sahip çıkmış,acısını belli etmemeye çalışmış hep.Bunun için şükret canım.Allahım sabır versin sana......

14. 24 Ağustos 2009
  15. Cardialgia

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    teşekkür ederim tek tek hepinize...benimle acımı paylaştınız yanımda oldunuz bugün...5 çocuğu tek başına büyüttü annem Allah razı olsun ondan...bazen sol yanımda bir sızı oluşuyor keşke ona dayanabileceğim bir anım olsaydı diye...Allah kimseyi anasız ve babasız bırakmasın...:Saruboceq::çok üzgünüm:

16. 24 Ağustos 2009
  17. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bende bir yaşında babasını kaybetmiş biriyim rüyalarımda bile yüzü olmayan bir insanın babam olduğunu görüyorum o gün sanki babam hep benim yanımda ve beni hiç bırakıp gitmemiş gibi hissediyorum senin duygularını en iyi anlayanlardan biriyim etrafındaakilerin baba babam demesi benim içimi hep acıtmıştır halada öyle birkere yüzünü görebilseydim bir kere omuzuna yaslanabilseydim acılarımı sevinçlerimi paylaşabilseydim kız çocukları babalarına çok düşkünmüş ve babalarda kızlarına çok düşkünmüş derler hep bunları duymak değil yaşamak isterdim sırtım olsun kendimi güvende hissedebileyim isterdim birçok sorunlar karşısında daha güçlü durabilirdim bu kadar kendimi ezdirip taviz vermezdim eğer babam olsaydı baba kelimesini dudaklarımdan ağzımı doldura doldura söylemek isterdim ama biliyorum ki o beni yukardan hep görüyor sen rahat uyu baba seni çoook özlüyorum kokunu özlüyoruuum sesini duymayı özlüyoruuum bunların hiçbirini yaşamasamda ben seni çoook seviyorum:çok üzgünüm:

18. 24 Ağustos 2009
  19. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna instagram:Camgoz_tasarim Pro Üye

Beğenildi:
    6.475
    Ödül Puanları:
    238
    Allah rahmet eylesin, duygularınızı çok güzel ifade etmişsiniz, belki bu mektubu eline alıp okuyamayacak ama yüreğiyle hissediyordur duygularınızı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.