Babama Söyledim:)

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve nuekhet_88 tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : nuekhet_88
  1. nuekhet_88

nuekhet_88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Kizlaaar,

aslinda bugün abimle bulusup ona söylicektim, (iliskimi sirf annem ve ablam biliyor) dün aksam aradim anlat uyuyamam simdi dedi :KK1: dedim yOk yarin anlaticam dedi simdi anlat yoksa küserim :sinifsinif: birine mi asiksin diye sordu bende hemen girdim konuya :) anlattim sevindi hayirli olsun filan yasin geldi tabiki düsünüceksin dedi nerden nereli ne is yapiyor bildiginiz sorular iste kaydirigubbakcemile2

Sonra ablam geldi eve ve abimi aradi abim yarim saat icinde babama söyle dedi bana yoKsa ben söylerim dedi cOk da ciddiydi bende ne yapayim utana utana aradim :S (annemler Türkyie de de su an ) kaydirigubbakcemile3 hemen daldim Konuya baba sana birsey söylicem dedim ( zaten yüzünü görmyüorum hicbirsey yapamaz diye düsünürken ) söyledim. Hurra diye sevinmedi tabiki birsürü soru sordu zor yatistirdik :KK70:

Komik bir olaay : abime resimlerini yollicaktim Bitanemin ( erkek arkadasim Türkiye de yasadigi icin) ayni adrese bir nokta cOk yapmisim ve sabah bir mail geldi bakin ne yazmis :KK70: haha

Sevgili adasim Nükhet Tezcan; bana iki yakisikli delikanki fotografi göndermissiniz, tesekkürler.
    Keske iki satir yazisi da olsaydi.... ben hic bir sey anlayamadim. Selamlar

vallaha bu günü hic unutmicam sanirim bukadar aksilik de olmaz kii :)

KIZLAAAR DARISI sizlerin basina söyledim yaa cok büyük bir yÜk kalkti üzerimden insallah tanisma da iyi gecer de Temmuzun sonunda Söz yapabiliriz sempatiksalakcinni

2. 7 Temmuz 2010
  3. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Ayy allhm nasıl bir heyecandır o yaw eyvahedigeldismile bilmezmiyim 1-2 ay öncesi benim de öle stresli,heyecanlı,panikli hallerim vardı..Nasıl söyleyeceğim,ne olacak,ne dicek diye ki şükür onu sağsalim atlattım..Tanışıldı vs.başka sorunlar çıktı fala filan..Hayırlısıyla bayramdan sonra isteme olacak..Seninde böyle güzel haberlerini duymak dileğiyle canım benim..Hayırlısı olsun inşallh..olumunekankayizsmile

4. 7 Temmuz 2010
  5. nuekhet_88

nuekhet_88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Insallah bütün sorunlariniz ortadan kalkar tatlim mutlu, tatli bir heycan yasamani dilerim insallah hersey diledigin gibi güzel olur. Bizim icin de hic kolay bir tanisma olmicak ben almanya da o Türkiye de oldugu icin babam pek sICAK bakmiyor bakalim tanisicaklar insallah degistirir bakis acisini Öptüm selamlar

6. 7 Temmuz 2010
  7. coolfire

coolfire Rabbim Hamdolsun..!! Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    113
    Aminn... canım benim inşallh güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum..İnşallh allh senin de gönlüne göre versin arkadaşım..Olur olurr inan ki zamanla herşey düzelebiliyor sabretmesini ve sevginin arkasında durabilmesini bil yeter..Babanın da daha zamana ihtiyacı vardır benim de öle olmuştu herşey yoluna girer inşallh merak etme cnm.. a.s.

8. 7 Temmuz 2010
  9. hayt

hayt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slmm kızlarr
    bndee bzmklere syldmm daha doğrusu annem devreye grdii vee herşeyii anltdıı bizimkilere.vee 04/07/2010 da ailece balıkesrden istnbula erkek tarafıı tanışmaya geldilerr.brz hycnlydmm tabkii
    ama erkek tarafı kadar değilll kızzlarrr:):). çokk gzell geçtii tanışmaa
    babam kızm istersee olur dedii ama şartlarmzz ağır dedi :) haliyleee.şimdii olumlu ynde adım beklyrmmm.bzmklrdennnn.isteme olayıı flannn inşlllh.

10. 7 Temmuz 2010
  11. cennet35

cennet35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    59
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlısı olsun canım opuyorumnanaktan

12. 8 Temmuz 2010
  13. nuekhet_88

nuekhet_88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    @ hayt insallah bende de güzel gecer cooook heycanliyim babamin ters tepki vermesinden coook korkuyorum tabiki hayirliysa olsun ama yine de icimde Korkuu var :))

@ cennet 35 sagol canim allahim cümlemize hayirlisini nasip eylesin

14. 8 Temmuz 2010
  15. nazliksk

nazliksk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı olsun,insallah iyi gecer :)

16. 13 Temmuz 2010
  17. sharma

sharma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun böyle güzel haberler okuyunca kendi adıma üzülüyorum bizim iş nasıl olcka diye :KK43:
    ama mutlu olan birilerinin mutlulugunu paylaşmak gülümsememe yardım ediyor :)

18. 13 Temmuz 2010
  19. Mery50

Mery50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    cok sevindim arkadasim gercekten! allah tamamina erdirsin insallah! bir an kendimi yerine koydumda ne heycan yapmissinidr kesin. tatli heycan... allah her genc kiza nasip etsin :)