Babamdan çekeceklerim var (Fikir istiyorum)

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MeeRwe tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : MeeRwe
  1. MeeRwe

MeeRwe Guest

Ben 17 yaşındayım babam çok sıkı kontrol ediyor beni anlıyacağınız nefes aldırmıyor..
    2gün önce telefonumu aldı ve 2gün sonra vericem dedi.İlk başta anlayamadım neden ama sonradan anladımki aveada kimnerede diye birşey varmış ve aile üyeleri oluşturuluyormuş karşı taraftanda onay msjı alınıyormuş bu onay msjı 2gün içerisinde geliyormuş :1no2:
    Bu kim neredede onay aldığınız kişinin her dk nerde olduğunu gösteriyor. İşte aldı ve bu msjn gelmesini bekliyor. Herşeyime acayip karışıyor. Ya onuda çok iyi anlıyorum beni korumaya çalışıyor ama bu kadarı beni çok sıkıyo senağlama
    ne yapıcam yaa fikir verir misnn bana :gitme:

2. 29 Ağustos 2009
  3. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    onun için aldıysa yapmıştır cnm beklemekten başka yapıcak bişi yok baban sonuçta..

4. 29 Ağustos 2009
  5. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Güvenini sarsıcak bişe mi yaptın canım da böle davranıo

6. 29 Ağustos 2009
  7. MeeRwe

MeeRwe Guest

evet ama bunlar her genç kızda olur diye düşünüyorum biraz anlayışlı olması gerekmezmi

8. 29 Ağustos 2009
  9. yixgxitimmm

yixgxitimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla canım burada öyle şeyler okuyoruz ki 17 yaşında sevgilisiyle karı-koca hayatı yaşayan bile var ..
    Bu gidişle bırak kimneredeyi çocuklarımızın tepesine güvenlik kamerası bile takacağız..

10. 29 Ağustos 2009
  11. temmuziki

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    babadan babaya değişir o malesef...

12. 29 Ağustos 2009
  13. MeeRwe

MeeRwe Guest

anne baba olmadan anlayamayız tabi ama herşeyin bir sınırı var ben sınırımı biliyorum her zaman için kendimi korumasınıda biliyorum ama babam bunu bildiğimi bilmiyor bunu ona nasıl belli edebilirim bunu başarsam sorun kalmıcağına eminim

14. 29 Ağustos 2009
  15. temmuziki

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    çok dogru..

16. 29 Ağustos 2009
  17. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    O zaman en dogrusu babani karsina al konus, baska bi ey yapacagin yok sekerim, telefonu elinden alipda boyle yapman daha dogru yani konus, neden korkuyorsa anlatsin sana, baba bana guvenebilirsin, beni boyle fazla SIKma dersen bi sey demez herhalde konusmaniza ?

18. 29 Ağustos 2009
  19. MeeRwe

MeeRwe Guest

evet demez zaten böyle durumlara getrdiği zaman hep konuşuyorum ama onun için benim bir erkek arkadşımın olması bile sorun güvensizlik verici bişey bilmiyorum üniye gtmeme 2 sene kaldı bu 2sene içinde kafayı yemezsem iyidir.