Babam'dan nefret ediyorum =(=(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve esmergirl356 tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : esmergirl356
  1. esmergirl356

esmergirl356 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kizlar...
    buraya yazmak için çook dusundum dogru mu yanlis mi diye... ama artik yazmak istiyoruumm..derdimi paylasmak istiyoruumm... çunku cok kotu oluyorum yksa.. ( kimse alinti yapmasin lutfeen... :KK43::'( )
    Arkadaslar... benim sorunum su..: babam.. o çok kotu biri.. biz'i baskalarina muhtac ediyo.. kendisi hiiç çalismiyo.. kiralarimizi odemiyo bile.., yaklasik 6 aydir da hep evde hep evde.. sabahtan aksama kdr...! Bide onunla kalsa.. dogdumdan beri ben ondan boyle gorduum..= bize asagiliyaci sozler sarf eder..kuculten.. ve hep sinirlidir ve bagrir...
    ben sevmiyoruum artiik onu..canim cigerim babam diyesevdigim insan'i sevmek dahi istemiyoruum cunku o bunu hak etmiyo..kardeslerim de sevmiyo..ablamda... bize çook çektiriyo..farkinda bile degil... parasi olmadigi için annemden istiyo.. bazen bizden bile istedigi oluyo..adam 'a kimse bisey diyemiyo..kendi ailesi bile bsey dese..bagriip cigiriyo.. O'nun yuzunden kendime guvenim sifir ='( ='(
    ..bi gzl bi kotu davranmasindan biktiimm..."sen nesin ki, sen hiç bi seye yaramiyosun, hiç bisey bilmezsin(iz siz) " gibi bi suru bi suru laflar...snrada konusmayinca..gelip elini sirtima koymasi.. benim migdemi bulandiriyo..hatta "dokunma bana" diyoruumm..evimizdeki herseyi annem biriktirerek aldi... kendisi bazen sabah gidiyo aksam geliyo..ohh ne ala..o gelince..herkes bska bi oda ya giriyo.. birde baska bi kadindan bi kizi var... yani bi kiz kardesimiz..sdece bi fotografini gormuslugumuz..var...!! Ya her guuun Allah'in her gunu ..Annemle ugrasmasindan biktim usandiim..herseyine laf ediyo..cok içim yaniyo..agliyorum.. yok kiligina kiyafetine..kilosuna..konusmasina , yok cahil mis mis yok bilmemne ..sevmiyosa bosasin..gitsin yaa...ayni sekilde benimle de kardesimlerimle de ugrasir..ablamlada..ugrasirdi. Annem onun dedigi gibi bi insan degildir..çook cook iyi bi insandir..onun herseyini bu zmn'a kdr o dusundu..ama babam ona bi zerrecik deger vermiyo..deger verse..byle yapmazdi..pirlanta gibi bi kalbi var annemin..hep bizi dusunuyo..biz olmasak belkide cooktan giderdi !! o Bitmedi bide sigarasi var.... içki si var, herseyi varda biz bilmiyoruz saniyo.. yani bitek annem biliyo saniyo... =(='(
    ya kizlar.... ben 19 yasina girecek bi genç kziim... kendimi kaybetmekten korkuyoruum artiik..dedigi sozler beni yikip geciyo (bana dedigi zaman) nutkum duruyo sanki..nefesim azaliyo..kalbim duracak gibi.. :KK43::':-)':-)'( yapamiyoruumm..onun gitmesini istiyoruum...zaten bende cok sinirli bi insanim.... sanki evin babasi ben ve annem'iz kurusu kurusuna herseyi sayariz..oyle bseyler aliriz.. evde kagit kurek iselrini dehep ben hallederiim onun yaptigi HICBiseyyy yook!!!simdiye kdr.. bi bisey 'i alipta eline..tamir ettigini bile gormediim ondan..yani Babalik gormedik ondan...
    birde annem'e kizar ne biçim yetistiriyosun bunlari diye..bende yanliz yetistirmiyo herhalde..diyorum.. ya hakketen.. ne yapacagimi bilmiyoruum artiik... kendimi derslerime vermek istiyoruum..ve onun dedigi hiç bisey umrumda degil beniimm...!!! ama duya duya dediklerini artiik .... ne annem'in ne benim ne kardeslerim'in kendisine guveni var... psikolojik baski gibi bisey bu yaa... :KK43::'( bana dogru duzgun inanmaz..sen yalan soyluyosun dedi gecen sok olmustum..o gunden snra bana bsey sordugunda..niye cvp verim ki, inanmiyosun zten..dediim... Yaaa gercektennn..artiiik dayanamiyoruuummm....
    ya ben bu evden gitmekkk istiyoruuummm;... yada onun gitmesiniii istiyoruuummm...
    mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Son düzenleme: 24 Ağustos 2010
  2. 23 Ağustos 2010
  3. zellda

zellda ben ona resmen asigim!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zor bir durum Allah yardimciniz olsun ama anlayamadigim madem bu kadar ise yaramaz oldugunu dusundugunuz, sizi ve annenizi mutsuz eden bir babaniz var neden hala ayni evde yasiyorsunuz,neden anneniz bosanmayi dusunmuyor.Eger anneniz istemiyorsa sizin ona destek olup bosanmayi dusunmesini saglamanizi tavsiye ederim,boyle mutsuz yasamaktansa hayatinizdan cikmasi daha iyi olacak gibi anlattiklariniza gore.

Birde cumleleriniz celismis ,kafaniz karisik heralde ne yazdiginizi unutuyorsunuz.

[., yaklasik 6 aydir da hep evde hep evde.. sabahtan aksama kdr...!

kendisi sabah gidiyo aksam geliyo..ohh ne ala..]

4. 23 Ağustos 2010
  5. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    zor bir durum,bu yaştan sonra babanın huyu değişmez zaten.Ya böyle devam edeceksiniz ya da çok rahatsızsanız annen boşanacak.

6. 23 Ağustos 2010
  7. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya benim babamda bi çalısıo bi çalısmıo aynen içkisi sigarası da var ama gizlemio yani oldum olası içerdi annemle tartısıolar filan bende çok dertliyim bu sorundan yana yine siz bi odaya cekiliosunuz ayrı odam da yok yüzünü görmem sart anlayacaın.. onları düsünmekten genclik nedir bilemioruz dert dert bende sinir hastası oldum bile bence durduk yere sinirim tavan yapıo bazen patlama gibi bise.. Babamlar doğru düzgün adamlar olsa bizde rahat ederdik ne güzel ama yapcak bise yok okuyup kurtulmaktan baska..

8. 23 Ağustos 2010
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    evet sevmemekte haklısınız. insanlık dışı dvranışlar.
    madem dayak yiyorsunuz n,ye şikayetçi olmuyorsunuz?
    babanızda olsa şiddet gösterdiğinden alın darp raporunu gidip karakola bildirin, gereği yapılsın.
    hem belki gözü korkar.

ayrıca anneniz niye boşanmadı bu hayrından çok şerri olan adamdan; çocukları için mi?
    ne kadar yanlış.. sizin için boşanmalıydı. çocuklarını böyle bir ortamda yetiştirmemek için, sizin eziyet çekmenizi engellemek için.
    sizin için boşanmadı da noldu; siz ona teşekkür mü ediyorsunuz şimdi; bu kadar hunharca davranışa mazur kaldığınız için.
    babasız büyümek böyle babayla büyümekten bin kat daha iyidir.
    onun için her zaman derim; huzursuz bir aile olmaktansa çocuklarınız için boşanın diye..[/B]

[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Son düzenleme: 23 Ağustos 2010
  10. 23 Ağustos 2010
  11. BernaCelik

BernaCelik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bu birazda yırt dışında olmanızdan kaynaklı diye düşünüyorum.
    Tamam yurt dışında o kadar insan var neden onlar böyle değil diyeceksiniz ama durum öyle değil.
    Yıllardır yurt dışında çalışıyor babanız öyle yada böyle mecburiyetten veya değil size bakıyor.
    Size karşı yaptıklarına gelelim bence aslında hiçbirinizi çevresinde istemiyor çünkü annenizi sevmiyor ve aile baskısı ile yada benzer bir şekilde evlenmiştir.
    Size tavsiyem bir süreliğine kendinizden soyutlayın babanızı türkiyeye gelin 2-3 ay dönmeyin ve ne zaman döneceğinizi kesinlikle bilmesin.
    Sizinle hergün konuşmasına izin vermeyin bu türkiyeye geldiğiniz süreçte haftada 1 kere yeter diyebilin.
    Bu zaman zarfında önünüze iki seçenecek çıkacaktır ya sizi umursamayacak yada bizimde istediğimiz gibi size ilgisi artacaktır.

12. 23 Ağustos 2010
  13. Amandaa

Amandaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Zllda arkadawima katiliyorum bowansalar sizin icinde hayirli olacak. Hem evdeki insanlarin psikalojisini bozmuw oluyor. En iyisi vakit varken cekmemek bu cileyi ben boyle duwunuyorum. Allah yardimciniz olsun :KK43:

14. 23 Ağustos 2010
  15. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya Hayir gercekten çalismadigi için hep evde hep evde diyoruum cunku bu gercek... yaslanmis bi adam gibi oturup duruyo oyle, bi calissa....=( bazi gunler.... cikiyo disari... aksam geliyo onu diyorum kusura bakmayin yanlis anlatmis olabilirim... =(=/

16. 23 Ağustos 2010
  17. esmergirl356

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bosanmak oyle sizin dediginiz gibi kolay olsa keske... " Söylemesi kolay dicem" cunku gercekten boyle seyler yasadiginizda... kolay olmuyo hiç bisey...Sanki biz istemiyomuyuz bosanmalarini, annem istemiyo mu saniyosunuz bosanmak... istiyo tabiii.... ama sorun yinede Babam'da..bosanmak istedigini veya dava actigi duysa... öldürür bizi adam yaaa... Hayatta hersey basit degiil... kendi acsin bosasin hadi tmm diyecegiim..niye? cunku o zmn kimse karsi gelmez de ondan..!!
    ltfen anlayis..gosteriin banada... zor durumdayiz evet.... ama bosanma fikrini simdilik dusunemeyiz... ha nede turkiye gitmey 2-3 ay ... bziim okullarimiz burda yurt disinda... okudugumuz surece hiç bir yere gidemeyiz... maleseF...=( =':-)çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

18. 23 Ağustos 2010
  19. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148

Annenizin boşanmak istediğinden bahsetmediğiniz için tabiki de isteyip istemeyeceğini bilemeyiz.
    Anneniz için "Biz olmasak çoktaan giderdi" yazdınız sadece.
    Basite indirgemedi burada kimse, size yardımcı olmaya, fikir vermeye çalıştık.
    Anlayışsız olup üzerineze gelmedi kimse.