babamin kumar sevdasi bizi ne hale getirdi!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve BSariPapatya tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : BSariPapatya
  1. BSariPapatya

BSariPapatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaslar aylar önce sizlerle derdimi paylasmistim ve o gunden bugune cok sey degisti.

Benim babam cok sorumsuz çalismiyor ve ustelik kumar hastasi. yillardir annem bu yuzden babamdan cok çekti ama her zaman affetti cunku cocuklari vardi ne olursa olsun esim dedi.

1 hafta once kirayi oduyorum diye parayi almis yemis babam kredi cekmistik araba almak için onuda yemis kumarda, ustelik gizlice evin parasindanda almis toplamda 5 000 euroluk açik var ve bunu bizden 1 hafta boyunca saklamis ve sanki hersey normalmis gibi davraniyodu 1 hafta sonra annem farketti ve kiyamet koptum annem babami evden kovdu dunden beri haber yok cok zormus kizlar kendimi bildim bileli hep bu sorun hep bu anneme dayanamadi en sonunda ati onu evde dayanamiyorum kizlar annemi canimi oyle uzgun gormeye dayanamiyorum cok zormus su an o kadar kotuyumki bi baba nasil boyle birsey yapar hiç mi dusunmez halimizi ev kirasini krediyi nasil ödicez nasil geçincez ustelik anlatmistim annemi aldatmisti ama annemin ondan bile haberi yok. cok korkuyorum kizlar bizi neler bekliyo senağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Mart 2011
  2. 17 Şubat 2010
  3. BSariPapatya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kimse birsey yazmiyomu :KK43:

4. 18 Şubat 2010
  5. ackreph

ackreph Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun arkadaşım ya...şuan senin yapman gereken annene destek olmak..kendi üzüntün erteleyerek..Kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş.İnşllh tez zamanda yetişir imdadınıza...

6. 18 Şubat 2010
  7. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Allah yardımcınız olsun. Acaba babanızı tedavi ettirmeyi hiç düşündünüz mü? Bu bir hastalık çünkü.

8. 18 Şubat 2010
  9. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Evet cnm belki de baban hastadır. Eğer her şey düzelirse onu bir psikoloğa götürmeyi düşünebilirsiniz. Tabi önce siz. Borçlarınızı kapatıp kendinizi bir toparlayın hele..

10. 18 Şubat 2010
  11. BSariPapatya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cevaplariniz için tsk ederim kizlar babamdan 2 gündür haber yok.
    Babam için psikolog dunyanin en saçma seyi hiç götürmedik götürmek isteseydik bile gendi gitmezdi. bunda 1 kaç gun once babam bi mektup yazmis pc de bulduk soyle yaziyodu: ben bu iletten kurtulmaya calistim ama basaramadim para gordugumde hep kendimi kumar masasinda buldum en iyisi benim gitmem siz bensiz daha mutlu olcaksini eminim... demekki aklinda gitme planlari vardi ama gidemedi cok içimi açitti bu mektup ona hem kizginim hemde özluyorum galiba. Ama ilk degildi bu kaçinci kez yapti bu hatayi artik af edilir bi yani kalmadi annem bosanmayi dusunuyor

12. 18 Şubat 2010
  13. Beren27

Beren27 Özlemin dili olsaydı... Üye

Beğenildi:
    327
    Ödül Puanları:
    113
    allah yardımcınız olsun canım,keşke annen bu kararı size bu kadar zarar vermeden önce alsaymış,çünkü huylu huyundan vazgeçmiyor,

14. 18 Şubat 2010
  15. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Böyle adamlara psikolog,psikiyatrist,amatem boş iş geliyor.Ben seni anlıyorum.Sarhoş adam çekmek eminim zordur.Teyzemin kocası böyleydi hala böyle borç yapıyor,kredi çekiyor içkiye yatırıyor.Teyzem intahar girişiminde bulunmuştu adamın yüzünden.:bbo:

16. 18 Şubat 2010
  17. BSariPapatya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canim ilk evlendiklerindede boylemis annem o zaman bosansaymis cok daha iyi olurmus oda duzelir diye beklemis iste bide annemin sorunu ozamanlar Turkiyeden yurtdisina geldigi için gidecek yeri yokmus

18. 18 Şubat 2010
  19. BSariPapatya

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim babamin içkisi yok kumari var iste kredi cekip kumara yatiriyo

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.