Babamla çok kötü tartıştık

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve birteksen tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : birteksen
  1. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben babamin yaninda secreter olarak calisiyorum,ve bugun cok kotu kalbimi kirdi babam,ben babamdan bi kagit istedim ev almak icin maasimi yukseltmesini istedim gecenlerde tamam dedi ve bugun sordugum zaman git basimdan seninlemi ugrasicam diye bagirdi.ve bunu soylerken butun calisanlar ordaydi....Benimde sinirlerim bosaldi iyice bi aglamaya basladim is yerinde, sonra babam yine geldi neden agliyosun dedi, bende yok bisey dedim soyle soyle dedi,bende dedim sen bana neden herkesin yaninda bagriyosun dedim.bak beni sinirlendirme daha fazla dedi bagirip cagirdi.abimin karsi tarafta is yeri var git orada dur dedi kaybol gozumun onunden dedi, bende dedim ben eve giderim.arabada annem aradi buraya gelicekmisin baban oyle diyo dedi bende hayir geliycem dedim bagirdim cagirdim konusurken 2 kere dusunsun oyle konussun dedim sinirlerine hakim olamiyosa kousmasin .simdi beni sabahtan beri ariyorlar ama ben gitmedim.annemde eger sen gelmezsen baban oraya gelir dedi bende gelmesin istemiyorum dedim.babam daha cok sinir olmustur.yarina hic ise gitmek istemiyorum cunku sabah babam almaya gelecek.ben nerede hata yaptigimi bilmiyorum su an yazarken bile agliyorum cok kotu kalbimi kirdi eger ben degilde baskasi babamdan boyle birsey isteseydi teredut etmeden yapardi.....

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ocak 2009
  2. 27 Ekim 2008
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Baban bu ara stresli heralde canım. Bunu sen daha iyi bilirsin çünkü beraber çalışıyorsunuz. Kötü bir ana denk gelmiş demekki senin isteğin.
    Kötü bir niyetle yapmamıştır tabi, ama sana nazı geçiyor demekki.
    Nasıl olsa o benim kızım, gönlünü alırım diyerek dikkatsiz davranmış.
    Ama yinede baban bu durumda haksız.
    Sen artık evli barklı, aklı başında bir insansın. Herkesin içinde o şekilde davranması hoş değil.
    Yine de sen sakin davranmaya çalış asi davranarak suçlu duruma düşersin.
    Yaptığından pişman olması için biraz zaman ver ve mesafeli davran.
    İkinizde sakinleşince eminim hatasını anlayıp, özür dileyecektir.

4. 27 Ekim 2008
  5. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yorumun icin tesekkur ederim evet stresli olabilir ama bu yaptigi hic hos degildi gecenlerde orada calismadigi halde bi kisinin tum kagitlarini yapti bi tanesininde butun oturum isini halletti ama bana gelince boyle yapti ben bunu hic haketmedim

6. 27 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

eğer hep böle bi insan diilse sana patlamış anladıım kdryla.. kötü bi haber almıştır filan bi sebepten, tam da sen denk gelmişsndir sütüne.. herkesin önünde yapmışolması tabi ki hiç hoş diil ama olmuş bi kere.. gelsin alsın seni,, hem konuşmuş da olursunuz madem aynı yerde de çalışıosunuz..

8. 27 Ekim 2008
  9. birteksen

birteksen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim daha sinirim gecmedi yuzune bile bakasim yok o yuzden istemiyorum sonucta ben artik kucuk bi kiz degilim....

10. 27 Ekim 2008
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım üzüldüm senin adına...
    ben olsam bende üzülürdüm..
    herkesin içinde neden bagırdıysa artık...
    seninde bir şekılde onurun gururun var...
    ama yınede baban o senın...
    eminim oda hatasını anlamıştır.
    çok kırılmış olabilrsin senide çok üzmüş olabilr ama ona küsmeden mesafeli davran..
    iş yerinede git...
    o profesyonel davranamamış ama sen davran...

12. 27 Ekim 2008
  13. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gururun kırılmış... ve kalbinde!

ama sana şunu söyleyebilirim ki çok şanslısın!

ben babamı 13 yaşımda kaybettim. üniversiteyi kazandığımı, onun gibi bir öğretmen olduğumu, evlendiğimi, belki de olacak çocuğumu onunla yaşayamadım paylaşamadım! kötü zamanlarda omzuna yaslanacağım belki utancımdan yaslanamasam da yinede orda bir omuz olduğunu bilemedim hiç... annemin 'arkamızda baba yok dikkat et kızım hata yapma' sözünün ağırlığıyla yaşadım hep... onun güzel muhabbetine şen kahkahalarına doyamadım... sesini hatırlamıyorum mesela... belkide en çok babaya ihtiyacım olduğu sırada kaybettim onu!

bence herşeye rağmen çok şanslı olduğunu çünkü sevdiklerinin hayatta seninle olduğunu unutma... sabah seni alacaksa eğer yanağına bir öpücük kondur oda yumuşar bence...

14. 27 Ekim 2008
  15. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben babamla hiç tartışma yaşamadım.Birbirimize bakmaya kıyamaz bir halimiz vardır.Senin yaşadığını yaşasam ben de çok üzülürdüm.Ama anne ve babalar çocuklarını incitmeyi eminim hiç istemezler.Mutlaka senin bilmediğin birşeyler vardır.Biraz sakinleş,sonra otur konuş babanla.Baba insanın sırtını dayadığı koskoca bir dağdır inan.O da çok üzülmüştür hiç şüphem yok.

16. 27 Ekim 2008
  17. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Hiç bir baba evladının kötülüğünü istemez. Eminimki mutlaka bir şeye morali bozuktu ve sana nazı geçti.
    Bir evlat asla anasına babasına küsmemesi lazım. Onların hakkı üzerimizde o kadar çokki ne yapsak ödeyemeyiz.
    Yıllar önce annem kalp krizi geçirmişti. Acilde yanındaydım. Annem bileziklerimi al, burada çalabilirler dedi. Ben olmaz desemde inat etmişti bir kere. Zaten makinaya bağlıydı daha çok strese girmesin diye kolundan bileziklerini çıkarırken babam içeri girdi. Benim bilezik derdine düştüğümü, annem ölür bileziklerini alayım düşüncesinde olduğumu sanmış. İnan güzelim hastaneyi birbirine kattı. Bana ağzına geleni söyledi. Şu anda bile hala sesi kulaklarımda çınlıyor. Beni dinlemiyordu bile. Hastane polisi beni zor aldı elinden.
    Sonuçta annem 10 gün yoğun bakımda kaldı daha sonra eve geldi ama babam benle yaklaşık 15 gün konuşmadı, yüzüme bile bakmadı. Oysaki beni dinlememişti ve haksızdı. En sonunda annem olayı düzeltti. Ama genede babamdı ve küsmek aklımın köşesinden bile geçmemişti.
    Şimdi o günleri arada hatırlatırım babama, kahkahalarla güleriz. Bence sende biraz sakinleş ve yarın babacığına git yanaklarından öp ve küslüğü ortadan kaldır.

18. 27 Ekim 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kim olsa kirilir kim olsa üzülür, en kötüsüde baskalarinin yaninda böyle rencide edilmek!!:1no2:

Belki tek olsaydin babanla bu denli üzülmezdin seni anliyorum!!:nazar:

Ama her ailede böyle seyler olur güzelim, belki sinirli bir gününe denk geldin kim bilir kime kizdi sinirini senden cikarti!! Bu onu tabikide hakli cikarmaz ve babanda olsa aslinda senden bir sekilde özür dilemesi be gönlünü almasi lazim....:1closedeyes:

Bende senin yerinde olsam 1 -2 gün ise gitmem, hem sinirlerinde yatismis olur, bu hiddetle belki kalkar sana bir laf söyler sende karsilik verirsin bu sefer olay daha cok büyür...Telefon ac isyerine hastayim de 1 - 2 gün gitme!!:kahve:

Zaten ondan sonra ikinizde sakinlesmis olursunuz!!a.s

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.