Babamn kardeleri Annemi zyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sehercik tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sehercik
  1. sehercik

sehercik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar..baslıgımdada belırttıgım gıbı.babamın kardesleri..annemi cok uzuyor..bundan 4 ay once halamlar annemlerde kalacaktı tesadufen bende oradaydım..halamın kızı var 8 yasında ..ama cocuk hıperaktıf hıc yerınde durmuyor..annemde otur kızım otuır.yavrum.dıyo dıye halam kızmıştı..suratı asmıs oturuyodu ne oldu hala dedım..aman ya dedı..ananın yuzunden dedı kaynanamı gectı valla dedı..bır kıza rahat vermedı sabahtan berı dedı..o aksam annemler de kalacaktı cektı gecenın bır vaktı..kendı evıne gıttı..tabı bır afra bır tafra gıdısını gorsenız ..evde de mısafır vardı..ne oldugunu kımse anlamadı..babam aradı..nıye gıttın ne odlu dıye sordu...oda demıs..karının yuzunden bır cocuga rahat vermedı..neyse babam gıttı onu yoldan gerı cevırdı dondu geldı..o aksam gectı gıttı..bbam anneme bır suru fırca tabı...dun aksamda..amcam meyve yıyorlardı..ondan oncede hafıf babamla bır tartısması olmustu..meyve yerken annemden bos tabak ıstemıs annemde getırmıs vermıs..oda bır hısımla evı terk ettı gıttı..tabı yıne kımse bısey anlamadı..babam tel actı..banamı kızdın ondan mı gıttın dedı..yok yengemden tabak ıstedım dıye yuzume baktı demıs..babam yıne anneme kızdı..bu kadının bunlardan cektıgı ne ya bunlar ne bıcım ınsanlar anlamadım..valla anneme cok uzuluyorum..dengesızlerın ıcınde kaldı..rahatlamak ıstedım..ama ınanın..hepsıne ıcten tavır alıyorum..konusmak ıcımden gelmıyor..halamla aydır gorusmuyorum..amcamlada oyle olacak emınım..ama haksızlık yapıyorlar

2. 19 Ekim 2009
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kardesler anlasmalı olarak cekıp gıdıyolar kasıtlı yapılıyo sanırım
    anneız cocuk degıl kı babanız azarlıyo ..
    babanız annenızı korusa kımse bu sekılde davranamaz ..
    siz karısmayın derım onların sorunu bu annenızle babanız halletmelıler..konusarak..

4. 19 Ekim 2009
  5. maviscik

maviscik Sabir;herkesden biraz dah Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu durum bencede babanizdan kaynaklaniyor
    babaniz annenize saygi duysa korusa bunlar olmazdi
    akrabalarinizda bu dururmu bildikleri icin bu sekilide davraniyorlar
    bunu icin uzulmeye degmez hayirli akrabalar olmadigi surece cevrenizde olmasalar daha iyiidr annenizde uzulmesin bu durum bencede yeni degildir eskilerden falan gelmedir
    kisi karsidakine ne karar deger veriyorsa o kadar degerlidir

6. 19 Ekim 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bu tür insanları anlamak zor canım
    çaba harcamana gerek yok
    kadına eziyet etmekten zevk alıyorlar

8. 19 Ekim 2009
  9. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    ıkisini de ara ,görüş, hadlerini bildir..
    Anneniz onların şamaroğlanı mı?

10. 20 Ekim 2009
  11. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle babanız suçlu....kardeşlerine laf söyleyemiyor...anneniz tavrını alıp ya btün bunlardan uzak tutucaksın beni ya da bensiz hayatına kardeşlerinle devam ediceksin demeli...aksi taktirde asla çözülmez bu olay...tecrübeyle sabittir malesef ki...

12. 20 Ekim 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    onlar haksızlık yapıyorda senin baban haksızlık yapmıyor mu? ne bu böyle olur olmaz herşeyde baban tel açıyor ,ee ne oldu gittin ,sonra annene vırvırvır...anneden çeksin resti..valla ben dayanamazdım..bunların yaptığı düpedüz şımarıklık..ee baban böyle yaptıkça daha çokkkkkkk senin annenin başı ağırır

14. 20 Ekim 2009
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.385
    Ödül Puanları:
    238

baban onlara çok yüz vermiş onlarda elinden geleni eziyeti annene yapıyor

bu gidişle aile huzuru kalmaz annende bir gün çeker gider akraba,akraba nereye ,,

kadar bence sen babanla konuş belli hepsi annene cephe almış

babanda bunun farkına varmak istemiyor

babanla evli olan annen halan veya diğer akrabalar değil
    :kahve::eek:klava:

16. 20 Ekim 2009
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

nie böle çitillik yaparlar anlamıorumm:eek:klava: yahu herkesi ağzının tadıyla bırakınn bi.baban nie onlara uyuyoki.arkadaşlarn dediği gibi babanla konuş tatlımm.ezdirme anacığını.yazık kadına yaa

18. 21 Ekim 2009
  19. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    üzgünüm ama diğer yorumlara katılıyorum. tüm suç babanızda. onlar kardeşleri olabilir ama o da eşi. annenizi koruyup arkasında olsa ne hala ne amca annenize gık bile diyemezler, tabii babanızı gözden çıkarmadılarsa...

bence gidin babanızla konuşun eğer aranızdaki dialog iyiyse. neden böyle davrandığını, durumun farkında olup olmadığını, annenizin bunu haketmediğini ve çok üzüldüğünü, anneniz üzüldükçe sizin daha çok üzüldüğünüzü... gibi gibi.. tatlı tatlı anlatın.

bu sorunu ne halayla ne de amcayla çözebilirsiniz. tek adres baba...