babanın evine git derse

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Çxoxpçxux tarafından 23 Kasım 2007 başlatılmıştır.

23 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Çxoxpçxux
  1. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    eşiniz kavga sırasında size yarın çocuklarıda al babanın evine git derse ne yaparsınız hadi kızlar yorum yapalım:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

2. 23 Kasım 2007
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.590
    Ödül Puanları:
    363
    "Valla kaç yaşındayım, bu yaştan sonra babamlarla beraber oturacak değilim. Ben burada kalacağım. Beni görmek istemiyorsan. Bak kapı orada. Güle güle" derim..:1closedeyes:

4. 23 Kasım 2007
  5. gurkan-efem

gurkan-efem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bir saniye bile durmam ve asla tereddut etmem o saniye cikarim evden

6. 23 Kasım 2007
  7. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Peki Yarin Değil Hemen şimdi Gidiyorum.ama Nereye Gideceğim Seni Ilgilendirmez Babamin Evine Mi Giderim Canim Nereye Isterse Oraya Giderim Der çeker Giderim Heralde Sinir Olsun Diye O Laftan Sonra Onu Dinleyip Baba Evine Döncek Halim Yok Onu Sinir Edip Kiskandirmak Için Elimden Geleni Ardima Koymam

8. 23 Kasım 2007
  9. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dediği anda bütün eşyalarını ve onu kapıya koyarım. şimdi sen git ananın evine derim. kolaymı beni evden atmak. :):):):)

10. 23 Kasım 2007
  11. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ayynen katılıyorum lalişime...canım beniiimmm...annem der ki evlendin anlaşamadım çıkıp gidecek biri varsa kocadır...ve sakın tartışma sırasında da giderim felan deme...şunu her zaman bilsin gidecek biri varsa o dur...bence de budur...

12. 23 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

hiçbişi olmuyo kızlar, ben kovuldum, çek git babanın evine bidaha gelme dedi.. beynimden kaynar sular döküldü, hemen kapıya koştum ayakkabımı bile giymedim gidiyordum kii, kapıda yakaladı, kucaklayıp eve getirdi. o gece beni gidecek diye odanın kapısını kilitledi..

ilk başlarda çok zoruma gitti, şimdi alıştım bende onu kovuyom.

14. 23 Kasım 2007
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.590
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşım bana düşmez belki ama eşini kovmakla da iyi etmiyorsun bence.
    Gerçekten aynı çatı altında yaşamak istemiyorsanız, oturup konuşmalı,mantıklı bir şeklide yolları ayırmalı.:kahve:
    Yüz göz olmak iyi bir şey değil ki..:sm_confused:

16. 23 Kasım 2007
  17. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yapma arkadaşım yaa...çok tehlikeli...bunu bir oyun haline getirmeyin...sonra yalancı çoban hikayesine döner...bir durdurur iki durdurur üçüncüde hakkaten kapının önünde kalıverirsiniz...böyle şeyleri normalmiş gibi yaşamayın bence...

18. 23 Kasım 2007
  19. EU1

EU1 Guest

lale ve gülsemm, bunu normal olarak karşılamıyorum ve oyun haline getirdiğimide iddia etmiyorum. hiç yaşadınızmı böyle bi durumu??? kaç kere kovuldunuz evinizden??? herşey oturup konuşmayla halledilseydi, dilimde tüy bitti konuşa konuşa ama olmuyorr... her defasında gitmek istedim ama bırakmıyor... buda bende bıkkınlık yarattığı zaman kendi kendime karar veriyorum. bundan sonra ben üzüleceğime o üzülsün.. ben gideceğime o gitsin.... ben kovulacağıma o kovulsun... sizin oyun dediğiniz buysa; ben hergün evimde evcilik oynuyorum...