Babasına Hiç Babacığım Demeyen Var mı? (benim gibi)

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve eksibir tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : eksibir
  1. eksibir

eksibir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet arkadaşlar ben babama hiç babacığım demedim şimdiye kadar:1no2: ne bileyim çünkü o yakınlığı hissettirmedi.küçükken dayağını da yedim.tüm kardeşlerim de benim gibi korktular babamdan.bir yaramazlığımız olduğunda annem "akşam babanız gelsin söyleyeceğim " diyince bizim için iş biterdi.kuzu olurduk babam gelince...ve daha bir sürü hadise.
    o günlerden bugünlere çok zaman geçti şimdilerde babam daha sıcak bize karşı.o eski sinirli hallerinden eser kalmadı.onu öyle çok seviyorum ki anlatamam.gelir sabahları öpücük kondurur.o gün benim için çok güzel geçer.
    ama yine de babacığım diyemedim ona.bazı kızları görüyorum.babacığım, babişko gibi sözler söylüyorlar.birbirleriyle arkadaş gibi şakalaşıyolar.özeniyorum yaa:eek::1no2:
    ne diyim hissettiklerim bunlar içimi dökmek istedim.benim gibi olan var mı ??
    okuduğunuz için tşk ederimfisfisfis

2. 25 Ocak 2009
  3. gullcan1988

gullcan1988 Guest

ben dıyemedim.çünkü o yok.keske olsaydı da kızsaydı bagırsaydı razıydım.çünkü hıc olmasa bıze sahip cıkardı kol kanat gererdi.24 yasındayım hala aglıyorum onun ıcın yılllar unutturmuyo asla.bence kıymetını bıl o bu dunyadan göçüp gıtmeden ben yerınde olsam suan sımdı gıdıp sarılırdım bırakmazdım kovsada dovsede bıran ayrılmazdım yanından.kıymetını bıl arkadasım

4. 25 Ocak 2009
  5. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi yaşıyor olsaydı şimdi "babacım" der sarılırdım :çok üzgünüm: Kaybettikten sonra anladım değerini.İş işten çoktan geçmişti :1no2:
    Şimdi zamanında ona gösteremediğim sevgiyi annecime gösteriyorum..

6. 25 Ocak 2009
  7. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende hiç demedim.babam severdi ama içten ,mesafe vardı.annemlede öyle mesela görümcelerime bakıyorum kaynanamı öpüyorlar hemde ne öpme şaşırıyorum ben.ama bir gün arayacaz bu günleri bulamıyacaz..

8. 25 Ocak 2009
  9. eksibir

eksibir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizim de öyle içten içe seviyor belli, kimi zaman gelip sarılıyor da ama gördüklerim gibi içli dışlı olamıyoruz.birşey söyleyecek olsam utana sıkıla bir saatte zor söylüyorum..

10. 25 Ocak 2009
  11. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim babamda çok sinirliydi biz küçükken,sanki şimdilerde daha yumuşak başlı oldu.ama biz küçükten korktugumuz için bende babama hayatımda hiç babacıgım demedim.ama allah ne annemizi nede babamızı başımızdan eksik etmesin.ikisinide çok seviyorum....

12. 25 Ocak 2009
  13. eksibir

eksibir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    demek varmış benim gibi...

14. 25 Ocak 2009
  15. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    bence keşke dememek için bugünü yaşa ve elini çabuk tut cnm

16. 25 Ocak 2009
  17. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    aslında babamla cok samımıyiz ama ben yınede dıyemiyorum çekınıyorum hep
    sevgımı bu gıbı sözlerle bellı edemem ben annemede hıc annecıgım demedım bunun mesafeyle falan alakası yok bu yapı meselesı ben ıkısıylede cok samımıyım ama söylemeye çekiniyorum hep

18. 25 Ocak 2009
  19. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    babamı kaybedeli 8 ay oldu, baba kelimesini duyduğumda içim sızlıyor canım acıyor, geç kalmadan söleyin onu ne kadar sevdiğinizi,geç kalmadan gösterin sevginizi,şöle yürekten içten bi babacığım deyin ona, ben hep dedim hayatım boyunca,içim rahat bu konuda