Babyliss 2021CE Infınıtıx Saç Şekillendirme Seti tavsiye ederim

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve EU1 tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bu ürün hem çok ucuz geldi bana hemde çok güsel yapıo arkadaşımdan kısa bir süreliğine aldım çok hoş bişi bu yya :dance:KK43: Babyliss 2021CE Infınıtıx Saç Şekillendirme Seti

2. 19 Kasım 2008
  3. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım seda sayanın programda gösterdiği üründenmi bahsediyorsun acaba?onun da markası babyliss.bordo renkli.bu setin ne gibi parçaları var.mesela saç düzleştiriyormu,maşa yani dalga oluyormu saç?biraz bilgi verirmisin lütfen

4. 19 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

valahi cnm seda sayanın programında görmedim fakat googldanda dediğim ürünüe bakabilirsen daha çok bilgi almış olursun saç düzleştirici dalga bukle tost gibi özellikleri var

6. 19 Kasım 2008
  7. OnlyTime

OnlyTime Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hadi ya güzelmi diosun??ben almayı düsündüm de kararsız kaldım kullanan var mı yorumları bi okuyum die..

8. 20 Kasım 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    fiyatı ne kadar ve nerden bulabiliriz. ayrıca ben beceriksizim bu konularda, kullanımı kolay mı? düzleştirme işlevini güzel yapıyor mu? benim için en önemli olan o....daha yeni bir düzleştirici aldım daha borcunu bile ödemedim ama memnun kalmadım, eşim araştır al dedi ama dinlemedim, ucuzsa alabilirim, yoksa alamam....

10. 20 Kasım 2008
  11. songa84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım dediğin ürünü gooogle de arattım ama benim dediğimden değil.benimki babylis nano technology buharlı ve seramik kaplı olandan.fiyatı 165 miş.çok istiyodum ama pahalı geldi.bir de alıp yapamamak var.kesin yapabileceğimi bilsem alırım ama bir de yapamazsam paramda boşa gitmiş olacak.

12. 20 Kasım 2008
  13. songa84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım senin alıp da memnun kalmadığın ürün hangisi?alacak olursak almayalım bari

14. 20 Kasım 2008
  15. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

aslına bakarsan çok memnun olanlarda var ama ben de işe yaramadı, saçlarım çok kalın telli ve gür.....ben rowenta lissima aldım..aslında eşim braun es2 al dedi....hiç anlamaz ama görüntüsüne bakarak bu işe yarar dedi, biliyor musunuz? aslında bende işe yarar bir alet olduğunu biliyordum ama rowentanın iki katıydı, almak istemedim....keşke alsaymışım...şimdi hem para boşa gitti hem de saçlarım düzleşmiyor...

bu arada babyliss seti nette araştırdım..60 YTL falan fiyatı.....

16. 20 Kasım 2008
  17. pinar-20

pinar-20 Guest

arkadaşlar tubanın bahsettiği ürün Babyliss 2021CE fiyatı kdv dahil 73,14 ytl bende aynı ürünü almayı düşünüyordum ama kararsız kaldım tubacım kullanımı hakkında bilgi verirmisin bize maşası ve düzleştiricisi nasıl mesela en önemlileri onlar bence

18. 30 Temmuz 2010
  19. _aysu_

_aysu_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende tavsiye ederim çok begendim sahsen