Babyliss 2332E Saç Maşası 32 mm

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve White Mocha tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : White Mocha
  1. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    Arkadaşlar ben iri bukleleri seviyorum. Biraz düşüncede su dalgası görünümü veriyor. Babyliss 32 mm almayı düşünüyorum. aranızda kullanan varsa lütfen bilgi verebilir mi? ya da yine bu şekilde kalın olan başka bir markada olabilir..

2. 3 Temmuz 2009
  3. White Mocha

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    Yoğun ilginizden dolayı çok teşekkürler :)) Nasıl aydınlandım bilemezsiniz..

4. 12 Temmuz 2009
  5. ayşül

ayşül Guest

hahaha canım bende bı başlık açtım herkes kullandığı maşalarla yaptıkları saçların resmını koysun dıye ama senı gıbı soyledığımle kaldım:KK43:(( canım bak benımde pek bılgım yok bende ırı dalga sevıyorum yanı oyle dugun saçı gibi kıvır kıvır hoşuma gitmıyo.. 19 luk icede yapıyo kalında yapıyo dıy duydum ama duydum!! 25 lık bence yanı tamınım benım ıstedıgım gıbı yapıyo ama senın dediğin 32 liği görüp sormuştum orda çalışan bayan bunu alanları sonra gelıp değiştirdiklerini söyledi cok çabuk düşüyomuş ve tutmuyomuş ... umarım bırazcık yardımcı olabılmısımdır :)

6. 15 Temmuz 2009
  7. White Mocha

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    ayh ayşüll benim yazımı kimse sallamadı diye ben hiç bakmıyodum buraya :))) yeni gördüm canım çok teşekkür ederim yardımın için.. ben de bu hafta internette 32 lik sipariş vermeyi düşünüyodum. internetten alınca değiştiremiyorum da iyiki yorum yazmışsın. şimdi gidip mağazadan almayı düşünüyorum. eğer dediğin gibi ben de beğenmezsem gidip değiştiririm :)) çok sağol canım valla..

8. 15 Temmuz 2009
  9. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    32mm bence çok kalın canım. böyle bayaaaa uzun saça çook iri bir dalga verebilir bence. benim fikrim 19 mm alman ama sen daha da iri alcam diyorsan en son 25mm al.
    cünkü arkadasımın 19 mm. remington vardı ben onunla iri yapıyordum. hatta kep saçımı bile kendim yaptım=)

10. 15 Temmuz 2009
  11. White Mocha

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    cnm önerin için çok teşekkür ederim. remington nasıl sence? bi de benim saçlarım belime yakın ve baya gür. benim için kısa zamanda yapmam da önemli.. o nedenle kalın istiyorum biraz da.. 19 mm ile baya uğraşırım diye tahmin ediyorum. zaten deneyip almaya karar verdim. 25 ve 19 u denicem hangisinden memnun kalırsam onu alcam artık..

12. 16 Temmuz 2009
  13. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    remington çok iyi bir marka saç ürünlerinde çok başarılı bence . eğer maşa almırsam birgün kesinlikle bu remington olur. ama bilerek almıyorum çok sık kullanırım diye=)
    neyse bu 19mm liklerden aldığında zaten daha kalın yapmak istiyorsan daha kalın tutamlar alıcaksın. bak ilk denemelerinde falan olmayabilir ama inan insanın eli zamanla yatkınlaşıyor.
    bir de ben maşayı saça değil saçı maşaya dolayıp öyle yapıyorum. bir de saçını maşadan çıkarırken saçını sardığın gibi açarsan yeni ters yöne sarıyor gibi oluyor bu o zaman bukle açılıyor dalga oluyor.yani sardıktan sonra maşayı aradan çekiverme sarıyor gibi aç bilmem anlatabildim mifisfisfis

14. 16 Temmuz 2009
  15. White Mocha

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    cnm dediğini anladım gayet iyi.. tşk ederim önerin için. ben zaten maşa kullandım. Bak hatta linkini veriyim şunu kullandım BaByliss appliance data sheet saçlarım daha kısayken yapması daha basitti ama şu an baya uzun ve kestirmek istemiyorum :)) ama uzun ve gür saçı bu maşayla yapmak okadar zorki.. saçları çok ince tutamlar halinde almak gerekiyo yoksa bu maşayla asla olmuyo. maşa çok iyi çok kalıcı ve bukleler çok güzel oluyo özellikle 1 2 gün sonra harika bi görüntü oluyo. ama yapmak tam bir işkence. ben o nedenle kalın istiyorum hemen çabucak bitsin die.. remington daha iyi diyosanız bu sefer de remington kullanıyım. onların kalınlıkları nasıl oluyo kii çok kararsız kaldım kızlar yha kafamçokkarıştı

16. 17 Temmuz 2009
  17. minnick

minnick rütbesizim benn... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende babyliss 25mm lik maşa var.İlk önce bende 32 mmlik istiyordum.Evkura gittim ordaki kız 32mmlikle saç çabuk düşüyor dedi.Ben ikisinide denedim kız haklıydı.Çünkü çok kalın daga yaptı sonrada kayboldu gitti saçlarımın arasında.25mmlik aldım çok memnunum tavsiye ederim..

18. 17 Temmuz 2009
  19. oznur_52

oznur_52 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de baybliss 25 mm var.ilk bir saat süper oluyo ama sonra hemen iniyor.bol sprey sıktığım halde 2-3 gün duruyor diyen arkadaşlara gıpta ediyorum valla.saçlarım uzun sayılır omuzlarımdan epey aşağıda birde uçlar resmen yanıyor yaa.ben beceremedim bu maşa işini o kadar da hevesle almıştım.