BABYLISS PRO230 ST95E Buharlı Saç Düzleştirici almak istiyorum

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve jeliboo tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : jeliboo
  1. jeliboo

jeliboo avukat hanım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar bunu kullanan war mı ark almış super fln diyo ama onun saçları zaten düze yakın ve ince..bnmde tam tersi kıvırcığa yakın kalın telli we çok çobuk kabarıyorrr.:umursamaz:CADIARZU
    düzleştirici istiyorum da ya da başka önerebilceğiniz bişeyy war mı?cvplarınızı bekliyorum:Saruboceq:

2. 23 Ağustos 2009
  3. ayşül

ayşül Guest

canım bu dedıgın kırmızı renkte dımı dışı... kuzenımın var buharlı kırmızı modelınden.. bı surelıgıne degıs tokus yapmıstık. kesınlıkle alma derım benım saclarımda ınce tellı ve duze yakn.. bırıncısı sacımı resmen yoluyodu sureklı cekıstırıyo ıkıncısı benım kendı duzlestırıcımle bıkez gectıgım saçı bu duzlestırıcıyle ıkı uc kez gecmek zorunda kalıyodum yanı acıkcası okadar pahalı olmasna ramen bence vasat... bak babylıss markası bence cok guzel ama bu kırmızı renktekı duzlestırıcı berbat..

4. 23 Ağustos 2009
  5. jeliboo

jeliboo avukat hanım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt cnm kırmızı renkli o
    şimdi hepsiburada dan baktım ordaki yorumlar olumlu kötü diyn yok ama sonuçta herkeese göre öle olcak die de bişey yok.ya 150lira az da dğl yani

6. 23 Ağustos 2009
  7. ayşül

ayşül Guest

canım bak babylıssın ıyonlu dışı boyle kahve rengı gıbı bı modelı var ınce o super suan duzlestırıcım olmasa kesın onu alırdım... yanı ayrıca remıngton nıye dusunmuyosun bence bırıncı sırada remıngton gelıyo ıkıde bablıss ....ama kesınlıkle bak bence o kırmızı renklı degmez hakkaten degmez.........

8. 24 Ağustos 2009
  9. jeliboo

jeliboo avukat hanım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki remingtondan hangi modelleri önerirsn cnm?

10. 24 Ağustos 2009
  11. ayşül

ayşül Guest

ya oyle tek bı model dıyemıcem ama bence remıngtonun ozellıkle son cıkan modelerı cok ıdealı gozukuyo.. arkadasım remıgtonun baya eskı bı modelını kullanıyo genış plakalı onunla nezaman duzlestırsem hıc kabarmıyo saclarım benımkı braun ama hıc memnun degılım.... bence gıt bı dene dedıgım gıbı 1. remıngton 2.babylıss

12. 24 Ağustos 2009
  13. ayşül

ayşül Guest

BABYLISS ST88 Pro230 Saç Düzleştirici bak canım bu modelı esınlıkle onerebılırım kuzenım kullanıyo ara sıra bende:DD hem cok guzel düzleştiriyo hemde cok guzel dalgalı yapabılıyosun sacını

14. 25 Ağustos 2009
  15. jeliboo

jeliboo avukat hanım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dalgalı mı:Syaw bnm saçlarım zatn dalgalı düz olsun istiyodm:eek:

16. 25 Ağustos 2009
  17. cnn54