bacak arasında ağrı!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zasa tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : zasa
  1. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    merhabalar arkadaşlar.36+4 haftalık hamileyim.dün akşamdan bu yana bacak aramda yürüdüğüm zaman ve uzamdığımda dönerken falan ağrı oluyor.çatı kemiklerim ağrıyor.cuma günü çatı kontrolüm var.kanama , akıntı falan olmadığı için ve bebeğimin hareketleri normal olduğu için doktorumu aramadım fakat çatı kemiklerimde olan ağrı sizce normalmi?

2. 11 Mayıs 2010
  3. Tuyann

Tuyann Varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 37+3 günlük hamileyim. Aynı şekilde benimde vajinam bacak arası kemiklerim çok ağrıyor. Özellikle gece lavaboya kalktığımda çok zorlanıyorum. Sağa sola dönünce resmen kramp şeklinde ağrı geliyor. Bu durum bende birkaç haftadır var. Doktor kontrolüme gittim bi kaç kez bundan bahsetmedim. Muayenelerimdede bi sorun çıkmadı. Heralde doğuma hazırlanıyor vücut. Ben büyük ihtimal sezeryan olucam. Ondan boşuna çekiyorum aslında :)

4. 11 Mayıs 2010
  5. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    anladım canım.aynen bahsettiğin gibi bir ağr,annemde normal diyor,son zamanlar pelvis kemilerinde açılma oluyormuş,normal doğum yapabilmek için gayet iyi bir sonuçmuş.sen normal düşünüyorum,epidural uygulamal tabiki.senin neden sezeryan ?

6. 11 Mayıs 2010
  7. Tuyann

Tuyann Varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bebişim biraz kilolu. 4 kilo gibi bekliyoruz. Ben zaten korkuyorum normal doğumdan, birde kilolu olunca hem okadar acı çekicem hemde okadar dikişim olacağına üstte dikişim olsun okadar acıda çekmiyim düşüncesindeyim ben. Doktorumda zorlanacağımı söyledi. ;Onun için sezeryanda karar kıldım. Gününe bu cuma karar vericez.

8. 12 Mayıs 2010
  9. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    anladm canım hayırlısı olsun.inş. sağlıklı bir şekilde alırız bebeklerimizi kucağımza.hayırlı doğumlar şimdiden:dance:

10. 12 Mayıs 2010
  11. annesinin_melegi

annesinin_melegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bendede aynı agrılar basladı son bır haftadır daha cok bacaklarımı kolayca acıp kapatamıyorum yatakta donmek kabus oldu ama dedıgınız gıbı akıntı kan ve bebegımın haraketlerınde bır sorun olmadıgı ıcın normal oldugunu dusunuyorum

12. 12 Mayıs 2010
  13. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    BEN DAHA HAFTALIK HaMıLEYıM AMA BACak aramda ağrı var kasığımın altından başlıyo baldırlarım falan çok kötü özellikle gecleri acaba bir sorunmu var

14. 12 Mayıs 2010
  15. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aynen canım,ağrılarımızda aynı zamanda başlamış,hafta olarakda aynıyız,demek ki normal bişey.korkmayalım bari..şutarafagitti

16. 12 Mayıs 2010
  17. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım ne kadarlık hamile olduğunu yazmamışsın,ama gebeliğinin başındaysaysan bende olmadı.36. haftadan sonra ağrımaya başladı,baldıra vuran bir ağrı değil benimki pelvis kemiklerime doğru bir ağrı oluyor.seninki magnezyum eksikliğinden kaynaklanan bir ağrı olabilir belki,kramp tarzı bir ağrımı?doktoruna bildirmende fayda var.

18. 12 Mayıs 2010
  19. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bendede var aynı sorun ve 28. haftamda başladı. Çünkü ayağım kaydı ve bacaklarım hafiften ikiye ayrıldı. 31+6 oldum ve o gün bugündür bacak aram ağrır.