bacak arasında ağrı..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Harpy tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

21 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Harpy
  1. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    merhaba arkadaşlar.. çok şükür ama oldukça sorunlu bir hamilelik geçiriyorum.. şuan 27. haftadayım ama 18. haftadan beri kasılmalarım var özellikle yorulduğumda artıyor.. bu yüzden doktor nidilat ve progestan verdi.. devamlı onları kullanıyorum.. ve son 1 kaç gündür bacaklarımın arasında bi ağrı var.. başlarda idrar yollarına bağlayıp bol su içerek atlatmaya çalıştım ama geçmedi.. hareket ettiğimde ya da bacaklarımı açtığımda artıyor, dayanılmaz değil ama açılmam falan mı oldu diye düşünmekten kendimi alamıyorum.. başına gelen var mı.. yardımlarınızı rica ediyorum..

2. 21 Haziran 2010
  3. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun canım benimde bir ara bacaklarımda ağrılar vardı ama geçti çok şükür nedenini ise bilmiyorum.bence doktora gittiğinizde mutlaka söyleyin bu ağrınızı

4. 21 Haziran 2010
  5. Harpy

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    benim doktorum biraz garip pek açıklama yapmayı sevmiyor.. ben telefonla arayıp geleyim mi dediğimde bana; "bişey yapamayız ilaçlarına devam et" dedi.. genel olarak ilgili biri ama değişik bi insan... hakkımızda hayırlısı inşallah..

6. 21 Haziran 2010
  7. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım.Çok bilgim yok; ama acaba magnezyum eksikliği olabilir mi?

8. 21 Haziran 2010
  9. smooth_criminal

smooth_criminal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    24-30 haftalar arasında o ağrıyı çekmiştim.30. haftada kendiliğinden geçti.Nedenini de bilmiyorum,nasıl geçtiğini de.Ama bu tip ağrılar sanırım normal.Çünkü o geçti karnımın sağ yanında bıçak saplanması gibi sancılar başladı.Şimdi o da geçti.37. haftamdayım.Herhalde bundan sonraki sancılar doğum sancıları olacak :KK46:

10. 21 Haziran 2010
  11. Harpy

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    ilginiz için çok teşekkür ederim.. kalsiyum ilacımın içinde magenzyum da var ondan magnezyum eksikliğine pek ihtimal vermedim.. ama smoth criminal'ın dediği gibi hamilelikten akynaklanan bi ağrı olabilir.. çünkü benimde dönem dönem orda burda ağrılarım sancılarım olmuştu geçti.. inşallah bu da onalardan biridir.. hepimizin bebeklerini sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah...

12. 21 Haziran 2010
  13. myline

myline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu haftalarada banada olmuştu bu tarz ağrılar bacak arasında sonra kendiliğinden geçiyor. ama benim kasılmalarım yeni başladı 33. haftada falan oda doğuma hazırlık kasılmaları sanırım. geçmiş olsun telaş etme, vücudun da bu duruma alışmaya çalışıyor.

14. 21 Haziran 2010
  15. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Bende de var o ağrı, ben doktora sorduğumda kemikler genişlediği için ağrı oluyodur dedi. :)) Magnezyum içmeye devam et dedi. hihoyyyt

16. 21 Haziran 2010
  17. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bende ilk haftalardan beri var o ağrı özellikle gece çok çekiyorum doktora sordum bebek büyüdükçe kemikler esniyor ondan dedi..Normalmiş yani..

18. 21 Haziran 2010
  19. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Benim de 7. aydan beri var o ağrı. çok kötü gerçektende