Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve ayseteyze tarafından 28 Kasım 2007 başlatılmıştır.

28 Kasım 2007
    Konu Sahibi : ayseteyze
  1. ayseteyze

ayseteyze Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kiloluyum...fakat bacaklarım nasibini almamış...Bacaklarından sorunu olanların hepsi kalın oluşundan şikayetçi ama benimki tam tersi...fazla kilolarımın hepsi bedenimde....atom karınca gibi! koca bir büst ve koskocaman göğüsler...
    Ben yinede şikayetçi değilim ama....hiçdeğilse bunu taşıyan birde bacaklarım olsa? koca vucutda çırpı gibi bacaklar....okadar orantısız ki..çok ta komik. Bacak implantı varmiş ama bana uygun değil....çünki sadece baldıra uygulanıyormuş...oysa, benim ayak bileklerim çok ince.
    Doldu enjeksiyonu olabilir deniyor....BİLGİSİ olan yada YAPTIRAN varsa...neolur lütfen bilgi verebilir mi?
    ÇOK ACİL.

2. 11 Aralık 2007
  3. LolaBunny

LolaBunny yokumbenbaglantmıkestiler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    var... aynı sorundan ben de muzdaribim. bu konuda nazım durak'ın adı geçiyor ama hiç güvenilir olmadığını duydum, bir sürü spekülasyona karışmış. internetten bacak ameliyatı yazıp aratırsan bulursun bir şeyler cnm, bi karar verirsen bana da haber ver ben de ciddi olarak düşünüorm bu işi çünkü

4. 2 Mart 2008
  5. Jblal

Jblal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yaptırdım ,çöp gibi bacaklarım şimdi kalın dümdüz

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Kasım 2008
  6. 13 Mart 2008
  7. angeliss

angeliss Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    acaba nerde kime yaptırdın?? nasıl bir ameliyat ve ne kadar ödemen oldu? lütfen bizi bilgilendirir misin?? şimdiden teşekkürler.:kahve:

8. 26 Mart 2008
  9. ayseteyze

ayseteyze Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    jblal..canım bir ümit verdin..kayboldun...biraz bilgi verseydin keşke. Nasıl bişey yaptırdın..nerede...kim yaptı..
    Lütfen bir cevap...:dance:

10. 6 Nisan 2008
  11. dedokido

dedokido Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    selam arkadaşlar.ben bu ameliyat için nazım durakla irtibata geçtim.7000 dolar fiyat verdi.baldırlara implant koyarak yapıyor.diz arkasından 5 cm lik kesi yapılarak kasların altına implant yerleştiriyor ve bacakların arasındaki açıklık kapanıyor.bu konuyla ilgili kendi hastasından örnek fotoğraf gönderdi.ilgilenen varsa özelden yollayabilirim

12. 6 Nisan 2008
  13. leydi063

leydi063 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    48
    mrb arkadaslar bu amelyatı olan varsa lutfen bizede bılgı versınler ben ıkı doktorla görüştüm ıkısıde cok ıyı ama cok kararsız kaldım biri bacak sılıkonu olur anca yag yeterlı gelmez dedı dıgerı ıse bacak sılıkonları yasaklandı dedı cok kararsızım deneyımı olan arkadaslar bizimle paylasırsanız sevınırız bırde silikonlar gercekten yasaklanmıs kacak olarak getiriliyormus sanırım öyle duydum bilgisi olan arkadaslar cvp beklıyoruz şimdiden teşkler

14. 7 Nisan 2008
  15. leydi063

leydi063 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    48
    bana gönderebilirmisin resımlerı bende yaptırmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım ıkı doktorla görüştüm ama karar veremedım bırı sılıkon önerdı dıgerı yag enjeksıyonu sılıkonlar yasaklanmıs duydugum kadarıyla ben sitede yenıyım resımlerı gönderırsen nerden nasıl görücem yardımcı olursan sevınırım şimdiden teşkler

16. 7 Nisan 2008
  17. dedokido

dedokido Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bana özelden mesaj atabilirsin(site içinden atılabiliyor).e-mail adresini yazarsan sana elimdeki fotoğrafları yollayabilirim.ancak benim bu operasyonla ilgili olumsuz düşüncelerim çok fazla; implant konulabilmesi için 5 cm lik bir kesi yapılması gerekiyor ki bu da bacakların arkasında çok büyük izler oluşacak anlamına gelir.ayrıca yabancı sitelerden bulduğum örneklerde bu izlerde birşey dikkatimi çekti.izler hem genişlemiş ( hareketli bir bölgede olduğu için ) hem de rengi koyulaşmış ve gerçekten bu izlerle nasıl etek giyilir bilmiyorum!! bir de implant konulsa bile implantın uç kısımlarının bacakla birleştiği yere yağ enjeksiyonu yapılıyormuş daha doğal bir kontür oluşması için.yağ enjeksiyonu yine gerekli olacak.ayrıca ünlü bir amerikalı cerraha mail atarak implant konusunda düşüncelerini sormuştum.implant bacak kaslarının altına konuluyormuş ve bacaklar hareket ettikçe implant bu kasları zorlar,en sonunda da yırtılmasına bile sebep olabilir demişti.ancak amerikada bu madde yasak değilmiş sık olmasa bile özellikle vücut geliştirmeyle uğraşanların yaptırdığı bir ameliyatmış.umarım yardımcı olmuştur..

18. 7 Nisan 2008
  19. leydi063

leydi063 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    48
    çok teşk ederim cevabın için çok sagol zaten bende ımplanttan yana degildim ben en ıyısı ılk doktoruma gerı dönüp yag enjeksıyonu nu yaptırıyım ya ben özelden bir türlü msj gönderemiyorum panelden özel msj göndermeyı seçin dıyor ama panelde de öyle bir seçenek yok neyse cevabın bile yeterlı geldı iz bıraktıgını bende biliyordum birde ünlü bir doktor onur erolda tavsıye etmıyordu bu yöntemı belkıde gıttıgım 2 cı doktorun bu yöntem işine geldı ılk gittgim doktorda hıfzı velıdedeoglu acaba hakkında bilginiz varmı netten baktıgıma göre iyi bir doktor ama tabıkı arastırmak gerekır size çok teşk edıyorum iyi aksamlar