Bacak Estetiği

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve çiçeksel tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

16 Şubat 2008
    Konu Sahibi : çiçeksel
  1. çiçeksel

çiçeksel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar benim diz oyuğumda beni rahatsız eden bir yamukluk var. Annem çok olmadığını söylüyor. Ama beni rahatsız ediyor. Bu yüzden de estetik operasyon düşünüyorum. Bu konuda bir bilginiz var mı yardımcı olabilir misiniz :KK43: Mini etek giyemiyorum bu yüzden :KK43:

2. 10 Mart 2008
  3. melek_yuzlum

melek_yuzlum Guest

Canım bendede aynı sorun var bacaklarım çap gibi ama ben herşeye rağmen etek giyiyorum şimdilik elimden bişey gelmiyo ama ilerisi için bende operasyon düşünüyorum. Bunun için Prof. Dr. Nazım Durak hakkında bir çok yazı var. Silikon ameliyatının maliyeti ise 5 bin Dolar.

4. 28 Mart 2008
  5. gurbaa

gurbaa Guest

selam hanimlar benim de bacaklarimda rahatsiz oldugum sekil bozuklugu var ve bu konuda biraz arastirdim.Fazla yag olan yerlerden alinan yaglar eksik yerlere dolduruluyor ve sekil bozuklugu gideriliyor.Buna sanirim yag transferi deniyor.2000 ytl.civarunda.Umarim isinize yarar.

6. 29 Mart 2008
  7. melek_yuzlum

melek_yuzlum Guest

Canım o enjekte edilen yağlar bir süre sonra eriyip bacak tekrar eski haline dönüyo yani kalıcı değil olan parana oluyo bence onu yaptırma:1no2:

8. 28 Haziran 2008
  9. leydi063

leydi063 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    163
    mrb arkadaslar ben yag enjeksıyonu yaptırdım bacaklarıma dızden asagıdakı bolgede acıklık vardı bıleklerım de ınceydı etek gıymek ıstedıgım ıcın yaptırdım 3 ay olacak nerdeyse tabı yaglar erıyo ancak 2 3 seansta kalıcı oluyor temmuzda 2cı seansım var ılk seans da fena olmadı ama 3 cu senastan sonra dahada ıyı olacak umuyorum soru sormak ısteyen arkadaslar olursa yardımcı olmaya calısırım bılıyorum cunku bunun psıkolojısını bende dert etmıstım kendıme ama sonunda karar verıp yaptırdım herkesın gonlune gore olsun hersey

ira33 bunu beğendi.
  10. 19 Temmuz 2008
  11. angeliss

angeliss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Bu konuda bize biraz daha bilgi verir misin? doktorun ismi ve fiatla ilgili?

12. 20 Temmuz 2008
  13. leydi063

leydi063 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    163
    ankara onep doktorlarından hıfzı velidedeoglu ben yaglarımı saklayacak baska birdoktor bulamadıgım ıcın ona gıttım bıraz tuzlu onep ama ıkı 3 kez lıpo olmak ıstemedım doktora 1800 euro ödemem oldu hastahaneye tahlıllerle bırlıkte 1300 ytl korse ıcınde 150 ytl odemem oldu bıraz pahalı bılıyorum ama baska bıyer bulamadım yalnız bu işlem 2 3 seansta kalıcı oluyor cunku yaglar zamanla erıyor baska doktorlarlada görüştüm biri 3000 ytl ye yaparım dedı ama yaglar saklanmayacaktı belden yag alacak bacaklara enjekte edecektı yalnız 2 cı seans gerekırse tekrar lıpo olmak zorunda olacaktım ve tekrar bı 3000 ytl mı alacaktı bılmıyorum tekrar lıpo olmamak ıcın yagları saklayan onepe gıttım hıfzı beyde karar lıdım ve yaptırdım şimdı 2 cı seansı oldum gıttıkce bıras duzelme var sızın problem demı aynı baska sorunuz olursa yardımcı olmaya calırım ıyı aksamlar

14. 29 Ekim 2008
  15. guzelderya

guzelderya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Leydi,
    Liposuction sonrası izler kaldı mı sende..Bende bel bölgesinden yağ alınmıştı ama yerlernde şu an kırmızı sivilce kadar izler kaldı ne olacak bunlar ya...???Doktordan mı kaynaklanıyo yoksa normal midir iz kalması?

16. 30 Ekim 2008
  17. leydi063

leydi063 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    144
    Ödül Puanları:
    163
    cnm mrb benımde belımden alındı ama bende iz felan kalmadı doktoruna sordunmu neden oldugunu bence doktorunla görüş morluk oluyo ama gecıyo sonra iz kalmaması lazım yanı bende kalmadı dikiş izi var oda gecer zamanla

18. 30 Ekim 2008
  19. rosemoon_055

rosemoon_055 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben bacak estetığı konusuudan amelıyatsız super yontemler var kacırmayın