Bacak inceltme hakkında

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve bossnes tarafından 13 Nisan 2007 başlatılmıştır.

13 Nisan 2007
    Konu Sahibi : bossnes
  1. bossnes

bossnes Guest

boru gibi bacaklarımı inceltmek istiyorum:KK43: nasıl yapmam lazım sizce? kullanmadıgım inceltici krem kalmadı...estetik salonuna gitmek istiyorum son çare...ama orada ticari oldugu için her tür aletin altına sokarlar beni boşa para da alabilirler gibime geliyor...
    güzellik,estetik salonlarında herhangi bir bacak sıkılaştırma inceltme programına katılan oldu mu öenerilerinizi bekliyorum kızlarrrrrr :içelim:

2. 15 Nisan 2007
  3. poortakal

poortakal Guest

bencede birisi söylerse ii olur ben de zayıflasın bacaklarım diye bisiklet çevirmeye başladım ama bu sefer de baldırlarımda kas oldu sade incelmedi ki :KK43:

4. 17 Nisan 2007
  5. siluet

siluet Guest

bende de aynı sorun var.Ama ne kadar uğraşsamda birşey değişmiyor.naylonlar sarıp koştum,spor yaptım.yok olmuyor,olmuyor

6. 24 Nisan 2007
  7. yxixldxixz_

yxixldxixz_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizin probleminiz inceltmek benimki ise biraz kalın olmasını istiyorum ama olmuyor kilo bile alsam hala bacaklarım zayıf ben ne yapıyım siz söyleyin

8. 26 Nisan 2007
  9. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    canım barbara bortun kremını kullandınmı gercekten ıse yarıyo

10. 5 Mayıs 2007
  11. bossnes

bossnes Guest

barbara bortun kremi mi? ilk defa duydum nasıl bişey canım? selülit için falan mı normalde bu krem?? ben özellikle alt bacaklarımın incelmesini istiyorum :KK43:((

12. 5 Mayıs 2007
  13. bossnes

bossnes Guest

yıldızcım bacak kalınlaştırmak o kadar kolay kiiii...yemek yemekle alakası yok bölgesel olarak yukarı bölgenden kilo alıyorsundur bacakların dolmaz o zaman..sporla özellikle tenis ve step çok kalınlaştırıyor...ben twist and shape diye bi alet var onu kullandım bi kaç aydır kalınlaştı bacaklarım kalcaya iyi geliyor ama bacakta cok kas yapıyor

14. 29 Mayıs 2007
  15. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    evet canım bende kullandım bu kremi ve bir tüp bitmeden sonuca ulaştım ama egzersiz ve diyette yaptım.

16. 18 Haziran 2007
  17. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar kremin adını açık bir şekilde yazarmısınız bende kullanmak istiyorum

18. 18 Haziran 2007
  19. the_sky

the_sky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eweeeet bende kullanmak istiyorum