Bacak Makyajı Hakkında Herşey

Konusu 'Bacak Bakımı' forumundadır ve mesure tarafından 8 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : mesure
  1. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Hanımlar daha önce kullanan yada burda soran oldumu bilmiyorum araştırdım ama forumda göremedim gerçi önceden konusuda açılmıştır bunun ama bulamadım işte :eek: sormak istediğim bir ürün var bu sally hansen markasının bacak makyajı diye geçen ürünü aranızda hiç kullanan oldumu?Bugün aldım gerçi fondoten gibi birşey ama henüz kullanmadım deneyen varsa benimle paylaşırmı?Şimdiden teşekkürler.

2. 8 Mayıs 2007
  3. gün batimi

gün batimi Guest

ben artdeco nun ürününü alacam vücut fondöteni,magzada denedim cok güzel yüz fondöteni gibi degil,daha kati ve cok yogun kalici birsey makyaj temizleyicisiyle temizleniyor:1yes2: ,ama ben sadece bacaklarim icin kullanacam eger bacaklarinda benim gibi cok beyaz ve agdadan sonra kizariyorsa sanada tavsiye ederim.

4. 8 Mayıs 2007
  5. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim canım eve gelince denedim şimdilik memnunum tabi ne kadar kalıcıdır bilemem ama aldığım yerdeki kız eğer çok terlemezseniz 3 gün kalırmış yazın çorap giyemiyorum hemen tatile gidip bronzlaşamıyorumda o yüzden alıyım dedim ama bakalım senin dediğin ürünüde bir araştırayım.Bacaklarım çok beyaz değil buğday tenliyim ama beni rahatsız eden o kıl kökleri yokmu sinir oluyorum dışardan hoş durmuyor gibi geldi.

6. 18 Haziran 2007
  7. puff

puff KK Pro Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ya bide sprey şeklinde olanları var hani çorap gibi..onlar nedir? bende almak istiyorum ..

8. 18 Haziran 2007
  9. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bende bugün alişandan duydum denize giren kadınlar sürüyormuş :) ama hiçbir bilgim yok

10. 18 Haziran 2007
  11. pancake

pancake Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de sally hanseninkini aldım ten glow olanı.seninki hangisi?bu aldığım koyu kaçar mı acaba?

12. 20 Haziran 2007
  13. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bacak makyajında tavsiye edeceğiniz bir ürün ,marka varsa yazarmısınız.aldığınız ürünlerden memnun kaldınız mı?

14. 20 Haziran 2007
  15. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    peki otobronzlar mı sizce daha iyi kapatır bacak pürüzlerini yoksa şu sally hansen in spreyi mi?
    hangisini önerirsiniz.ikisinin kullanım sonuçları farklı mı acaba?

16. 5 Eylül 2007
  17. Matrushka

Matrushka Kırmızı küçük balık Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar ben Model Secrets adli markanin puruzsuzlestirici bacak cilasini kullaniyorum. Smooth Leg Polish diye geciyo. Google dan arastirabilirsiniz. Fondoten gibi ama biraz koyu renk ve isiltili. Bi yere giderken mni etek fln giyecegim zmn suruyorum gayetde guzel duruyo. piril piril. Tavsiye ederim....

liubov bunu beğendi.
  18. 5 Eylül 2007
  19. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben sally hansenin yazın hafif bronz rengini kullandım çok da hoş oldu.ten rengi nasıl durur bilemiyorum...onu da denemek isterim.çünkü artık eski bronzluğum kalmadı