Bacaklarını İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Konusu 'Bacak Bakımı' forumundadır ve redwind tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : redwind
  1. redwind

redwind Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba arkadaşlar bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve çok beğeniyorum artık üye olayım dedim :) biliyosunuz ki artık yaz geliyo :) tabi benim de tatile gitmeme bi 40 günlük falan bi zaman kaldı.. lütfeeeen bana yardımcı olun sizin yardımlarınıza çok ihtiacım var bana 40 günde yapabileceğim kesin işe yarayacak şeyler söyleyin:KK43: özellikle alt bacaklarımı inceltmek istiyorum.. ayrıca basenlerim de var kilodan kaynaklı değil vücut yapım böyle aslında boyum 175 ve 57 kiloyum ama alt bölgem böyle üst bacaklarımı sporla biraz inceltebildim artık pek bir sorunum yok ama basenler ve alt bacak incelmiyor :KK43: :KK43: :KK43: şekil bozukluğum yok bacaklarım gayet düzgün ama kalın işte..spor salonuna da gidemem hiç vaktim yok.. nolur yardım edin noolur kotlarımı özledim been etek giymek istiyorum :KK43: çok araştırdım ama bütün nette aynı egzersizleri vermişler.. lütfen lütfen lütfeen :Saruboceq:
  2. 4 Mayıs 2009
  3. ayysell

ayysell Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ayy cnm aynı sorun bendede var..alt bacaklarım ve basenlerım incelmıyo..:a015:..fiziğim çok düzgün aslında..ama ben o kalın bacak ve basenlerım yüzünden etek giyemıyorum...lütfen yardım edın ne yapsak incelir orasıı..:1no2:benneyaptımki
  4. 4 Mayıs 2009
  5. redwind

redwind Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet yaa..gerçekten çok sinir bozucu bi durum..kremle olucak iş midir bu? öyleyse hemen alırım yani zaten düşünüyorum artık çünkü ne yapsam olmuyo bari ona tavsiye istiyorum barbara bort- biominera- guarana üçünden birini düşünüyorum..spor- diyet ı-ıh olmuyo çünkü.. ='( nolur ya 40 günde nasıl düzeltirim ben bu fiziği.. :-{
  6. 6 Mayıs 2009
  7. Renniem

Renniem Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    korkutmak gibi olmasın ama alt bacak kalınlığı benim bildiğim genetik...ne kadar zayıflanırsa zayıflansın istenilen kadar incelmiyor :1no2:....
  8. 6 Mayıs 2009
  9. redwind

redwind Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya peki bu biominera ne derece etkili olur? ve nerde bulabilirim? kendi başlığında da sordum ama cevap yok ={
  10. 16 Mayıs 2009
  11. sibel3

sibel3 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    biominera bende yeni satın aldım ablama istanbul korse merkezinden sipariş verdim ertesi gün geldi fiyatı 89 ytl bılgınıze
  12. 17 Mayıs 2009
  13. kxuxlaxgxcxix

kxuxlaxgxcxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Biominera nedir arkadaşlar.Yoksa yine sonuçsuz vaatler den biri daha mı.Ben uzmanı değilim ama bacak kasları zayıflamaz.Adı üzerinde çünkü onlar kas.O yüzden de olduğu gibi kabul etmek.Bende de bacak kalın ayak bileklerimde öyle.Giy eteğini kendine güven salına salına dolaş.O zaman bacak kalın da olsa olmasada sorun değil.
    Ancak Kaslarını kullanmazsan bacak zayıflar bacağı kırılıp alçıya alınan insanların alçıları açılınca bacaklarının inceldiğini biliyorum.O yüzden olmuyor maalesef.
    Ama bu konuda birşey bilen varsa bildiğini bizlerden sakınmasın lütfen.Sonuçta yanılmayı da çok isterdim yani.
  14. 17 Mayıs 2009
  15. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhabalar, redwind benimde bacaklarım kalın ve hiç hoşnut değilim bu durumdan..bir yöntem duydum ve bunu denemeye basladım..fakat en az 1 ay sonra etki edecektir tahminimce..istersen biraz sabret deniyim, işe yararsa anlatıyım, umutlandırıp sonrada üzmek istemem...bugun 3. gunum ve aslında önce ölçmem lazım bir an önce. ölçüp 1 ay sonraki ölçülerle karşılaştırmam lazım..umutluyum inşallah önerebilirim ..hihoyyyt
  16. 20 Mayıs 2009
  17. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bnm bacaklarmda kalın diil ama dolgun. Ztn öle ince carpık bacakda istemem. Bn memnunum halimden!
  18. 20 Mayıs 2009
  19. redwind

redwind Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tamam, umarım işe yarar:)

----------------------------------------------------------

ya evet, benim de öyle kompleks boyutunda bi durumum yok ama işte daha ince daha iyi gibi..hani hiçbiri olmasa, en azından basenlerimin geniş olmamasını isterim.:1rolleyes: