Bacaklarda morluk

Konusu 'Hematoloji - Kan bilimi' forumundadır ve ewranur tarafından 19 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ewranur
  1. ewranur

ewranur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süreden beri bacaklarımda morluklara rastlıyorum.hep wurmuşumdur diyorum ama en son bacağımın arka kısmında kocaman morluk gördük.nasıl wurmuş olabilirim diyorum.başka ne gibi sebepten olabilir.dra gidicem bilgisi olan yazabilirmiiibuyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn
  2. 20 Temmuz 2009
  3. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    şiddetli kaşıntı ile mi geliyor yoksa hiç farkında olmadan mı?
  4. 20 Temmuz 2009
  5. birsam

birsam Guest

bana da oluyodu böle ara sıra yani bir yere çarpmış olmam mümkün deil.moraracak kadar şiddetli çarpsam mutlaka hatırlarım.dr gittim ben test felan yaptık kan testi kanın pıhtılaşma zamanı normal mi die test yapıldı.bişi çıkmadı.ağrı kesici sık içildiğinde veya başka içtiğimiz ilaçlar varsa onlar yapabilir dedi dr bana
  6. 28 Temmuz 2009
  7. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece mezun mezun :)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benim babam talasemi(akdeniz anemisi) taşiyicisi doktoru her kontrol de soruyor bacaklarda morluk var mı diye, babamın da ara ara boyle çarpmadan morlukları oluyor.
  8. 28 Temmuz 2009
  9. mors

mors cantanem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde bacaklarimda morluklar oluyor bu sabah yine bir tane buldum..alt bacagin arka kismi dokunuyorum carpttiim mi diye acida yokk..daha once doktora gittim hersey normaldi..:1no2:
  10. 28 Temmuz 2009
  11. ewranur

ewranur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dahiliyeye gittm bişi çıkmadı.cildiyeyle alakalı olabilir dedi.bekliom bklm çıkacak mı bidaha
  12. 8 Eylül 2009
  13. biojen

biojen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen benmde ağrı kesici kullandığımda böle morarmalar oluo hatta bi doktor bana lösemi olabilirsin dedği bile oldumafoldumben ama çok şükür iyiyim ağrı kesici kullanmamaya özen gösteriorum
  14. 9 Eylül 2009
  15. breath

breath Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm annem ıtp hastası yani trombositleri sürekli düşüo ve buda vücudun belli bölgelerinde kanamaya ve bacaklarda ve kollarda büyük büyük morluklara sebep oluo.bi hemotoloji uzmanına görün derim
  16. 27 Eylül 2009
  17. zarifecik

zarifecik Guest

kanındaki trombositlerin düşmesi yüzünden ablamda da olmuştu tedavi gördü hala da oluyo aradaCADIARZU
  18. 15 Nisan 2010
  19. deniserdem

deniserdem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama dr iyi şeyler söylemedi uzun zaman geçmeyen morluklar ciddi kan hastalıklarının haberdarları olabiliyormuş..
    Ancak bacak ve kol daki morlukları çok önemsemıyorlar bıraz bekle uzun zaman gecmesse ve vucudunun baska yerınde de cıkarsa (gogus bel vs ) hemen vakıt kaybetmeden gel dedi..