bacaklardakı batık ve kıl donmesı sorununa son

Konusu 'Bacak Bakımı' forumundadır ve berfinbilgen tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : berfinbilgen
  1. berfinbilgen

berfinbilgen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar çoğu bayan yaşar bu problemi...
    bacaklarımızı alırız ama zamanla batık yahut kıl dönmeleri diye adlandırılan kılın deri altında büyümesi sorununu yaşarız
    keseylede çözülür ama bir çoğumuz banyoda kese yapmaktan hoşlanmadığı için farklı bir yöntem sunuyorum
    şimdi bunun kolay çözümünü anlatacağım size...

üstelik tarafımdan yıllardır yapılan batık haricinde bacakların pürüzsüz bir hal almasınıda kazandıran bir yöntem...

şimdi hepimizin evinde topuk taşı(ponza taşı) bulunuyordur herhalde
    eğer yoksa aktarlardan cüzzi bir fiyata alacağınız topuk taşı işinizi görecektir...

herhangi bir günde veya epilasyon sonrası bacaklarınız kuru haldeyken topuk taşını avucunuza alıp
    yukarı-aşşağı ,daireler çizerek bacaklarınıza canınızı acıtmayacak şekilde sürtünüz....

böylelikle bacaklarınızdaki ölü derinin pul pul dökülerek atıldığını göreceksiniz
    hem batık,kıl dönmeleri son bulacak
    hemde bacaklarınızdaki pütürler giderek cildiniz pürüzsüz bir güzelliğe bürünecek....
    a ayrıca illaki epilasyon sonrası yapılacak diye bir kaidede yok haftada yahut iki haftada bir yapabilirsiniz...

alıntı

2. 4 Ağustos 2009
  3. sena_nur1984

sena_nur1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle katılıyorum sana.önceden bacaklarıma bakmak bile istemezdim.şimdi gerçekten düzeldi.daha tam istediğim gibi olmadı ama yinede iyi.en azından şort giyebiliyorum:)kese ponza taşı birde nemlendirici ben bebe yağı sürdüm.ayrıca bu aralar yok ama arap kızı kremide iyi geliyor.çabuk bitiyor ama en azından ucuz:)

4. 5 Ağustos 2009
  5. berfinbilgen

berfinbilgen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    deneyimlerini bizimle paylastıgın ıcın sagol canım

6. 30 Ağustos 2009
  7. softmusk

softmusk casablanca Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dediğin ponza taşını bende kullandm canım ama ordaki mikropu ponza taşıyla diğer bölgelere yaymaktan korkuyorum ama gene de kullanıyorum biraz azalma oldu gibi o pütürlü görünümde üstüne bide bebe yağımı sürüorm ooohhh mis gibiilaelaelaelaelae

8. 12 Ocak 2010
  9. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.