Bacaklardaki kıl dönmesi izleri geçer mi?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve kelebecik tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kelebecik
  1. kelebecik

kelebecik HERŞEY GÜZEL OLACAK... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben bir ağda bir epilasyon makinesi kullanmamdan dolayı sanırım bacaklarımda kıl dönmeleri oluyor. fisfisfis Bunları her seferinde cımbızla çektiğim için çoğu yerde iz bıraktı.:kızgın: Bu gibi problemi olupda sonradan bi çare bulan varsa paylaşırsanız sevinirim. kaydirigubbakcemile5
  2. 5 Ocak 2009
  3. ebrulim.aa

ebrulim.aa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kese çok işe yarıyo canım..benimkilerin rengi acayip açıldı...şiddetle tavsiye ederim sanada..
  4. 5 Ocak 2009
  5. foransys

foransys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ebrulim arkadaşımıza bende katılıyorum benim için çok üyük sorundu etek giyemiyordum inşallah bu yaz giyeceğim çünkü ciddi derecede azaldı sürekli kese yap topuk taşı ile yapıyorum ben birde cildin kuru ise banyodan sonra nemlendir inan değişimi göreceksin benimkiler tamamen bitmedi henüz ama çok ama çok azaldı
  6. 5 Ocak 2009
  7. kelebecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canımcım ya, topuk taşını bacaklarınamı sürüyosun anlamadım, hani o çok sert taş yani onumu :uhm: Yıpratmazmı sürtüyomusun tüm bacaklarına
  8. 5 Ocak 2009
  9. foransys

foransys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım ama ilk başta çok bastırma istersen ben sürtüyorum tüm bacağıma sonrada nemlendriğci sürüyorum
  10. 5 Ocak 2009
  11. MissA

MissA Medeni Hali: Evli (!) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende epilsyon mak. ve cımbız kullanmıştım salak gibi cillop gibi bacaklarım izlerle dolu

doktora sordm kılların kökünden kopmuo senin dedi bana ve sir ağda yaptırıorm normalde kılların kökünden alınması lazım

o nednle bana lazer epilasyon önerdi ama sende de aynı durum varmı bilemicem
  12. 5 Ocak 2009
  13. foransys

foransys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    laser epilasyon kılların çıkmaması için yapılan bir tedavi diyebilirim. ama kıl dönmesi çok farklı bir şey laser kılları yok eder ama kıl dönmesi yol olmaz bence önce kıl dönmesi sorununu hallet sonra epilayon yaptır derim ben hatta ben sir ağda yaptırıyorum azaldılar
  14. 6 Ocak 2009
  15. kelebecik

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Kıl dönmesi derken hani o iltihaplı sivilce gibi bişey değil benimki :bbo:
    Evde kendim ağda yaptığımda ters yöne çekmekden, sonrada bir makine bir ağda yapmakdan kıl kökleri haliyle yönünü şaşırıyor ve bu yüzden deriden yukarı çıkamayıp ince deri altında kalıyorlar. Sonra ben bunları elime cımbızı alıp deri altından kurtarıym derken kurcaladığım için iz kalan çok yer oldu.
    Şu lazarden kesin sonuç alan varmı CADIARZU
    Ben koltuk altlarıma denedim ama 5-6 seans sonunda çok çok azalmasına rağmen tamamen bitmedi, Tüylerde çok inceldiğinden dolayı artık işe yaramazmış bana uzman öyle dedi.:sm_confused: Tamamen bitti kalmadı diyen varmı aranızda acaba :kahve:
  16. 7 Ocak 2009
  17. foransys

foransys Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamen diye bişey bende duymadım yaptıran arkadaşlarımda da aynı senin dediğin gibi zayıf tüycükler kalmış artık onlarıda sen halledeceksin sanırım. ben lasera karşıyım. vücut kıllar ve tırnaklar yardımı ile vücuttaki toksinlerden kurtuluyor ve kılların çıkmasını engellersek toksinlerimizden kurtulamayız. ama sen bilirsin yinede. ayrıca senin dediğin gibiside vardı benim bacaklarımda ama kese çok iyi çözüm kılların rahatça çıkmasına yardım ediyo ve deri altında falan kıl kalmıyo. inan benimde öyleleri vardı ama şimdilerde yok
  18. 7 Ocak 2009
  19. ebrulim.aa

ebrulim.aa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    topuk taşını bnde önermiyorum canım..bi ara kullandım ama ii gelmedi bana yine en güzeli renk açma açısından kese diyebilirim:))