bacaklarım birbirine değiyor

Konusu 'Bacak Bakımı' forumundadır ve kkebelekk tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : kkebelekk
  1. kkebelekk

kkebelekk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar bacaklarımın üst kısımları birbirine değiyo bundan kurtulamazmıyım yürürken faln birbirine sürtüyo bacagım

2. 29 Haziran 2010
  3. LENA26

LENA26 seni her gördüğümde... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kilodan canım bendede var aynı sorun bol bol yürüyüş..... başka çaresi yok...

4. 29 Haziran 2010
  5. kkebelekk

kkebelekk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ama cok kilolu değilim 1.60 boyum 53 kilom var bacaklarım biraz kalın okul nedeniyle yıllardır cok hoplayıp zıplıyorum ama hala deyiyor birbirine :KK43:

6. 30 Haziran 2010
  7. nureyn

nureyn şimdi çok uzaklardaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde sorunun aynı.anladığı m kadarıyla iç bacak problemin var.tek çaresi spor.yere yatıp dizlerinin arasına küçük i topalıp onu sıkıp bırakmak iyi geliyo.ben biraz sılaştırdım semde dene istersen

8. 6 Temmuz 2010
  9. gzm

gzm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bendede aynı sorun var canım. şuan biraz kiloluyum ama kilo almadan öncede aynı sorun vardı çünkü bacaklarımın özellikle üst tarafı çok kalın. hatta bende o kadar büyük ki bu sorun etek giydiğim zaman bacaklarımın birbirine değmesinden dolayı kanadığını bilirim. şu sıralarda biraz azaldı ama sürekli şunları uyguladım: yattığım zaman hergün 1 kere olmak üzere 10ar kere bacaklarımı kaldırbldğm yere kadar kaldırdım duştan çıkmadan önce özellikle bacağımın üst tarafına 3-5 dk. soğuk su gezdirerek ovdum ve bazen antibytkli pudra sürdüm bnce sende denemelisin..

10. 16 Şubat 2011
  11. tuba_ceren

tuba_ceren pmk_princess Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    sebebini kilo diye biliyor herkes ama değil beim bir arkadasımın bacakları acaip derecede ince olmasına rağmen sürtüyor bunda bacak yapısıda etkili

12. 22 Mart 2011
  13. rohy

rohy HesabımızAllaha Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    O bölge vücuduna oranla kalınsabölgesel zayıflamalısın. Mesela titreşimli kemerler var piyasada,sadece o bölgede kullanırsın olur biter. Bir de sauna taytlar falan oluyo,o da baya etkili olabilr istikrarlı kullanılırsa