bacaklarım ve kilolarım

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve irem.angel tarafından 11 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : irem.angel
  1. irem.angel

irem.angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar doğru yere mi konu açıyorum bilmiyorum ama kilolarımdan, bacaklarımdan ve göğüslerimden şikayetçiyim :KK43:(

kilo herkeste olabilir, verilebilir hadi onu geçtim ama bacaklarım çok kalın ve yukarı doğru gittikçe çok şekil bozuklukları var. sadece kalın ve şişmanlık değil yani. selülit çok var. sanki onnda da öte daha şekilsiz. düz şişman, kalın değil yani. nasıl halledebilirim bunu. kilo versem bile bu şekil bozukluğu ve kalınlık gitmeyecek diye düşünüyorum. ne yapabilirim acaba.

göğüs ucumun içerde olması da ayrı bir der. offfffffffffffffffffffffffff offffffffffffffffffff..

neler dersiniz?

2. 11 Temmuz 2010
  3. irem.angel

irem.angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    popomda çok geniş, büyük ve düşük görünüyor tabi. onu da eklemem lazım :KK43:

4. 12 Temmuz 2010
  5. irem.angel

irem.angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu kadar ilgisiz mi bu forum ya, yok mu bir tavsiye bir şey kimseden............

6. 12 Temmuz 2010
  7. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    609
    Ödül Puanları:
    113
    canım slim lipoyu araştır. senin bacakların için uygun görülüyor. ancak göğüs uçların için bir uzmanla görüşmeni tavsiye ederim. kaydirigubbakcemile3

8. 12 Temmuz 2010
  9. irem.angel

irem.angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğal olmayan yöntemler hep uzak geliyor bana ama. fiyatı nedir acaba bunun.

kilo versemde bacaklarım düzgün olmayacakmış gibi hissediyorum, asıl sorunlardan biri de bu. ince bacaklı ve düzgün bir şekilde olamaz mıyım

10. 12 Temmuz 2010
  11. sumeyra86

sumeyra86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kavitasyon öneririm..benimde çok kalın bacaklarım ve kavitasyonla alt bacaklarım da 5 seansta 3 cm diz cevresinde 3 cm gitti..basenlerde bir sensta 2 cm gidiyormuş..öneririm canım

12. 7 Ağustos 2010
  13. rebel

rebel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm..İrem angel'ın yzdığın dertten ben de müzdaribim.Bacaklarımın yumuşak,şekili özellkle yukarı doğru çok fena.İç baldırlarım özellkle yumuşacık:)Göğüs ucu problemi de var.Malesef bende de aynı sorunlar var ve kafamı takıp duryrm.Br çözüm bulabilen var mı,ya da hrhangi br şey duyan?

14. 7 Ağustos 2010
  15. kellyr

kellyr Guest

eğer vücutta kalın bir yer varsa maalesef büyük bir kilo kaybında bile bu bölge çok az inceliyor. vücut şekline müdahale gerekiyor bu durumda. ben de belimin kalın olmasından şikayetçiydim. bacaklarım uzun ve ince ancak belim ve göbeğim her daim kalındı. slimlipoyu araştırdım ve yaptırdım. daha 4 gün olmasına rağmen belin ve göbeğim süper oldu. bu konuda bilgi verebilirim ancak göğüs probleminizle ilgili bir bilgim yok.

16. 8 Ağustos 2010
  17. rebel

rebel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet blgi almak isterim.nasıl br yöntem,fiyatları nasıl..?Kavitasyon yöntemini duydum bu sitede ondan daha mı etkili acaba?

18. 8 Ağustos 2010
  19. irem.angel

irem.angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eed, üstler fena bende de... çok şekilsiz. daha kilolu arkadaşlarımın bacakları bile düzgün. kilolu olsa bile şekilsiz değil. bu neden oldu acaba. ne yapabilirim